Eveline, 3D Silk Effect

Eveline, 3D Silk Effect

Jedwabiście delikatny błyszczyk dzięki któremu usta stają się zmysłowo miękkie i wilgotne, powabnie błyszczą i uwodzicielsko pachną. Wyraźnie są optycznie większe, za sprawą pigmentów o wielościennych cząsteczkach rozpraszających światło pod różnym kątem, dając trójwymiarowy efekt. Błyszczyk regeneruje i nawilża usta, zmiękcza naskórek, zapobiega spierzchnięciom, chroni usta w każdych warunkach atmosferycznych.

Niezły produkt w niskiej cenie

Generalnie nie przepadam za błyszczykami, ale potrzebowałam bezbarwnego i padło na ten. Błyszczyk na ustach wygląda bardzo ładnie, daje efekt tafli wody. Nie klei się za co duży plus. Bardzo ładnie pachnie. Ma niestandardowy aplikator, cienki i dość długi, ale wygodny w użyciu. Nie uczula i nie wysusza ust, do tego jest tani więc nic dodać nic ująć:)

Używam tego produktu od: od miesiąca

Rewelacyjny

Niestety, nie jestem w stanie przypomnieć sobie dokładnego odcienia, bo opisy na opakowaniu kopletnie się już zatarły. W każdym razie - kolor to bardzo intensywna czerwień + drobinki rozświetlające.

Kolor bardzo wyraźny, pięnie kryje, naprawdę tworzy efekt wilgotnych i ponętnych ust. Kolor trzyma się mega długo - nie straszne mu picie kawy, jedzenie, w ciągu dna wystarczają szybkie poprawki, żeby bez przerwy mieć piękne, krwistoczerwone usta.

Nie wysusza ust, na moich bardzo łuszczących się, suchych wargach nie powoduje poswtawania nieestetycznych \\\\\\\'klusek\\\\\\\', fajnie natłuszcza.

Moj osobisty faworyt wśrod błyszczyków!

Jedyny minus: odczucie \\\'tłustych\\\' ust.

Ilość zużytych opakowań: 1 [w trakcie]

Kupiłam konta w worku

Produkt kupiłam 2 tygodnie temu, więc kategoria zapomniane kosmetyki, to chyba jeszcze nie pora ;) Nabyłam kolor nr 249 -taki soczysty kolor nude (bez drobinek).
Jedyną jego dobrą cechą, jest to że ma wyrazisty, zdecydowany kolor już po nałożeniu 1 warstwy. Poza tym koszmarnie mi wycieka z opakowania, przy jego używaniu; tępa , toporna niby gąbeczka, która mazia koszmarnie. Nakłada się za dużo, trudno to tą gąbeczką rozprowadzić. Poza tym cała zawartość zostaje na patyczku , co mnie okrutnie denerwuje.

Używam tego produktu od: pół miesiąca
Ilość zużytych opakowań: ani jednego

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Szału nie ma, ale może być

Ten błyszczyk jest już w kategorii "zapomniane kosmetyki", czyli, że jest już niedostępny? Może to i lepiej...

Posiadam 2 odcienie: nr 37 (jasny perłowy brąz) oraz 83 (cielisty nude bez drobinek)

Bardziej lubię ten cielisty, jest bardziej uniwersalny, na co dzień, ten perłowy raczej na wieczór, chyba do pracy bym się nim nie pomalowała.

:) + błyszczyk jak błyszczyk powinien działać, nabłyszcza usta, nadaje ładny połysk
:) + optycznie powiększa usta (jak każdy błyszczyk z połyskiem)
:) + można łatwo intensyfikować kolor poprzez nakładanie kolejnych warstw (choć jedna daje efekt optymalny)
:) + ergonomiczne opakowanie, z którego nic nie wycieka, nie biera się przy nakrętce, nie lepi
:) + cena - kosztował kilka zł
:) + dostępność

:( - lepi się na ustach - bardzo nie lubię tego uczucia! czuję się niekomfortowo, dlatego rzadko go używam
:( - szybko się ściera
:( - podczas jedzenia czy picia cały błyszczyk zostaje na szklance
:( - dość tępy i twardy, mały aplikator
:( - za mało komsetyku nabiera się na aplikator, muszę dłubać nim w opakowaniu aby cokolwiek wydobyć
:( - zapach strasznie słodki i landrynkowaty
:( - wypływa poza kontur ust
:( - nie tworzy idealnie gładkiej lśniącej powierzchni, a wchodzi w "zmarszczki" ust i bardzo je podkreśla
:( - wysusza usta

Czekam, aż kiedyś skończę te błyszczyki i cieszę się, że nie będę już ich mogła dostać, gdyż nie chciałabym znów na nie trafić.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 szt.

Bardzo spoko

Posiadam sztukę jedną i jestem z niej bardzo zadowolona.
Utrzymuje się około 2-3 godzin co mi w zupelności wystarcza. Nie klei się za bardzo, ładnie się błyszczy i ładnie koloruje usta.
Nie mam zastrzeżeń co do aplikacji. Nie leje się i nie trzeba 15 razy przecierać gąbeczkę żeby pozbyć się nadmiaru.
Pewnie niedługo zaopatrzę w kolejny kolor.
Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: tygodnia

super na co dzień

Posiadam odcień 250, ładny morelowy róż. Błyszczyk jak za swoją cenę jest dobry. Robi ładny efekt mokrych ust i ndaje im delikatny kolor. Urzymuje się 2 godziny. Ma fajny aplikator szpatułkowy, który precyzyjnie nakłada błyszczyk. Nie ma w sobie drobinek. Ma przyjemny zapach i konsystencje, która nie przylepia włosów do ust :)

O dziwo wysusza

Jako błyszczyk - super. Trwały. Gęsty. Fajnie się aplikuje. Zgrabne opakowanie. Ładnie się błyszczy (mam nr 256) ,ma przepiękne drobinki...aale

Wysusza. I to poważnie. Bardzo się zdziwiłam, czytając tutaj opinie, wg których rzekomo wręcz nawilża..pewnie to kwestia indywidualna
W każdym razie miałam błyszczyk na ustach wieczorem, jakieś 3 godziny + poprawka..to będzie razem koło 5 godzin. Rano obudziłam się z kompletnie spierzchniętymi i wysuszonymi ustami, z czym walczyłam przez kolejne 3 dni. Na razie odłożyłam, może jeszcze kiedyś użyję jak nie będę miała nic innego..

Jako błyszczyk naprawdę świetny, ale strasznie zmartwiło mnie to, co zrobił w ciągu kilku godzin z moimi ustami (a były wcześniej w naprawdę dobrym stanie).

Używam tego produktu od: kilku dni

Pielęgnuje, a to się ceni.

Kupiłam niedawno przezroczysty, żeby nakładać go na pomadkę albo sam, żeby dać tylko połysk. Połysk jest, jednak to nie jest efekt tafli, ale bardzo temu bliski. Błyszczyk jest gęsty, czuć go na ustach, lepi się, przez to utrzymuje się 2-3 godziny. Jego skład jest bardzo krótki i prosty - to mi się bardzo spodobało. Ponadto, gdy błyszczyk już zejdzie z ust, są one bardzo nawilżone, naskórek jest miękki jak po pomadce ochronnej :)
Dlatego chętnie kupię go kiedyś, gdy ten, który mam się skończy.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Dobry błyszczyk

Używam odcienia nr 252 - coś pomiędzy brudnym różem a fioletem w opakowaniu, natomiast na ustach daje lekkie ich przyciemnienie, efekt jest widoczny, ale nienachalny.
Szukałam niedrogiego, matowego błyszczyku, dającego naturalny efekt, ten błyszczyk okazał się strzałem w dziesiątkę.
Jest gęsty, dość mocno napigmentowany i kryjący (jak na błyszczyk), ale mimo tego efekt nie jest sztuczny.
Dość długo trzyma się na ustach, zapach kojarzy mi się z gumą balonową.
Jestem zaskoczoną bardzo dobrą jakością przy tak niskiej cenie.

Używam tego produktu od: półtora tygodnia

Się błyszczy :D

Dostałam go w prezencie :) Błyszczyk ma nr 83 (bardzo jaśniutki różowy kolor)
+ fajne, estetyczne opakowanie
+ wydajny i to bardzo
+ dobry pędzelek
+ ładny zapach
+ nie klei się

Minusów jak do tej pory nie zauważyłam :)
Nie lubię błyszczyków (za bardzo się kleją włosy :P ),no ale ten błyszczyk chyba będzie ulubieńcem :)

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dają fajny efekt.

Tak samo jak lejdis1983 kupiłam go w Tesco za 2,5zł, więc nie byłabym sobą, gdybym go nie wzięła :)
Podoba mi się efekt, jaki dają (mam kolor 227, taki cotton candy pink), ale nie są zbyt trwałe. Dostępność też nie powala, chociaż jak już się je znajdzie to kolorów jest całkiem sporo. Nie wysuszają, są fajne, ale za normalną cenę (około 8-9zł?) już wolałabym kupić Essence Stay with Me :) Co nie zmienia faktu, że za 2,5zł opłaca się bardzo.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jedno

Może być

Kupiłam ten błyszczyk w Tesco za śmieszne pieniądze ok 2.50. Nie lubie mieć ust pomalowanych, ale za taką cenę grzech było nie wziąć ;)
Mam odcień koralowo-rózowy (zapomniałam numeru), w opakowaniu wygląda dość intensywnie, a na ustach tworzy fajną różową poświatę. Zapach jest ok, średnio się klei, opakowanie estetyczne.

Używam tego produktu od: kilku dni