Under Twenty, Summer Skin, Superbalsam nawilżający

Under Twenty, Summer Skin, Superbalsam nawilżający

Atłasowy balsam pachnie rajskim ogrodem i letnimi wyprawami. Zawiera kojące afrykańskie masło shea. Olej z nasion azjatyckiej soi nadaje skórze jedwabistą gładkość.

Fajny;)

Nawilża, pięknie pachnie, napina i uelastycznia skórę, nadaję się po opalaniu! Ma fajną-nie tłustą konsystencję. Delikatny. Dla mnie bomba! Może trochę mało wydajny dlatego nie otrzymuje maksa.

Używam tego produktu od: nie pamiętam

mleczko a nie balsam

Typowe wodniste mleczko, za rzadkie jak na mój gust. Ale jak na taką konsystencję całkiem nieźle nawilżające i odżywiające skórę. O przyjemnym zapachu, mimo, że jest to zapach zielonego jabłuszka;) Również uelastycznia, bo tworzy na powierzchni drugą cieniutką skórkę - zastyga w powłoczkę. Nieco tym samym sposobem nabłyszcza i poprawia koloryt. Nie wchłąnia się idealnie, trochę się maże. Rzeczywiście ze względu na zapach jedynie na lato, najlepiej upalne. W bardzo wygodnym opakowaniu - tubie na "klik", ale to już raczej standart.

Używałam tego produktu przez: 3 miesiące wakacji

miłe, zgniłe jabluszko :)

nie mam tego kosmetyku na własność, kilka razu użyłam od koleżanki. generalnie balsamik bardzo przyjemny z bardzo wygodną aplikacją:) ładnie nawilża i wogóle:) jedyne wady to to, że jest może odrobinę za rzadki, ale o naprawde nie przeszkada, prawie się tego nie zauważa:) no i jeszcze jedna rzecz...kiedy po użyciu na nogach powąchałam go na skórze pachniał mi trochę jak...zgniłe jabłuszko, ale to nie było tragiczne:) polecam ogólnie:)

Używam tego produktu od: x
Ilość zużytych opakowań: kilka razy się posmarowałam:)

fakty i mity depilacja

OK

Porządny balsam po niewygórowanej cenie.Zapach może troszeczke sztuczny,ale ma swój urok.Wygodna i bardzo ładna tuba umożliwia wykorzystanie całego balsamu do końca.Nawilżenie w normie,nie powoduje podrażnień czy i pieczenia.Ma przyjemną rzeczywiście jakby jogurtową konsystencję,wydajny starcza na calkiem długo.
Nie jest to może żadna rewelacja,ot zwykłe mazidełko ale bardzo przyjemne;)

na wakacje akurat

Zuzylam przez wakacje cala tube tego kosmetyku (a z rozcietej wydlubalam resztki :) )i moge o nim wyraznie powiedziec, ze nawilza wystarczajaco ale balsam Erisu o zapachu kumkwatu, robi to zdecydowanie efektywniej.
Nigdy nie zwracalam na podobne defekty uwagi ale ten balsam wyjatkowo sie marze na ciele a po wyschnieciu, daje wrazenie zaklajstrowanej skory (ciekla parafina i isopropyl w skladzie).
Cena i pojemnosc atrakcyjna, ale juz go nie nabede (mimo wakacyjnego i nienachalnego zapachu zielonego jabluszka). Wydawalo mi sie, ze dla mojej normalnej skory, bedzie ok ale to uczucie zalepionych porow w skorze (zwlaszcza po boskiej finskiej lub szwedzkiej saunie)jest nieznosne :(

jogurt jabłkowy;)

Bardzo przyjemna kremowa konsytencja i zapach jabłuszka sprawily, ze mam z tym balsamem same przyjemne skojarzenia;) Zapach po pewnym czasie na ciele nabiera raczej aromatu jogurtu jablkowego Danona, ale i tak jest smakowity:) Ladnie sie rozprowadza i dobrze nawilza. Nie pozostawia klejacej warstwy i to sie mu chwali. W sumie dobry balasm, za rozsadna cene;)

przyjemny

Balsam jest OK. Ma gesta, kremowa konsystencje, wchlania sie latwo i przyzwoicie nawilza, z tym ze ja nie mam specjalnie przesuszonej skory i latwo ja zadowolic. Zapach - jakby lekko chemiczny sok jablkowy, calkiem znosny, na szczescie nie jest mocny, bo to zazwyczaj mnie odstrasza, a ta seria potrafi "zapachniec" (patrz balsam White Touch). Tuba jest duza i wygodna, cena przystepna. Warto wczesniej sprobowac, bo moze byc zbyt gesty i lepki dla niektorych.

mo odpowiada

Balsam bardzo mi sie podoba, ślicznie pachnie, doskonale się wchłania, fajnie nawilża. Idealny balsamik na lato- lekki i przyjemny.

Miły:-)

Kupiłam go razem z zachwalanym pilingiem z różowej wersji.Balsam jest lekki, szybko się wchłania, nawilża skórę przyzwoicie, ale bez rewelacji, nie wiem czy z suchą skórą by sobie poradził. Zapach teo zielonego jabłuszka na szczęście nie jest zbyt mocny,taki delikatny choć to nie zapach skusił mnie do zakupu lecz chę kupienia czegoś nowego;-) Można spróbować lecz niekoniecznie.....