Citronen Korpelol (Cytrynowy olejek do ciała)

Citronen Korpelol (Cytrynowy olejek do ciała)

Odświeża skórę podczas porannej toalety, zapewnia jej elastyczność przez cały dzień. Posiada przyjemny zapach przesyconych słońcem owoców cytryny. Przeciwdziała tworzeniu się cellulitu. Polecany dla osób przemęczonych, z osłabioną tkanką łączną ( np. rozstępy).

warto spróbować

Jestem fanką wszelakich olejków,uważam że ten olejek jest dobry,ładnie pachnie i dobrze się wchłania.skóra dosc długo jest nawilżona i pachnąca oraz\ma poswiate opalenizny.

Używam tego produktu od:3mc
Ilość zużytych opakowań:2opakowania

pierwszy nielepiący jaki znam

Skuteczny i wydajny kosmetyk do pielęgnacji ciała. Używam zgodnie z zaleceniami tylko rano. Martwiłam się, że olejek stosowany rano pobrudzi ubranie - nic bardziej błędnego, wchłania sie dosłownie po kilkunastu sekundach. Bardzo przyjemnie i elgancko pachnie i naprawdę "naprawia" skórę! Już wybrałam mój "balsam" do ciała i kosmetyk na cellulit.

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:zaczęte pierwsze

wspaniała wrażenia

Co prawda ja nie używam tego olejku rano, a wieczorem po kąpieli, ale i tak spełnia on swoje zadanie. Śiwetnie pachnie, odpręża, i zapach ten (aczkolwiek delikatny) ale pozostaje na ciele. Bardzo polecam, gdy zwłaszcza po kąpieli, do tego ten olejek świetnie się wchłania.