Bio-Calmille, Gel-Créme Hydratant Rafraichissant

Bio-Calmille, Gel-Créme Hydratant Rafraichissant

Lekki, łatwo wchłanialny krem, który nawilża i odświeża (na wiosnę i lato!). Polecany szczególnie dla cery wrażliwej i delikatnej. Z kompleksem rumiankowo-betainowym. Przyjemna żelowo-kremowa konsystencja. Świeży, "chłodny" zapach.

Cena: 26 zł / 50 ml

fajniutki

Ostatnio pojawił się w jakieś ofercie wysyłkowej.
Całkiem lekki, szybko się wchłania. Nawilża, ale dla skóry przesuszonej będzie za słaby.
Ja potrzebuje kremów matujących,więc stosuję go głównie w domu.
Delikatny zapach.

dobry!

Kupiłam go, bo pilnie poszukiwałam łągodzącego kremu. I swoją funckę spełnił doskonale. Tyle, że jest to bardzo lekki krem i na zimę się nie nadaje. więc póki co leży w lodówce i czeka na bardziej sprzyjajacą porę roku.(czasem używam go pod inny krem)
Ale generalnie krem polecam - ma bardzo przyjemną konsystencje (w końcu to żel - krem), szybko się wchłania. Pozostawia orzeźwiające uczucie na twarzy, nie wiem czy to mięta, czy co, ale jest bardzo przyjemne. I cena zachecająca do używania.
i dla mnie bardzo ważne jest równiez to, jak sie zachowuje krem po nałożeniu podkłądu - nie cierpię jak się "wałkuje", a w tym przypadku to zjawisko nie występuje. Będę używać i polecam.

jak koktajl :)

Ma świetną konsystencję lekkiego koktajlu. :)Idealny na lato - dobrze nawilża, nie podrażnia, nie pozostawia tłustej warstwy a jednocześnie koi rozgrzaną skórę.Bardzo przyjemny w użyciu.

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

SKÓRA GO PIJE

Krem błyskawicznie się wchłania. Ma śliczny rześki zapach i takiż jasnozielony, morski kolor. Ma bardziej konsystencję leciutkiego kremu, niż żelu (jak jest napisane w nazwie). W sam raz na spragnioną skórę latem, która go po prostu pije.