Ralph Lauren, Glamourous Daylight EDT

Ralph Lauren, Glamourous Daylight EDT

Glamourous Daylight marki Ralph Lauren to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Glamourous Daylight został wydany w 2003 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak lilia kasablancka, piżmo, białe kwiaty, nuty drzewne, plumeria, wetyweria, klementynka i drzewo kaszmirowe.

Bukiet białych kwiatów

Niestety nie dołączę do grona osób zachwyconych tym zapachem.
Perfumy te pachną na mnie bardzo mocno, intensywnie, jak wielki bukiet migrogennych kwiatów.
Bardzo duszny, z lekka nutka pudru. Jeżeli tak pachnie na mnie lżejsza wersja...
Podchodziłam do tego zapachu kilka razy i zawsze kończyło sie to dla mnie mdłościami.
Moje wyobrażenie o zapachu "glamour" jest niestety nieco inne...
Trwałość dobra.

Edit 76/11/2007
W momencie testów nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE KUPIE, ponieważ perfumy te należą do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:testy

Zapach wiosennego wiatru... :)

Piękny zapach wiosennego wiatru. Lekko nagrzanego od słońca, ale jednak chłodnego. Zapach pierwszych kwiatów. Bardzo amerykański. Dość trwały, utrzymuję się ok 6-8 godzin. Perfumy, które pragnie się wdychać jak powietrze. Niewinne, ale zmysłowe. Bardzo GLAMOUR. Zwracają uwagę, idealne na imprezę w letni wieczór, doskonałe na randki. Naprawdę piękne i co równie ważne, mało popularne i coraz gorzej dostępne. Używając ich można poczuć się po prostu wspaniale :D

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: zaczęte 100 ml

nie wierzę :)

Leżała sobie ta biedna buteleczka na "stoliku promocyjnym" we wrocławskiej Galerii Centrum - osamotniona i przeceniona ;) Z ciekawości psiknęłam na wierzch dłoni, bo w życiu bym nie pomyślała że jakiś tam Lauren mógłby wypuścić zapach nadający się na wyjście dalej niż do warzywniaka ;) ... i prawie zemdlałam ze szczęścia. Porzucając w bólach Baby Doll nigdy nie myślałam, że znajdę coś co mi ją zastąpi (i pozwoli pozbyć się duszącej Niny).

Zapach jest ... cudowny.
KOBIECY w pełnym tego słowa znaczeniu czyli:
zmysłowy i zalotny, ale niedosłowny,
słodki i z pazurem ("mydlany pieprz"), ale nie ordynarny (och jak ja nienawidzę tych wszystkich Poisonów, Addictów, Light Blueów, Mademoiselleów, Euphorii, Lolit i Angelów),
pudrowy i mydlany, ale abslutnie nie "babciny",
świeży i wietrzny, ale nie ulotny (EDT spokojnie utrzymuje się na skórze od rana do wczesnego wieczora, zostaje też na ubraniach co uwielbiam),
optymistyczny, ale depresyjnie ;D,
na zimę, ale letni, na lato, ale ciężki,
wyjątkowy i nadający się na każdą okazję ...

Podoba mi się w nim absolutnie każda nuta, każdy pudrowy kwiatek i sandałowa wanilia i ta intensywność na nadgarstku i lekkość na szyi ...
Absolutnie WSZYSTKO mi się w nim podoba :).

A ta prosta, przydymiona szklana buteleczka z piękną cyrkonią w zakrętce na półce wygląda cudownie.

Mój ci ON ;)

Co jeszcze cudowniejsze - jest wręcz niewyobrażalnie niepopularny i żadna wstrętna "solara" z brokatowymi tipsami po kolana mi go nie ukradnie ;)

(I jeszcze co do ceny - na "truskawce" 100 ml kosztuje ok. 150 zł).

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100 ml i co chwila kupuję kolejne ;)

Do czego służą te przedmioty? [Odpowiadają mężczyźni]

lekki

Zapach dosyć ciekawy, lekki, kwiatowy, odświeżający, z pewnością nie duszący, ani męczacy.
Dla mnie to coś na podraniczu zapachu kwiatowego-mydłanego-pudrowego :) i świeżego, wszystko zalezy od dnia, raz rozwinie się bardziej słodko, ciekawa kompozycja na lato czy wiosnę, bardzo lekki, idealny na codzień. Mimo że nie przepadam za typowo kwiatowymi zapachami ten mi sie podoba, ma coś w sobie, potrafi sie pieknie rozwinąć, jest całkiem trwały, utrzymuje sie ok 5-7 godzin, czasem wieczorem jest jeszcze wyczuwany, co przy lekkim zapachu jest dla mnie duzym plusem

Używam tego produktu od: kilku tygodni

warty zastanowienia

Lżejsza wersja znanego Glamourous. Nutki białych świeżych kwatów delikatnie komponują się z cieplejszym akordem, do którego się musiałam przyzwyczaić, stąd nie jest to zapach na 5 gwiazdek. Opinie innych są bardzo pozytywne, zapach trwały mimo wersji ligth i co najważniejsze nie noszą go wszyscy ;-)
Kobiecy, z bursztynowymi refleksami, jak wspomniałam warto się skusić ;)

Używam tego produktu od:listopad 2005
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50 ml