Foot Care, Reviving Foot Spray (Odświeżający dezodorant do stóp) (stara wersja)

Foot Care, Reviving Foot Spray (Odświeżający dezodorant do stóp) (stara wersja)

Chłodzi i odświeża przegrzane, zmęczone stopy. Triklosan zapobiega niemiłym skutkom pocenia się stóp. Można go używać również przez rajstopy lub skarpetki.

w sumie może być...

Świetne uczucie chłodku na stopach, co jest bardzo przydatne w czasch upalów;), świetny zapach, choc myśle że to kwetia indywidualna..
Ale..

Odświeża - to fakt i jest bardzo mile uczucie

ale nie zapobiega poceniu się, a jeśli już to przez góra godzinkę,
czyli nie zauwazyłam żadnych spektakularnych efektów..
Cena: w promoocji do przyjecia- w regularnej cenie już nie..

Polecam jako spray odświeżający na lato/upaly, na wakacje, w innych sytuacjach się nie sprawdza

Używam tego produktu od: 6 m-cy

super

Kupiłam zachęcona opinią siostry i po wypróbowaniu jej dezodorantu. Nie przepadam za zapachem mięty, ale na stopach może być. Po spryskaniu stóp tym sprejem czuć fajny chłodek - podobało mi się szczególnie podczas upałów. Dezodorant naprawdę hamuje pocenie i działa kilka godzin. Szxybko się wchłania i nie zostawia na skórze żadnej warstewki - ani pudrowej ani lepkiej - to duży plus.

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:mam jedno

bez zastrzeżeń

używam tego kosmetyku od lat, pamiętam czasy, gdy był w białym opakowaniu. naprawdę jest świetny: stopy nie mają tego 'zapaszku', nawet po wielogodzinnym siedzeniu w kozakach czy adidasach, po treningu, czy po tym, jak przez trzy dni siedzenia w domu nie umyje się stóp. wg mnie chroni
przed grzybicą, bo na wakacjach zawsze go używam i po masowych kąpielach we wspólnych prysznicach nic mi się do stóp nie przyczepiło. chroni też (może nie do końca) przed poceniem się, ale przecież stopa MUSI się czasem spocić, kiedy jest jej gorąco-w końcu w czasie upałów nikt nie smaruje się na całym ciele antyperspirantem, bo pocenie to 'grzech'.

Używam tego produktu od:lat
Ilość zużytych opakowań:z 10 w starej wersji, z 10 w nowej i z 10 w zapasie(promocja!)

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

mało skuteczny

Znam skuteczniejsze dezodoranty, ten im nie dorównuje i nie spełnia swojej roli. Nie zapobiega poceniu się stóp ani, co gorsza, brzydkiemu zapachowi. Sam ma ostry, mało przyjemny zapach.

Używam tego produktu od: kilku mies.

w sumie o.k

Dezodorant ma przyjemny zapach, fajnie chłodzi stópki i w zasadzie na tym jego zalety się kończą. No, może odrobinę zapobiega poceniu się stóp, ale tak maksymalnie na godzinę. Można spróbować :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo lubie

Dostalam w prezecie od mamy, kupiony w promocyjnej cenie. Dezodorant jest wygodny w uzyciu, szybko sie wchlania, bardzo ladnie pachnie i chroni przed nieprzyjemnym zapachem przez caly dzien:) Musze zaznaczyc ze nie likwiduje calkowicie pocenia sie stop(tylko zmniejsza), mi to nie przeszkadza, ale sa osoby ktorym wlasnie o to chodzi. Minusem jest to ze 1 opakowanie, przy codziennym uzyciu, starczylo mi tylko na okolo 3 miesiece:(

bez zachwytów

Dezodorant faktycznie fajnie pachnie i latem chłodzi przegrzane stopy, ale nic poza tym. Jeśli chodzi o działanie antybakteryjne i zapobieganie przykremu zapachowi to na moje stopy niestety nie działa :-(, zwłaszcza jeśli chodzę w innym obuwiu niż letnie. A szkoda, bo bardzo przyjemnie się go używa. Cena też do najniższych nie należy :-(.

Bardzo dobry

Bardzo dobry dezodorant do stóp. Na długo pozostawia uczucie swiezosci, przyjemnie chlodzi stopy i jest w miare wydajny. Przekonala sie do niego cala rodzina ( a najbardziej moj tata :) Polecam!

świeżość dla stóp

Bardzo lubie jego mentolowy zapach; wspaniale odswieza i relaksuje zmeczone stopy, sprawia ze dluzej pozostaja swieze, zauwazalnie zmniejsza ich potliwosc. Wg mnie jest bardzo wydajny; warto go zakupic w promocji bo 19,90 to troche za duzo. Polecam.

Mój ulubiony

Świetny! Szybko i przyjemnie się go aplikuje na stopki po czym czuć miły chłód i odświeżenie. Zdecydowany minus za ładny ale zbyt intensywny zapach ale długotrwałe działanie mu to wynagradza ;) Wydajny i skuteczny nawet po całym dniu we wstrętnych nie przepuszczających powietrza rajstopach.

nie dla mnie

Produkt spełnia obietnice producenta, chroni stopy przed poceniem przez długi czas.
Jednak jego wady sprawiają, że nie kupię go ponownie, spray ten posiada bardzo intensywny mentolowy zapach który nasila się pod wpływem ciepła poza tym jest niezbyt wydajny, stosowany codziennie wystarcza na ok.3 tyg.
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań: ...2
Recenzja: ...

skuteczny

Dezodorant spełnia swoje zadanie, eliminuje pocenie i przykry zapach. W porównaniu z innymi ma przyjemny, nie duszący zapach mięty. Na pewno kupie nie jedno opakowanie.