Soraya, Łagodzący balsam po depilacji opóźniający odrost włosków

Soraya, Łagodzący balsam po depilacji opóźniający odrost włosków

Łagodzący balsam po depilacji to preparat przeznaczony do pielęgnacji całego ciała, a szczególnie miejsc, które poddawane są zabiegowi depilacji. Zawarty w balsamie olej Canola skutecznie natłuszcza, nawilża oraz zmniejsza szorstkość skóry sprawiając iż jest ona aksamitnie gładka, miękka i delikatna w dotyku. Wyciąg z rumianku, alantoina oraz d-Panthenol skutecznie łagodzą wszelkie podrażnienia występujące na skórze oraz błyskawicznie likwidują zaczerwienienia. Dodatkowo zawarty w balsamie innowacyjny składnik aktywny sprawia, iż odrastające włoski są bardziej miękkie i mniej widoczne, stają się bardziej podatne na depilacje, dzięki czemu zmniejsza się częstotliwość przeprowadzania zabiegu.
Rezultat:
aksamitnie gładka skóra bez podrażnień,
mniejsza częstotliwość zabiegu depilacji.

Nie polecam

Krem wydawał się dość ciekawy, ale okazało się inaczej, dlatego oceniam tylko na 1 gwiazdkę. Plusem jest jedynie cena. Produkt nie opóźnia odrastania włosków, po nałożeniu kremu po depilacji, skóra nie przyjemnie piecze.

Przez kilka lat był dla mnie nr 1

Korzystałam z tego kremu przez wiele lat. Minusem była wydajność, bo jest gęstszy niż podobne kremy. Z początku nie narzekałam na jego zapach, wręcz mi się podobał. Ostatnio jednak zaczął mnie przytłaczać. Może to kwestia znudzenia, poznania nowych zapachów. Balsam był całkiem łatwo dostępny i miał niewielu konkurentów, jeżeli chodzi o działanie.

Na pewno nawilżał i odżywiał skórę po depilacji. Nie było to jakieś wielkie działanie, ale lekko opóźniał odrastanie włosków, sprawiał że były nieco słabsze.

Traf chciał, że nie mogłam znaleźć go nigdzie w drogeriach przed wyjazdem na tegoroczny urlop. Zatem brak regularnej dostępności stał się nagle wielkim minusem. Na szczęście znalazłam coś innego i już chyba pozostanę przy tym nowym kosmetyku. Balsam Soray, o ile będzie jeszcze gdzieś dostępny, będę teraz używała jedynie awaryjnie, jako produkt zastępczy.

Używam tego produktu od: wiele długich lat
Ilość zużytych opakowań: trudno zliczyć, zawsze miałam go na półce

Dobry

Kupiłam ten balsam, ponieważ uważam, że firma Soraya produkuje dobre kosmetyki. I jestem z niego zadowolona.

PLUSY:
+ łagodzi podrażnienia,
+ wygładza skórę,
+ opóźnia odrastanie włosków ale w bardzo minimalnym stopniu,
+ skóra bardzo ładnie się po nim świeci,
+ ładnie pachnie,
+ bardzo przystępna cena,

MINUSY:
- troszeczkę mało wydajny

Używam tego produktu od: Kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

Manicure - klasyczny

Rozczarowanie

Skuszona hasłami na opakowaniu, gdzie producent zapewnia o łagodzącym działaniu kupiłam ten krem.
Już po pierwszym użyciu uczulił mi skórę, a nie mam skłonności do podrażnień. Dałam mu jeszcze kilka szans i za każdym razem to samo.
zadnego efektu opuźniającego odrastanie włosków. Nie działa.

Jednym słowem dziewczyny - nie warto!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Mogło być lepiej, ale…

Dla mnie nie jest źle.
Żadne pieczenie po nałożeniu balsamu nie rzuciło mi się w oczy, ale może nie zwróciłam na nie uwagi, bo zależało mi na jednym: zmniejszeniu okropnych, czerwonych, bolących krosteczek, jakie pojawiają się na moich nogach po depilacji, czy zwykłym goleniu.
Udało się!
U mnie ma za to plusa.

Poza tym, ma łagodny zapach, faktycznie opóźnia odrastanie włosków i ma dobrą konsystencję - nie taki zły, jakim go piszą ;)

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

A mi odpowiada, bo...

To racja, że po zastosowaniu na wydepilowane miejsca - swędzi i piecze, ale jak po depilacji skóra jest podrażniona TO KAŻDY BALSAM PIECZE I SWĘDZI.

To co mi odpowiada, to fakt, iż po wieczornej depilacji, i nasmarowaniu nóg (bo używam go na nogi), rano skóra jest zregenerowana, miękka, bez podrażnień.
Moim zdaniem spełnia swoją rolę, gdyż wcześniej, odczuwałam po depilacji szczypanie łydek ok. 2 dni. Teraz tylko po nałożeniu tego specyfiku, ale tylko przez chwilę.

Ilość zużytych opakowań: pewnie ok. 4 - 5

nie polecam

Skóra po nasmarowaniu się tym balsamem po depilacjo bardzo piekła, za łazami w oczach czakałam aż to przejdzie... jak dla mnie okropność... a jeszcze na opakowaniu pisze, że łagodzący... jedna wielka masakra ;/

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

słaby

dziewczyny mam straszny problem z podrażnieniami po depilacji kupiłam sobie ten krem bo wcześniej byłam zadowolona z produktow firmy Soraya lecz sie zawiodlam po smarowaniu sie nim zauważyłam niewielkie efekty w sumie nie można sie spodziewać cudów za 10 zł .. A co do całej reszty nie mam zarzutów opakowanie podręczne nie za duże nie za małe dość setetyczne konsyntencja też jest wporzatku . Bardzo duzy plus za to że balsam pieknie pachnie :)

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 125 ml

nie polecam!

Jeśli nie łagodzi, to dobrze by było, żeby nie podrażniał, a po użyciu tego balsamu skóra swędzi i piecze.

Nie wchłania się dobrze, zostawia tłusty i klejący film na skórze.

I na pewno NIE OPÓŹNIA odrastania włosków.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

bez szału, ale i bez zbytnich oczekiwań

nie nastawiam się na cuda - na pewno nie na obietnicę producenta, że jakoś spowolni odrastanie włosków
używam go tylko po depilacji nóg - więc raz na dwa tygodnie, przy tak rzadkiej aplikacji trudno mi jest ocenić jego wydajność
ma dobrą konsystencję, szybko się wchłania, ładnie pachnie, trochę łagodzi i minimalnie nawilża
nie wiem jak u recenzentek poniżej, ale u mnie czerwone krostki to zasługa depilatora a nie balsamu- i nie oczekuję po tym mazidle, że je zniweluje - ciekawe, który krem / balsam to potrafi?

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Niee !!

Nie, nie i jeszcze raz nie !! Kompletny bubel.! Nie dość że nie nawilża , nie sprawia by włoski powolej odrastały , to w dodatku, straszliwie przesusza . ! Po pierwszym użyciu byłam dość zadowolona .. Pięknie pachniał ... i nawet wydawało mi się że nawilża... Ale . Im częściej go używałam tym bardziej nogi mnie swędziały , a włoski <jak wspomniałam> odrastały normalnie ! Musiałam się nawet wybrać do apteki po specjalną maść , by spowrotem naprawić stan mojej skóry nóg . Jedynym jego plusem jest zapach . Nie polecam go !

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Taki sobie

Używałam tego balsamu tylko po depilacji nóg.

+ wyciszał pieczenie po depilacji
+ lekko nawilżał
+ delikatnie pachniał
+ nie podrażniał, nie uczulił
+ był bardzo wydajny, przy depilacji co drugi dzień starczył mi na ok. 4 miesiące
+ dostępny na talony w Auchanie, więc miałam go za darmo

Ale to tyle plusów...

Bo poza tym nic nie robił, a już w żadnym razie nie spowolnił odrostu włosków! Do nawilżania i pielęgnacji całego ciała mam inne kosmetyki, tego używałam w konkretnym celu - i nie zadziałał.

Używam tego produktu od: już nie używam