Vianek, Seria Pomarańczowa, Odżywczy szampon do włosów

Vianek, Seria Pomarańczowa, Odżywczy szampon do włosów

Delikatny szampon do częstego mycia każdego rodzaju włosów. Łagodnie, ale skutecznie oczyszcza, nie podrażniając skóry głowy. Ekstrakt z miodunki plamistej wzmacnia cebulki, a zawarte w szamponie składniki odbudowujące (lecytyna sojowa, miód, olej z pestek moreli) poprawiają wygląd włosów, zapewniając im odpowiedni poziom nawilżenia i odżywienia. Po zastosowaniu włosy ładnie się układają, są sprężyste i pełne blasku.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Glycerin, Mel Extract, Decyl Glucoside, Pulmonaria Officinalis Extract, Panthenol, Coco- Glucoside, Lecithin, Prunus Armeniaca Kernel Oil, Glyceryl Oleate, Lactic Acid,Cyamopsis Tetragonoloba Gum, Sodium Benzoate, Parfum

Dobry, ale za ciężki na codzień

Szampon ten zakupiłam po keratynowym prostowaniu włosów za jego dobry skład bez sls, sles i alkoholu. Włosy po nim są bardzo miękkie i gładkie, nie wypłukuje się po nim keratyna. Bardzo przyjemny w użyciu szampon, ale nie do codziennego stosowania, bo gdy stosuję go codziennie to włosy następnego dnia po umyciu lub nawet tego samego wyglądają na przetłuszczone, wydaje mi się, że przy używaniu naprzemiennie z innym szamponem np. normalizującym również z tej samej firmy byłby bardzo dobry.

Good

Świetny szampon :-)
✅ Zapach jak całą seria morelowy
✅ Przezroczysta, płynno-żelowa konsystencja
✅ Świetny skład
✅ Nie plącze włosów
✅ Nie uczula
✅ Oczyszcza dobrze, ale delikatnie
✅ Naprawdę odżywia, czuć tą miękkość oraz wygładzenie
✅ Dodaje blasku włosom
✅ Dobrze się pieni
✅ Opakowanie bardzo wydajne
✅ Cena trochę wysoka, ale znośna ze względu na wydajność i działanie
Chyba wszystkie szampony z Vianka się u mnie sprawdzają... no może prócz wzmacniającego, ale to niedługo opowiem. :-D

dobry, warto się skusić

Mam dość przesuszone włosy i jeszcze większy kłopot ze skórą głowy. Nie mogę stosować większości szamponów dostępnych na rynku. Ten szampon ma minusy, ale jego niezaprzeczalnymi plusami jest dobry skład i delikatność działania. Włosy wyglądają też na szczęśliwe. Zamierzam powtórzyć zakup.

Średniak

Niestety nie podzielam zachwytów nad tym produktem. Kupiłam go w zestawie razem z olejkiem z tej samej pomarańczowej serii, który swoją drogą również nie podbił mojego serca, chociaż jest lepszym produktem niż szampon.

Zacznijmy od plusów, jak na firmę Vianek przystało skład bardzo przyjemny i oparty na naturalnych składnikach. Plus za brak SLS w składzie, który powoduje podrażenienia mojej delikatnej skóry głowy. Niestety nie zawsze to co w pełni naturalne okazuje się jednocześnie strzałem w dziesiątkę. Szampon ma specyficzny zapach, coś a la chemiczna guma balonowa, po jakimś czasie mi zbrzydł i męczyłam się trochę aby dobić do dna butelki.

Najważniejsze w szamponie jest działanie. Radzi sobie ze zmyciem oleju, natomiast konieczne jest dwukrotne mycie. Jeśli umyjemy włosy tylko jeden raz to bardzo szybko się przetłuszczą. Całkiem dobrze domywa, jednak po wysuszeniu nie byłam zachwycona stanem moich włosów. Po prostu włosy nie wyglądały tak dobrze jak po innych szamponach. W ciągu dnia robiły mi się strąki na włosach, nie czułam ich miękkości, blasku czy fajnego nawilżenia. Może zadziała na innych włosach, u mnie niestety nie dokonał niczego rewolucyjnego.

Wykorzystała: kilka próbek

Zero odżywienia, nawilżenia, wygładzenia

Szampon dla mnie koszmarny. Na moje wysokoporowate włosy podziałał jak rozpuszczalnik. Włosy stały się masakrycznie tępe, skołtuniły się podczas mycia, wypadały, i zbiły. Nałożyłam maskę loreala i jakoś doszły do siebie. Ale po wysuszeniu włosów mam barana na głowie. Brzydki puch. Chyba na tym poprzestanę z jego używaniem.

Nie dla mnie

Niestety nie podzielam zachwytów.

Na plus sam skład i zapach.
Moje włosy są po nim na długości pozbijane w strączki, jakbym ich wcale nie umyła, a wręcz wylała na nie olej. Przy głowie są naelektryzowane.

Jednym słowem niewypał.

Idealny dla włosów wysokoporowatych!

Szampon ten jest ze mną od kiedy tylko wyszedł na rynek - od razu przypadł do gustu mojej ówczesnej fryzurze, czyli wiecznie spuszonym, matowym włosom. Stopniowo z każdym kolejnym opakowaniem włosy stawały się coraz bardziej gładkie i lśniące, dziś mogę cieszyć się dużo lepszą kondycją kosmyków!

Dużym plusem jest to, że szampon nie posiada mocnych związków myjących jak SLS, dzięki czemu nie podrażnia skóry głowy, nie wzmaga swędzenia, nie powoduje łupieżu.

Z pewnością zostanę z nim na długo!

Najpiękniej pachnący

Zakochałam się w tym słodkim, morelowym zapachu od pierwszego użycia. Tak jak każdy szampon bez SLS - wymaga większej dokładności podczas mycia włosów, jednak domywa lepiej niż inne tego typu szampony, nie miałam po nim wrażenia nieświeżych włosów. Od niedawna stał się dostępny w popularnych drogeriach. Przyzwyczajona do niskich cen Alterry, troszkę kręciłam nosem wyciągając portfel, ale patrząc na to, co ten szampon robi, stwierdzam że warto go kupić. Na pewno do niego wrócę z tęsknoty za zapachem.

Pachnące ukojenie

Miałam już szampon z zielonej normalizującej serii, ale doskwiera mi egzema i na czas jesienno-zimowy chciałam zmienić szampon na coś bardziej nawilżającego. Jako, że firma vianek idealnie sprawdziła się latem sięgnęłam więc po inną linię na chłodniejszą porę.

Fajny szampon

Bardzo lubię ten szampon, zużyłam pierwsze opakowanie i na pewno niedługo pobiegnę po drugie. Jest delikatny, dobrze myje, a moje delikatne cienkie włosy wyglądają po nim świetnie (i o dziwo, zaczęły się kręcić! mimo, że dawno tego nie robiły)
Dodatkowo, świetnie domywa gąbeczki do makijażu :D

Mimo wszystkich zalet, widzę jednak dwie wady:
- włosy przetłuszczają mi się po nim jakby trochę szybciej niż po szamponie z Alterry, którego również używam
- zużywam go dość dużo na jedno mycie, bo po użyciu małej ilości mam wrażenie, że "włosy są niedomyte"
Za te wady odejmuję tylko jedną gwiazdkę, ponieważ efekt i odżywienie jakie daje włosom są niesamowite.

Opakowanie jest ładne, jednak ciężko mi czasem otworzyć butelkę, muszę to robić paznokciem i mieć nadzieję, że się nie złamie :')

Bardzo fajny

Po rozczarowaniu balsamem myjącym z Sylveco Odżywczy szampon z Vianka jest miłym zaskoczeniem.
Lubię produkty o naturalnym składzie i od jakiegoś czasu staram się kupować je coraz częściej. Brak SLSu i sylikonów w składzie bardzo służy moim włosom.
Ten szampon z wianka jest bardzo fajny.
Dobrze myje włosy, odpowiednio się pieni, ma śliczny, świeży zapach, nie plącze włosów.
Bardzo lubię te wszystkie opakowania z Vianka z regionalnym wzorem.
Szampon jest bardzo wydajny bo nieduża ilość starcza na umycie głowy.

Dobry szampon do codziennej pielęgnacji

Szampon do użytku codziennego i włosów nieprzetłuszczających się - ok. Jeśli ktoś ma skłonność do przetłuszczania włosów, lub umyje przetłuszczone włosy - może mieć wrażenie niedomytych włosów - trzeba dwa razy nanieść i zmyć szampon. Przy codziennym użyciu - ok, włosy są miękkie, umyte, błyszczące, lekko puszyste ale łatwo się po nim układają. Zapach ładny. Wydajny.