Lycra Flex French Tip White Liner

Lycra Flex French Tip White Liner

Bialy lakier ze specjalnie wyprofilowanym pędzelkiem do manikiuru francuskiego. Zawiera wlókna Lycra Flex, które decydują o jego elastyczności i trwałości aż do 5 dni.

Cena: 17,90 / 12 ml

Zawiodłam się

Przed zakupem czytałam opinie na wizażu, które nie było zbytnio pochlebne. Ale mimo to skusiłam się na zakup tego lakieru. Miałam już jeden lakier astora- ciemna śliwka i byłam zadowolona. Ale ten lakier to jakieś nieporozumienie.

BARDZO SZYBKO GĘSTNIEJE- już po 3 miesiącach lakier to jedna wielka paćka. Zamienia się w okropne "gluty". Na początku konsystencja była dla mnie nawet ciut za rzadka. Aż trudno uwierzyć że z naprawdę płynnego lakieru powstało takie "cudo\'

DŁUGO SCHNIE- używając tego lakieru (dwie warstwy)+lakieru na wierzch (jedna warstwa) bez żadnego produktu wspomagającego schnięcie powinnyśmy ponad 2 godzinki przeznaczyć sobie na bezczynne siedzenie. Raz malowałam nim french o godzinie 20.50 (co za dokładność:)) i kładąc się spać o godzinie 23.00 i tak odgniotła mi się poduszka.

MAŁO TRWAŁY- następnego dnia po pomalowaniu zdzierają się końcówki, na prawie wszystkich paznokciach. Jeszcze kolejnego dnia lakier zaczyna dziwnie pękać i żółknie. Poza tym mało odporny, na zarysowania.

KOLOR MAŁO INTENSYWNY- żeby uzyskać ładny śnieżnobiały kolor trzeba położyć dwie warstwy, inaczej wygląda jak troszkę bardziej biała naturalna końcówka paznokcia.

DOŚĆ DOBRY PĘDZELEK- to jedyne co mogę pochwalić w tym lakierze. Chociaż nie jestem pewna czy skośny pędzelek ułatwić namalowanie prostej kreski.

Ja tego produktu nie polecam. Cena absolutnie nie adekwatna do jakości. Lakier biały z wibo też nie był doskonały ale na pewno lepszy od tego. A różnica cen jest duża- wibo 5,6 zł astor 20 z końcówką (nie pamietam dokładnej ceny).

NIE POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: jedno i na pewno ostatnie

Bardzo szybko zgestniał

Miałam ten lakier tylko raz i już więcej nie kupię. Manhattan jest o niebo lepszy, a tańszy.
Pedzelek nie jest precyzyjny, ciężko nim zrobić ładne proste końcówki. Bardzo szybko odpryskiwał i co drugi dzień musiałam robić poprawki albo calkiem zmywać, bo pękał i robił się na prawdę brzydki.
Najgorzej, że nie używałam go dużo, a bardzo szybko zgęstniał i ponad pół opakowania musiałam wyrzucić, bo już nie chciał schnąć na paznokciach.
Szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: miałam raz rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1,00

kolor na TAK

Zacznijmy od tego, że lakier z ukośnym pędzelkiem mającym rzekomo malować końcówki to oczywista porażka. Nie zrobi tego za nic w świecie, więc darujmy sobie ten trud.
Natomiast sam lakier pomalowany na całą płytkę paznokcia prezentuje się bardzo dobrze, delikatne drobinki i mleczny kolor jest czymś co bardzo lubię, szczególnie w lecie do lekkiej opalenizny.
Po kilku miesiącach jednak lakier zaczyna gęstnieć - i taka konsystencja doprowadza mnie do szału.
Nie polecam , lecz jeśli wpadnie Wam w ręce , malujcie nim cały paznokieć bo tylko do tego się nadaje :)

Ilość zużytych opakowań: trzy, cztery

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

porazka

Koszmar, normalnie koszmar. Też promocja mnie skusiła, dwa za 19,90. Strasznie zadowolona z siebie gnalam do domu, zeby sobie paznokcie zrobic, a tu taka kaszana. Pedzelek ścięty jak ktoś przede mną pisał, chyba przez pieciolatka, tylko utrudniał malowanie. A lakier ten na wierzch robił takie smugi, że aż sie popłakałam. Totalne rozczarowanie. Na początku myslalam, ze to ja coś robie zle, ale widac nie tylko ja mam z tym lakierem problemy. Nawet zaproponowałam mojej kosmetyczce, ze jej go dam, bo po co ma stac, ale tez nie chciala. Wiec po 3 "uzyciach" oba lakiery wyladowaly w koszu.

Używam tego produktu od:...

Koszmar

Dawno temu kupiłam ten lakier w zestawie do frenchu zachęcona promocją. Niestety ten biały lakier okazał się w ogóle nie kryjący. A kolejnych warstw nie dało się nałożyć, bo robiły się okropne smugi. Do tego ta końcówka pędzelka nie ułatwiała malowania. Tak samo było z lakierem jasnoróżowym, który był w zestawie. Jedna warstwa wyglądała prawie jak lakier bezbarwny, przy kolejnych - smugi. Jedyna zaleta tego różowego lakieru, to że nałożony jedną warstwą był w miarę trwały tzn. u mnie wytrzymywał 3-4 dni. Biały lakier jednak wylądował w koszu.
Nie polecam!

Używam tego produktu od: może dwa razy

Straszny

Chociaż minęło kilka lat od kiedy go używałam, doskonale pamiętam nerwy przy jego aplikacji. Pędzelek absolutnie nie ułatwia aplikacji, łatwiej było mi zrobić kreskę zwykłym. W dodatku to paskudztwo chyba nigdy nie zasychało (to pewnie ta elastyczność:/)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: kilka frenchów

nie polecam

Kupilam dwa lakiery- 910 transcludent white i 955 luxury white. Nic niczego nie ulatwia, nie wiem nawet jak po kilkunastu dniach lakier moze zzolknac, skoro po jednym sciera sie z koncowek paznokcia. Fatalny i nie polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwoch

porażka

Zrobiłam sobie bardzo nieudany prezent gwiazdkowy kupując ten lakier.To coś nie ma plusów...Jest bardzo gęsty,trudno go nałożyć na końcówkę,o prostej kresce można zapomnieć używając tego niby lakieru,długo wysycha,szybko schodzi z paznokcia.Jedynym plusem jest to,że kolor całkiem ładnie wygląda na paznokciu.

Używam tego produktu od:grudnia
Ilość zużytych opakowań:1 oczywiście nie skończone.

Tragedia :(

Lakier jest straszny - pędzelek wcale nie ułatwia (ale też i nie utrudnia) malowania ładnej kreski, za to jakość samego lakieru to robi... jest zbyt gęsty, mazisty, nie da się nim namalować kreseczki bez smug. Bardzo, bardzo brudzi i się rozmazuje - schnie też długo.
Kiedy już wreszcie uda się pomalować paznokcie, odpryskuje tego samego bądź następnego dnia. Nie wart zachodu :mad:

Używam tego produktu od: roku?
Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

zero!!!!

Tragedia. Juz po kilkunastu dniach lakier robi sie żólty-nie wiem dlaczego. Pędzelek, ktory miał pomagać w robieniu delikatnych linii tylko to utrudnia-bardzo niewygodnie i nierówno sie nim maluje.
Zdecydowanie nie polecam! Szkoda pieniedzy!

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:troche 1 i wyrzucilam

Nigdy wiecej!

Tak jak poprzedniczki dalam sie skusic na promocje, 2 lakiery do Frencha za 19.90. Pomyslalam, ze skoro to ASTOR to na pewno bedzie super!! W buteleczkach lakiery wygladaja bosko, zamiast bialego mam lekko srebrny, a baza jest z leciutkimi drobinkami. Pognalam jak najszybciej do domu zeby "CUDO" wyprobowac.

Jakiez bylo moje rozczarowanie i rozgoryczenie! :/ Dawno nie mialam tak BEZNADZIEJNEGO lakieru! Ten magiczny pedzelek tylko utrudnia zrobienie koncowek, lakier szybko gestnieje i nie kryje koncowek. Co to za French?!

Bardzo zniechecilam sie do ASTORa przez ten bardzo nieudany zakup..

Zdecydowanie NIE POLECAM :(

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 (cierpliwosci starczylo na dwie aplikacje)

nie nie nie!

Kupiłam zachęcona promocją 2 za 19,90.
Znowu dałam się naciąć, poprzednio miałam już lakier z lycrą, Astora i było to no totalne.
Ale do rzeczy:
-to ma być końcówka do frencza????mój pędzelek wygląda jak pocięty nożyczkami przez pięciolatka.jest nierówny postrzępiony, bez pasków nic się nim nie zmajstruje.

-sam lakier jest gęsty, więc na paznokcie nakładam gluty, nie lakier

-po wyschnięciu strasznie matowieje co mnie naprawdę wkurza, bo bez nabłyszczacza wygląda okropnie i niechlujnie, jakby znajdowal sie na paznokciu kilka tygodni.

-lakier do końcówek perłowy???kto to wymyślił????, w ogole go nie widać. już myślałam, żeby malowaćnim całe pznokcie, ale to jeszcze gorszy pomysł, wygląda tandetnie perłowo.

no niestety ale nie dam się już kolejny raz naciąć, jednym słowem do niczego!!!!

Używam tego produktu od:kilka prób