Manhattan, Magic Duo Eyeshadow (stara wersja)

Manhattan, Magic Duo Eyeshadow (stara wersja)

Perfekcyjnie dobrane kolory - aby oczy byly urzekające - używaj osobno lub w duecie; praktyczny aplikator ulatwi Ci to. Testowane oftamologicznie, dostępne w dzięsieciu modnych kombinacjach:
80 Green Intense
88 Golden Brown
89 Mystic Silver

Cena: ok. 5 euro / 5 g

świetne

Posiadam nr 81, 86 oraz 89.
Zazwyczaj używam tylko kredki do oczu, gdyż pod koniec dnia chce nadal świeżo wyglądać.

Cienie te kupiłam z czystej ciekawości, bo były akurat w promocji. Raz kupiłam jeden, po kilku dniach chciałam więcej odcieni :)

są świetne, łatwo je się nakłada na powieki oraz co dla mnie najważniejsze utrzymują się przez calutki dzień bądź tez wieczór, co najwyżej kolor troszeczkę wyblaknie, ale to nic, są tak male za zmieszczą się do każdej torebki

a że kolory są podwójne można wyczarować kocie oczy lub tez inne arcydzieło na powiekach,

Używam tego produktu od: dluższego czasu
Ilość zużytych opakowań: dwa

zgrany duet

Jestem szczęśliwą posiadaczką podwójnychna cieni do powiek 85 ILLUMINATE PINK. Produkt ten ma wiele zalet ale znajdą się też wady.
Zacznę od PLUSÓW:
+ kolory: Śliczna i dość intensywna barwa fuksji skłoniła mnie do zakupu kosmetyku. Jaśniejszy z cieni to blady róż. Cienie ładnie razem wyglądają na powiece
+ opakowanie: pudełeczko jest trwałe i wygodne w użyciu [nie ma kłopotów z otwieraniem i zamykaniem]
+ trwałość: są trwałe, wytrzymują ok 6 godzin bez bazy, nie zbierają się w załamaniach powieki
+ są też miękkie i bardzo drobno zmielone dzięki czemu łatwo się je aplikuje
Minusy:
- aplikator: zepsuł się po dwóch użyciach
- wydajność: niestety trzeba nałożyć kilka warstw aby kolor był naprawdę intensywny, przez co szybko się kończą [zostało mi ich jeszcze trochę pewnie na ostatni już raz]
- na dnie cieni znajdują się jakby "wypustki", które znacznie utrudniają mi wydobycie pozostałości kosmetyku
Czy kupie ponownie? Tak ze względu na wspaniałe kolory

Dobre,ładne..Ale niewydajne!

Zachwycona kolorami kupiłam. Mam jakiś tzw. "nowy odcień" i nazywa się: Brown Harmony.
jest tak 1 kolor mlecznej czekolady i drugi taki pomiędzy śmietanką a migdałem. Oczywiście dodano aplikator

Plusy:
+porządne opakowanie.Ani nie za "oporne" ani zbyt łamliwe. Jakby któraś chciała przewieźć te cienie w torebce to spokojnie-nie otworzą się!
+aplikator zmyślny.Dobrze się nim nakłada cienie
+no i kolory.Dobrane idealnie!!! Pięknie wyglądają na oku.Nie trzeba dużo przy nich kombinować i cieniować.Są naprawdę dobrze dobrane.Są trochę perłowe,na powiece utrzymują się cały dzień bez zmian i rolowania, są dobrze na pigmentowane więc wystarczy raz przejechać nimi powiekę i je widać:) Kolorki naprawdę urocze..I pewno były by to moje 1 z bardziej ulubionych cieni gdyby nie....1 minus

MINUS:
ich NIEWYDAJNOŚĆ jest zastraszająco wielka. Zdarzało mi się już w życiu "wylizać" cienie do dna ale jak dotąd mój rekord najszybszego zużycia cienia to: rok!!!
Te cienie kupiłam zaraz na początku grudnia. Stosowałam je prawie codziennie ale nie dosłownie każdego dnia..bo używałam też innych cieni i...na dzień dzisiejszy już są "wylizane" do wywalenia!! SZOK! Nigdy dotąd nie pomyślałabym że możliwe jest zużyć cienie w miesiąc!

Z powodu tej wady radzę się Mocno zastanowić przed ich kupnem!

Używam tego produktu od:początku grudnia

Manicure - velvet nails

taki sobie..

kupiłam te zielone. kolor super, nakłada sie super.. ale co z tego jak cienie nałożone rano po południu są już całkowicie zrolowane w załamaniu powieki ? takie śliczne kolory.. nie wiem, może moja baza nie daje sobie z nim rady ? a może spróbować na mokro ?

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: troche jednego

Szału nie ma

Mam troszkę starszą wersję kosmetyku (bardziej kwadratowe opakowanie), w kolorze brown harmony.

Odcień ciemnobrązowy jest ładny, taka ciemna czekolada. Jasny beż jest bardziej złoty niż beżowy. Opakowanie ma wygodny, lekko wyprofilowany aplikator (chociaż wolę pędzelki, używa się ich całkiem okey). Cienie bez bazy utrzymują się na powiekach jakieś 2 godziny.

Używam tego produktu od: z przerwami ok rok
Ilość zużytych opakowań: połowa

zadna rewelacja

Kupiłam odcień golden brown, ponieważ zachwycił mnie kolor cieni. Kiedy nakładałam go na sucho trochę się obsypywał, aby był widoczny, trzeba było nałożyć kilka warstw, a po kilku godzinach zbierał się na załamaniach powiek. Znacznie lepszy jest na mokro, wtedy zdecydowanie dłużej utrzymuje się na powiece i bardzo ładnie wygląda. Dużym minusem jest opakowanie, ponieważ przez wypustki na dnie opakowania zniszczył się aplikator.

Używam tego produktu od:6 miesięcy

Jeden z dobrych

Mam duecik Blue Sky i świetnie z nimi współpracuję przy robieniu makijażu.Cienie są dobrze widoczne i dodatkowo z perełkami wyglądają tak subtelnie mmm...nie rozmazują się ani nie wałkują czy też odsypują.Wszystko jest w porządku,tylko mam wrażenie,że jest przeciętnie wydajny,tzn. po kilku aplikacjach ubyło go dość sporo(a starałam się jak najmniej brać na aplikator) i niedługo będzie już widać spód.Ach i ostatnim plusikem będzie dobry aplikator.Daję cztery.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:pierwsze z ogromnymi przerwami

przyjemne

Posiadam odcienie 81, 85, 87
87 - dla jasnej karnacji
81 - wieczorne wyjścia
85 - na codzień, na lato

Dobre. Najczęściej używam 87 (cienia złotego). Jest neutralny, rozjaśnia oczy. Nie są ani matowe, ani bardzo rozświetlające. Trzymają się przeciętnie, wytrwają cały dzień. Nie korzystam z dołączonego aplikatora, wolę je rozprowadzać pędzelkiem eyeshadow.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 3, w trakcie

Mógłby być lepszy...

Mam duet nr 89. Z założenia ma to być chyba czerń, a niestety wychodzi...hm...szarość, grafit taki... Mnie najbardziej zależało, żeby był intensywnie czarny no i ...klops. Trzeba go nakładać parę razy żeby uzyskać pożądany efekt smokey. A to oczywiście wiąże się z tym, że po pewnym czasie zaczyna się osadzać w zagłębieniach powiek. Wg mnie nie można nimi jakoś super wycieniować oka. Mnie akurat się nie obsypują. Kolor perłowy- jak to perłowy. Jaśniutki, prawie go nie widać. Trwałość- imprezę przetrwa. Być może 3 gwiazdki to za dużo...Takie 2,5 bym mu dała. :) Nie jest aż tak tragicznie...

Używam tego produktu od:ok 1 roku

Niemagiczny duet

Kiedy zobaczyłam te ilości gwiazdek w przyznanych wcześniej recenzjach jeszcze raz poszłam sprawdzić, czy aby na pewno będę recenzować te same cienie. Okazało sie, ze jednak tak.
Mam zestaw grafitowo (czarno?) - biały. Czerń góruje w moim makijażu od czasów, gdy o smoky eyes jeszcze nikt nie mówił, wiec nic dziwnego, ze to ten zestaw wybrałam.
Niestety te cienie to niewypał.
Okropnie się sypia tak podczas nakładania, jak i noszenia; maja błyszczące drobinki, które wykazują niesamowite zdolności do migracji na cala twarz, z czasem ma wrażenie, ze więcej mam cienia na twarzy niż na powiekach (cienia jak cienia, ale drobinek na pewno).
Nałożenie to problem, mimo, ze sa tak miękkie i sypkie, to albo jest ich na powiece za malo, zeby je bylo widac, albo się sypia.
Maja jakby za malo pigmentu. Czern nałożona w ilości nieosypującej się jest niewidoczna, w ilości widocznej osypuje się. Biel to właściwie drobinki (no wiecie, te wędrujące ;).
Nosze soczewki i to osypywanie dodatkowo bardzo mi przeszkadzało podrażniając oczy.
Cień wylądował w kosmetyczce - przejściówce, przejściówce pomiędzy łazienką a śmietnikiem.
Stanowczo nie polecam.
Używam tego produktu od: 2 miesiace, ale nie codziennie i z przerwami
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Super kolorek i trwałość !

Mój zestaw MD ma numer 90 ( hmmm w zgłoszeniu podane kolorki kończą się na 89 ) - brown temptation - i jest po prostu śliczny ! W najnowszym JOYu wypatrzyłam propozycję świetnego makijażu, do którego wykonania był potrzebny kolor bordowy - ciemny, nasycony i iskrzący. Długo biegałam po sklepach, aż w końcu olśniło mnie przed szafą Manhattana W zestawie znajdują się 2 cienie - bordowy i złoto-miedziany, używam obu ale nie na codzień, ponieważ są to jednak trochę zbyt odważne barwy. Za to na imprezę - jak znalazł!
Na posmarowanym jedynie podkładem oku trzumają się całą noc bez zbierania się w załamaniu, grudkowania, rolowania etc. Cienie mają drobniutką mikronizację, są jedwabiste i łatwe w nakładaniu dzięki precyzyjnemu aplikatorowi a co najważniejsze nie osypują się na policzki ( już sobie wyobrażam jakby to wyglądało przy takich ciemnych kolorkach ... ). Jestem BARDZO ale to BARDZO zadowolona z tego kosmetyku, polecam go wszystkim bez wyjątku bo to fantastyczna jakość za niską cenę .

Mam odcień 80green intense. I polecam wszystkim pięknym oczkom. Po nałożeniu oczy robią się kocie (oczywiscie po odpowiednim umalowaniu). Ciemny cień pięknie je podkreśla, a jaśniejszy ładnie wykańcza. Na minus to, że bez podkładu nie wytrzymują długo i się osypują.
Bardzo fajny :)