Manhattan, Ultimate Long & Curl Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Manhattan, Ultimate Long & Curl Mascara (Tusz wydłużający i podkręcający)

Niewiarygodne podkręcenie i wydłużenie w mgnieniu oka. Nowa formuła zapewnia perfekcyjne podkręcenie i fantastyczne wydłużenie rzęs. Specjalna szczoteczka idealnie rozdziela rzęsy. Testowana dermatologicznie, dostępna tylko w czarnym kolorze.

Cena: ok. 20 zł

Produkt godny polecenia, na pewno zagości u mnie na dłużej!

Mój nr 1 jeśli chodzi o maskary! Testowałam kilka innych i tamte najczęściej sklejały i kruszyły się, co dla mnie jest nie do przyjęcia. Ten tusz mimo wydawałoby się prostej szczoteczki IDEALNIE rozdziela rzęsy, nie pozostawia na nich żadnych grudek, a przy wprawie w malowaniu można nim pięknie rzęsy podkręcić.

Plusy:
+wydłuża
+rozdziela
+nie zostawia grudek
+nie obsypuje się, nie odbija
+wytrzymuje cały dzień
+ładnie podkręca rzęsy
+ma grafitowy kolor (żadnej głębokiej czerni) - przy mojej urodzie to plus - wygląda naturalnie
+ładne i wygodne opakowanie
+łatwo się zmywa, a jednocześnie nie spływa na deszczu :)
+daje naturalny efekt, który można stopniować (udało mi się nim kiedyś uzyskać megaa efekt jak sztucznych rzęs)

Minusów nie zauważyłam

Dobra

Jestem w trakcie poszukiwania maskary, która rzeczywiście wydłuży moje rzęsy. Na rynku są tysiące pogrubiających i nadających objętość ale nie wydłużających. Mam ciemne chociaż krótkie rzęsy. Stosowałam już przeróżnych maskar od najtańszych po te za 70zł. Żadna nie spełniła moich oczekiwań. Inglotowska jakoś dawała radę ale miała nieciekawą konsystencję. W końcu trafiłam na Manhattan.

+cena
+konsystencja
+miękka, prosta szczoteczka
+wydłuża
+nie bryli się, nie odbija
+rozczesuje

-niekoniecznie podkręca

Nadal będę poszukiwać, ale póki co ta jest najlepszą

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Trochę za suchy ale nie jest źle:)

Tusz dostałam od brata jako prezent na święta. Ma klasyczną szczoteczkę która nabiera zbyt dużo tuszu ale po wytarciu nadmiaru można wytuszować sprawnie rzęsy. Daje ładny czarny kolor, konsystencja trochę za sucha (lubię wodniste tusze), troszeczkę skleja (wymaga wprawy), coś tam podkręca i wydłuża. To raczej zwykły czarny tusz. Najważniejsze że jest trwały, nie osypuje się, nie odbija (już 2 miesiąc), nie zepsuł się, nie uczulił mnie. Łatwo się zmywa. Jestem z niego zadowolona ale już nie wrócę. Mimo wszystko uważam że jest lepszy niż tusze Collosal które zaraz się osypują.

Używam tego produktu od: Grudnia

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

średni

Od lat jestem wierna pudrom z manhattanu, podkłady też są niczego sobie, jednak za ciemne dla mojej karnacji, natomiast ten tusz.... no niestety nie dorównuje jakością innym kosmetykom tego producenta.

Główną wadą jest to, że jest bardzo smolisty i robi grudki. Cięzko się nim szybko i ładnie umalować, trzeba długo wycierać nadmiar tuszu ze szczoteczki, potem uważnie malować ( nie za długo w jednym miejscu, bo skleja rzęsy), następnie - nie mrugać przez kilka minut, bo bardzo, bardzo długo schnie.

Plusy: ładna czerń, nie kruszy się, nie odbija napowiece pod wpływaem wilgoci.

Używam tego produktu od: klika tygodni

mogło być lepiej

Ostatnimi czasy bardzo polubiłam kosmetyki Manhattanu. Jakiś czas temu akurat skończył mi się tusz z Maybelline z którego nie byłam zadowolona i postanowiłam wybrać właśnie coś z stoiska tej firmy. Po długim zastanowieniu się przy półce w Rossmanie wybrałam własnie ten oto produkt. Zacheciła mnie przystępna cena i ładne opakowanie. Nie mam duzych wymagań co do tuszu. Ten miał wydłuzać i podkręcać moje rzęsy, niestety zecydowanie je pogrubia i skleja je. Dodatkowo ma bardzo małą szczoteczkę, i po kilkukrotnym włożeniu aplikatora do buteleczki, wszystko zostaje na opakowaniu, bardzo się brudzi.. Jedyny plus to to że przy demakijażu bardzo łatwo zmyć go z rzęs.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Pieniądze wyrzucone w błoto

Nie robi kompletnie nic. No, może trochę przyciemnia moje rzęsy, poza tym, nic. Rzęsy nie są ani ultimate long, ani curl, tak jak jest obiecane. Szczoteczka też pozostawia wiele do życzenia.

Fajny tusz:)

Nie wiem, skąd aż tak negatywne opinie:P. Kupiłam ten tusz w Niemczech, bo potrzebowałam czegoś na już. Postanowiłam tez nie przepłacać. Tusz się u mnie sprawdził. Ładnie podkręcił rzęsy i je wydłużył. Nie oczekiwałam od niego efektu teatralnego. Wyglądalam całkiem naturalnie. Minusem może być to, że po kilku godzinach zaczyna się odrobinę kruszyć no i trzeba uważać, bo troszkę skleja rzęsy. Jedynym słowem: przyzwoity!

Używam tego produktu od: roku z przerwami

Słabo

A zapowiadało się świetnie.
Kiedyś kupiłam ten tusz i byłam zdziwiona złymi recenzjami - świetne wydłużenie, pogrubienie, trwałość.
Teraz: było w miarę ok. przez tydzień. A potem beznadzieja.
- nie wydłuża
- nie pogrubia za bardzo
- licho na rzęsach wygląda po kilku godzinach noszenia
- łatwo się rozmazuje.
Wywalam do kosza.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: 1,5 tubki

beznadziejny

Ten tusz nie robi nic, poza nadaniem rzęsom czarnego kolorytu. Może być natomiast dobry dla nastolatek, które chcą nadać lekki, naturalny kolor rzęsom, ja oczekuję lepszego efektu.

- nie wydłuża
- nie podkręca
- nie pogrubia
- jest mało wydajny

kiepski, kiepski, i jeszcze raz kiepski.

Kupiłam go całkiem niedawno myszkując po Rossmanie w poszukiwaniu w miarę taniego tuszu - skusiło mnie chyba tylko ładne opakowanie, bo zapach strasznie chemiczny, na szczęście w miarę "wywietrzał" z czasem, albo to ja się do niego przyzwyczaiłam.
Po pierwsze, na szczoteczkę nakłada się zdecydowanie za dużo tuszu, bynajmniej na początku, co jest bardzo niewygodne.
Po drugie, okropnie skleja mi rzęsy! A kiedy staram się zniwelować ten efekt czyszcząc trochę szczoteczkę, to już efektu nie ma żadnego - ani podkręcenia, ani wydłużenia - nic!
Po trzecie, efekt jest mierny - jeżeli już się uda nie posklejać rzęs, to są one lekko wydłużone, ale szału nie ma. Jedyne co jest u mnie na plus to to, że ładnie je przyciemnia i w miarę podkręca (ale naturalnie mam już lekko wywinięte rzęsy).
Po czwarte, efekt niestety tak czy siak jest bardzo nienaturalny, najprawdopodobniej przez nieuniknione sklejenie rzęs, czego NIENAWIDZĘ.
a po piąte, produkt jest mało wydajny...

No i to na tyle, niestety bardzo się zawiodłam ... ;)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Średni

Kupiłam i spodziewałam się czegoś lepszego. Nie robi z naszymi rzęsami zbyt wiele, można powiedzieć, że nic. Zaletą jest to, że się nie kruszy. Skusiła mnie cena (za to 2 i pół gwiazdki) i dobre wrażenie po innym tuszy Manhattanu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

KOSZMAR!!

Okropność !

Skleja rzęsy koszmarnie, za każdym razem bez względu jak się człowiek stara nakłada za dużo tuszu.
Jest ciężki, rzęsy opadają, zawsze najpierw używam zalotki bo rzęsy mam okropne (proste, krótkie i do tego lecą w dół) cały efekt, który ona daje tusz psuje kompletnie. Rzęsy są jeszcze prostsze, może ciutkę wydłuża, ale nieznacznie.

Daję jedną gwiazdkę za to, że sprawia, że rzęsy są wyraźnie czarne i dość ładne opakowanie, cena też jest ok, ale za tyle pieniędzy kupowałam już lepsze tusze.

Mówi się "czego ty za tyle kasy oczekujesz?" a no oczekuję tego, że jak się coś dopuszcza do sprzedaży to niech będzie takie jak w opisie! Ten tusz powinien być sprzedawany za 6zł. Zastanawiam się czy go nie wyrzucić, bo takie coś aż wstyd komuś dać.

Używam tego produktu od: kupiłam miesiąc temu, użyłam kilka razy, ble
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego i nawet go nie skończę