Rosenbluten Korpelol (Olejek do ciała z płatków róży)

Rosenbluten Korpelol (Olejek do ciała z płatków róży)

Cenny olejek pielęgnacyjny z naturalnych kwiatów róży i olejku różanego posiada właściwości wzmacniające i harmonizujące. Subtelny aromat działa relaksująco.

Średni

Zachwycona pozytywnymi opiniami o produktach hauschka, postanowiłam spróbować.
Olejek mam w opakowaniu z pompką 75 ml.
Nie jestem dokońca zadowolona, nawet bardziej niż zadowolona to rozczarowana. Trudno mi wymienić plusy tego preparatu, może to że jest naturalny i miły w uzyciu i to tyle.
Olejek jest drogi i mało wydajny, op. 75 ml przy smarownaiu całego ciała dwa razy dziennie, starczy chyba na tydzień.Chyba że chce sie czuć niedosmarowana i wysuszona, olejek nawilża ale w dużej dawce inaczej skóra jest szorstka. Zapach jest ok, naturalne róże, ale ja na zapach nie zwracam uwagi, ważne jest działanie a ono jest takie sobie, średnie. Jest to mój pierwszy kosmetyk naturalny, nie jestem ich fanką, dla mnie wazniejsze są efekty niż to czy kosmetyk jest naturalny czy chemiczny.
Olejek oparty na oleju ze słonecznika i to mnie zastanawia, za co ta cena? Gdyby kosztował 25-30 zł to jescze można by kupić ponownie, ale cena 60 zł, za kosmetyk który jest mało wydajny, nie przynosi większych efektów to zdecydowanie za dużo. Nie zauroczył mnie niczym.

Używam tego produktu od:1 opakowanie
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

śmierdzi.

Mimo iż sam balsam nie jest zły, ładnie nawilża i wygładza skórę to nie jestem wstanie go używać przez zapach który mi absolutnie nie odpowiada, jest bardzo intesnsywny i smarowalam się jak najszybciej. Ucieszyłam się kiedy się sonczył. więcje nie kupię.

Używam tego produktu od: 3 tygodnie

rewelacyjne

Jestem nimi urzeczona. Piszę nimi, bo mam ich kilka (różany lawendowy, tarninowy i fitness) i wszystkie są doskonałe. Świetnie natłuszczają skórę po kąpieli, wchłaniają się bez śladu-żadnej lepkości czy tłustej powłoki, zostaję po rozsmarowaniu po prostu elastyczna i miła w dotyku skóra. Świetnie się wsmarowują, wystarczy przejechać dłonią po ciele, nie jest konieczne pracowite wcieranie.
Wszystkie mocno pachną. Zapach, w zależności od wariantu, jest mniej lub bardziej konkretny-w trakcie smarowania bardzo silny z w kilka minut później łagodnieje. Nie zostaje na pościeli, ubraniach i nie kłoci się z perfumami. Różany pachnie podobnie do kremu różanego, lawenda ma silny lawendowy zapach (bez domieszek-czysta lawenda i nic więcej), fitness i tarnina-ziołowy, ostry troszkę apteczny zapach. Różany świetnie służy moim nogom-mam płytko unaczynioną skórę z kruchymi naczyniami, łatwo nabijam sobie siniaki-wg mnie regularne smarowanie się tym olejkiem zmniejszyło ten problem. Wersja fitness jest doskonała po treningu w połączeniu z lekkim masażem pomaga nie dorobić się zakwasów.
Opakowanie- solidne grube szkło. Naklejki pewnie się trzymają butelki i nie natłuszczają się, nawet jeśli spłynie po nich olejek albo dotkniemy ich tłustą dłonią.
Dałabym 5 gwiazdek, bo wśród gotowych olejków dostępnych na rynku, nie mają sobie równych, gdyby nie to, że są mało wydajne i w butelce brak jest dozownika, olejek trzeba wytrzepać na dłoń przez mały otworek.
Podsumowując wg mnie więcej plusów niż minusów :)

Używam tego produktu od: około dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: kilka