Avocado Butter Pre-Shampoo Hair Treatment

Avocado Butter Pre-Shampoo Hair Treatment

Intensywna odżywka - maska z awocado. Zwiększa objętość, nadaje połysk, odżywia suche i zniszczone farbowaniem czy też innymi zabiegami fryzjerskimi włosy.
Do użycia przed umyciem włosów.

Cudowne odżywienie

Sam koncept tej odżywki to była dla mnie miła odmiana jednak to co zauroczyło mnie najbardziej to zapach i działanie. Choć na uwagę zasługuje też nietypowa, zbita konsystencja. Odżywka naprawdę świetnie dba o włosy, ale również o skórę głowy. Po użyciu łagodnego szamponu moje włosy są zwykle splątane i sianowate, używając tej odżywki na jakiś czas zapomniałam o tym kłopocie. No i ten rozmarynowy zapach <3 Minusem jest jednak fakt, że trzeba ją upolować na iherb albo ecco verde i nie jest zbyt tania :(

Interesujący produkt

Produkt dostałam w prezencie :* Nie wiem czy jest dostępny w Polsce, przypuszczam,że nie,a szkoda :) Jest to pierwsza używana przeze mnie odżywka do włosów, w której producent nazkazuje nałożenie jej przed myciem włosów.

Odżywka ma bardzo charakterystyczny zapach rozmarynu, który nie każdemu może odpowiadać. Gęsta, klejąca konsystencja sprawia,że nałożenie na włosy bywa problematyczne. Po umyciu włosy są miękkie, delikatne,lśniące. Niestety zauważyłam, iż moje włosy następnego dnia po umyciu zaczynają się bardzo puszyć, co niedzieje się przy innych odżywkach i kuracjach do włosów. Minusem tego kosmetyku jest także dostępność,a doliczając koszty ściągania produktu z zagranicy, również cena. Do plusów zaliczyć można świetny, naturalny skład.

Z chęcią wrócę do tego kosmetyku :)

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Fajna dla suchych włosów

Bardzo fajna odżywka, świetny, bo naturalny skład, doskonałe działanie. Firma ta nie testuje na zwierzakach, co dla mnie jest ogromnym plusem.

Działa świetnie, zwłaszcza na włosy zniszczone od słońca, jednak ja mam włosy szybko przetłuszczające się i w sumie muszę je myć codziennie, a po zastosowaniu odżywki są tłuste już po kilku godzinach. Inna sprawa, że potem przez kilka dni są piękne i nie muszę stosować żadnej innej odżywki, bo działanie tej powoduje, że włosy są odżywione przez kilka następnych myć. Ja jednak nie wiem, czy kupię ją ponownie, nie chcę myć włosów 2razy dziennie :) Dlatego odradzam &quot;tłusto-włosym&quot;, a polecam tym z włosami suchymi, zmęczonymi farbowaniem lub prostowaniem.
Koleżanka, która rozjaśnia włosy z rudych na jasny blond, do tego często prostuje, odkąd zaczęła używać tej awokadowej, w zasadzie porzuciła wszelkie inne silikony, czy jedwabie :)
Używałam tej odżywki przez kilka tygodni zamiast pianki do golenia i spisywała się znakomicie, nie miałam żadnych podrażnień, co więcej skóra była gładka i nie musiałam już używać balsamu :)

Nie wiem czy kupię ponownie, bo nie chcę myć włosów 2 razy dziennie :)

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Jak przedłużyć trwałość chłodnych blondów?

Najlepsza :)

Ten produkt udal sie firmie Burt"s Bees.
To jest najlepsza odzywka/maska jaka uzywalam.Widac roznice po jednym uzyciu:)Wlosy sa sprezyste,wygladzone,miekkie i blyszczace,latwo sie rozczesuja.Gdy uzylam tej maski pierwszy raz bylam zdziwiona tak szybkim efektem-wlosy wygladaly jak po wyprostowaniu prostownica(blyszczace i wygladzone).Nie mialam tak zwanej szopy na glowie(moje wlosy sa raczej grube i czasami sie pusza)
Ja uzywam tej maski na noc,nakladam troche grubsza warstwa na wlosy i myje wlosy rano.Maska slicznie pachnie i jest w prawie 100 % naturalna.