Eveline Cosmetics, Ultradelikatny krem do depilacji pach, rąk i okolic bikini 3w1

Przeznaczony do depilacji miejsc wrażliwych

Dzięki zawartości innowacyjnego składnika – Larrea divaricata spowalnia odrastanie włosków po zabiegu opóźniając potrzebę powtórnej depilacji

Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu oraz proteiny jedwabiu, dzięki którym skóra pozostaje dobrze nawilżona, gładka i miękka.

Cena: ok. 8 zł / 125 ml

Może być

Zdecydowanym plusem tego produktu w porównaniu do innych kremów jest dość łagodny zapach, wydajność i brak podrażnień po jego stosowaniu.

Co do właściwości depilacyjnych - działa, ale mógłby działać lepiej.
Trzymam go dłużej niż zalecane to jest na opakowaniu a i tak nie radzi sobie z wszystkimi włoskami lub urywa je, zostawiając taki ostry milimetrowy "odrost". Mam wrażenie że po zastosowaniu go za pierwszym razem był najbardziej spektakularny efekt, później skóra tak jakby się do niego przyzwyczaiła. Jeżeli ktoś liczy na gładką skórę po depilacji, to się może przeliczyć. :(

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Niby ok, ale...

Kupowałam ten krem wiele razy. Jednak nie wiem czy go odkupię. Nie wiem czy tak ma być czy to tylko u mnie tak jest ale nie jestem zadowolona z efektów.

Zalety:
- dostępność
- cena
- pojemność tubki
- nie podrażnia skóry
- nadaje się również w bardzo wrażliwe okolice bikini

Minusy:
- kiepska wydajność
- wysusza skórę
- nie depiluje w 100% - pozostawia albo milimetrowe drapiące włoski lub w ogóle nie ruszone długie
- nigdy nie miałam po nim gładkiej skóry

Używam tego produktu od: Kilka lat z przerwami
Ilość zużytych opakowań: Sporo

super!

Używam go już bardzo długo i jestem zadowolona: nie podrażnia, jest delikatny, trzymam go maksymalny czas napisany na opakowaniu bo inaczej sobie nie radzi.
Czasami pojawią się czerwone kropki ale to rzadko i w miarę szybko znikają.

Używam tego produktu od: 2 - 3 lat
Ilość zużytych opakowań: od 15 w górę

warto

Jest to najlepszy krem do depilacji, którego używałam.
Skóra jedwabista, nie zostawia czarnych kropek, włoski nie wrastają. Musiałam trzymać max ilość czasu, ale efekt jest dobry. Polecam. Jest dużo lepszy niż jego młodszy brat 9w1

Używam tego produktu od: luty 2013
Ilość zużytych opakowań: 1, wróce do niego jak wykoncze 9w1

Bardzo dobry produkt

Na moich włoskach sprawdził się bardzo dobrze. Trzymam go dłużej niż zaleca producent, ale w efekcie mam naprawdę gładką skórę (niestety na krótko, ale w końcu czego się spodziewać po kremie do depilacji). Nie podrażnił mojej skóry, co zdarzało się dość często przy kremach do depilacji innych marek. Jestem na tak! Na pewno kupię następne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Całkiem ok :)

Za taką cenę godny uwagi produkt. Nie podrażnia, nie uczula, zapach ma dość znośny (porównując go z innymi tego typu produktami) Włosy usuwa tyle, że ja *trzymam * go dłużej niż zalecono na opakowaniu.Depilacja na pewno lepsza niż przy użyciu maszynki :)

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

BEZNADZIEJNY

Jest tak delikatny, że nie usuwa nawet połowy włosków, a jeżeli już je usuwa, to przy skórze- efekt wygląda tak samo jak po depilacji maszynką, ale...następnego dnia-czyli szczecinka. Dodam, że jestem blondynką, więc nie mam jakiś mega grubych włosków.

Używałam do do bikini.
Gwiazdkę daje tylko za to, że nie uczulił i nie podrażnił.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

dobry i tani krem do depilacji

Dobry krem do depilacji. Jest łagodny i nie podrażnia. Muszę trzymać go dłużej niż zalecane, ale też włoski które usuwam są mocne i ciemne. Tani i wydajny, naprawde starcza na wiele użyć.

Niestety nie zauważyłam żeby choć trochę opóźniał odrastanie włosków, no ale cudów się nie spodziewałam.

Polecam jako sposób na szybką i bezbolesną, ale niestety krótkotrwałą depilację :)

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: nie pamiętam, ale pewnie z 5

sprawdził się !

Kupiłam razem z kremem do depilacji nóg z tej serii i sprawdził się !
Po jego użyciu nic nie piecze nie jest podrażnione i za to punkt.
Zapach nie odgrywał dla mnie roli ,wazne było działanie a włoski usuwa dokładnie z tym że czekałam 10 minut dłużej niz to podaje producent - wtedy efekty sa lepsze według mnie.Wszystko co trzeba zostało usunięte,resztki kremu dobrze się spłukują.

Za taką cenę uważam że warto,w przeciwieństwie do innych preparatów które podrażniały moja skórę i piekły !

Używam tego produktu od: styczen

super!

To jeden z nielicznych kremów do depilacji, który nie odstrasza ;) Jest skuteczny i nie podrażnia. Jednak jak z każdym kremem trzeba trochę cierpliwości - dużo nałożyć i odczekać odpowiednią ilość czasu (niestety często więcej niż jest napisane na opakowaniu). Skóra po nim jest naprawdę gładka, w ogóle nie podrażniona czy zniszczona. Zapach ok jak na krem do depilacji. Polecam gorąco.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście

beznadziejność...

w czystej postaci.

Dno. Niby ultradelikatny a podrażnia bardziej niż inne. Włoski urywają się przy skórze i nigdy po jego użyciu nie była ona tak gładka jak bym tego chciała i jak POWINNA być!

Próbowałam trzymać krócej, dłużej, dawać go więcej albo mniej, na włoskach krótszych i dłuższych - za każdym razem obszar depilowany był zmasakrowany.

Szkoda słów. Oczywiście NIE POLECAM! Jedyny plus, że jest niedrogi. Ale i tak są to pieniądze wyrzucone w błoto.

Nie rozumiem skąd tyle pozytywnych opinii...

Dodam, że odrobinę lepiej sprawdza się na nogach. Do bikini i pach w ogóle się nie nadaje! Jest jeszcze gorszy niż veet, choć może niedługo przekonam się do tego drugiego.

dobry, ale szału nie ma.

Zacznę od tego, że kosmetyk trzymam na mojej skórze 15 minut - mam grube, ciemne wlosy :[. I z jednej strony to dobrze - bo usuwa wszystkie włoski ładnie, bez wiekszego kłopotu, lecz z drugiej.. podrażnia moją skórę, pojawiają się czerwone kropki. Gdy jednak skrócę czas trzymania kremu na skórze, włoski po prostu nie zostaną usunięte.. Ale to i tak najlepszy krem, jaki miałam do tej pory ;] A mam nie małe kłopoty z owłosieniem. Musze stosować ten krem średnio co dwa, trzy dni - włoski dość szybko odrastają. Ale to może tylko u mnie - zawsze byłam..specyficzna :D