Luminelle, Fard à paupières crème Ultra-naturel (kremowy cień do powiek)

Luminelle, Fard à paupières crème Ultra-naturel (kremowy cień do powiek)

Perłowy cień do powiek w tubce. Dostępny w kolorach:
- Bez,
- Róża,
- Orzech.

Cena: 23 zł / 10 ml

Trwały

U mnie trzyma się długo i to jest zapewne zaletą. Kolory wyraziste, co kto lubi… Dobrze nakłada się palcem lub płaskim pędzelkiem do cieni. Odporny na łzy. Raczej warto spróbować.

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: dwa

mnie nie zadowolił:(

Niestety, nie jest to cień dla mnie. Już po kilku chwilach po nałożeniu zupełnie nie widać go na powiece, za to wyraźnie zebrany wałeczek w jej załamaniu. Nie sprawdza się nawet stosowany na bazę. Ale ja zawsze znajdę jakieś zastosowanie kosmetyku. Nakładam go nad powiekę, aż do brwi, aby rozświetlić oczy. I w tej roli go polubiłam. Ładnie się mieni na różowo i jest taki delikatny. Szkoda tylko, że szybko się wtapia i zostają same drobinki, których nie chce usunąć nawet płyn do demakijażu. Jakoś może zmęczę ten cień do końca, ale przyznam szczerze, że nie jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

a mnie się zbiera...

Wróciłam do niego znalazłszy w szufladzie, sprawdziłam termin ważności i ponieważ kolor mi odpowiadał to postanowiłam zamienić moje Bourjois na chwile na Yves Rocher na oczętach.. godzinę później z niedowierzaniem zerknąwszy w lustro sprawdziłam jeszcze raz datę ważności - była ok....

Niestety, na moich powiekach cień wygląda fatalnie, bo już po niespełna godzinie zrobiły się z niego wałeczki, do tego wcale nie zasycha tylko maże się przeokropnie (to i nic dziwnego że koniec końców wałki się pojawiają)

Zawiedzona wywaliłam badziewko i wróciłam do Bourjois regard :)

Używam tego produktu od: pewnie ze 2 lata będzie..
Ilość zużytych opakowań:1, niecałe

Manicure - geometryczny french

bez zarzutu

Najpierw kupiłam bez, bo w swojej kosmetyczce mam mnóstwo cieni w różnych wariantach różu.... potem dokupiłam orzech, a na końcu jak dowiedziałam się, że cień ma być wycofywany (i zastąpiony innymi odcieniami w mniejszych opakowaniach) kupiłam i różę i to z tego jestem najbardziej zadowolona (jakoś tak bardzo przywykłam do różu)!
Cień jest bardzo trwały, trzyma się bez zarzutu cały dzień i nie zbiera się w zgięciu powiek. Kolor jest bardzo subtelny - i dobrze - makijaż wygląda naturalnie, delikatnie się błyszczy. Świetnie rozświetla - zawiera drobinki. Cień należy nałożyć raz, kiedy się go nałoży więcej, to powieka wygląda na wysuszoną, jakby oblepiona tynkiem ;) (raz przedobrzyłam). Wystarczy raz i delikatnie wklepać. Lubię wszystkie odcienie, ale najczęściej stosuję różowy.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:zaczęłam 3 różne

super!

Jak dla mnie świetny cień do powiek, wart z pewnością zakupu. Mam odcien beżowy i jestem z niego bardzo bardzo zadowolona. Teraz jestem pewna ze nie ma to jak cienie w kremie czy plynie, zdecydowanie bardziej sa trwałe, nie ma co w ogole porównywać z tradycyjnymi. Akurat ten odcien spokojnie sie nadaje jako baza pod inny bo doskonale rozświetla, jak i do stosowania jako sam. Jestem zachwycona a jedyne co moge miec do zarzucenia to to iż trzeba niestety rozprowadzać palcem... ale co tam!

świetny

Mam kolory beżowy i bez. Gęsty, łatwo wyciska się go z tubki, akurat tyle ile potrzeba. Idealnie się rozprowadza. Szybko zasycha, nie muszę siedzieć z zamkniętymi oczami, obawiając się, że gdy je otworzę, to mi się odbije pod brwiami. Nie robią się żadne załamania.
Jest bardzo trwały. Wydajny, niedrogi.

fajny

Nie spodziewałam się po nim wiele, bo z kolorówką YR nie mam najlepszych doświadczeń, a na dodatek Luminelle to najtańsza linia tej marki. A tu zaskoczenie in plus. Mam kolor Bez - na powiekach wygląda ślicznie, lekko perłowy róż, pastelowy, nie tandetny. Znakomicie sie rozprowadza palcem, z tubki łatwo jest nabrać potrzebną ilość. Nie pachnie. Można mieć zastrzeżenia co do trwałości, ale myślę, że z bazą przestanie to być problemem (nie miałam jeszcze okazji spróbować). Nie podrażnił mi oczu. Znakomity do letniego, delikatnego makijażu. Niestety, z perłowym Inglotem nie wygra.