Naturals, Soy & Lemongrass Face Cream (Regulujący krem do twarzy `Soja i trawa cytrynowa`)

Krem zawiera ekstrakty soji, która ma właściwości odżywiające, nawilżające i jest źródłem witamin oraz minerałów. Krem zawiera także trawę cytrynową, która ma właściwości kojące, oczyszczające i ściągające. Reguluje wydzielanie sebum, nawilża i koi. Ma nietłustą formułę.

Mój typ z Avonu

Chętnie bym go zakupiła jednak został wycofany a szkoda .
Jeden z lepszych avonowskich kremów do twarzy .Twarz rzeczywiscie po dłuższym stosowaniu mniej błyszczy .Jedyny minus to to,że jest troszkę za ciężki na dzień.Stosowałam go wyłącznie na noc.

Używam tego produktu od:1 roku

Trudny do oceny

Dobry kremik od czasu do czasu na noc, ale nie na codzien, jest za tlusty, pozostawia film i zapycha pory, przez co wyskakiwaly mi po nim pryszcze. Dobrze nawilża, ale cera po nim jest brzydka. Nie zwęża porów, nablyszcza. Makijaz sie na nim źle trzyma. Podklad roluje sie. Jednak po zuzyciu calego pudeleczka na noc dwa razy w tygodniu rzeczywiscie zauwazylam korzystne zmiany w zmniejszeniu przez skórę wydzielania sebum. Krem uspokoil cere, unormowal lojenie. Na twarzy pojawia mi sie teraz mniej przykrych niespodzianek, ktore bywaly np tuz przed okresem. Cera nie jest juz tak podatna na slonce i mrozy, mniej zaczerwieniona i podrazniona. Ten krem wzmocnil skore. efekt jest trwaly, gdyz uzywalam specyfiku juz wieki temu i musze powiedziec, ze skonczyly sie czasy, kiedy moja skora byla bardzo problematyczna, odkąd go używalam, produkt ten zalatwil sprawe raz a dobrze. Napewno nie jest to tylko i wylącznie jego zasluga, ale bardzo mi pomógl, pomimo, że byl uciażliwyw okresie stosowania. Polecam, nie jest drogi, jak na taka pojemnosc. Ma bardzo przyjemny zapach i lekką konsystencję.

Używam tego produktu od: 4 lata temu przez dluzszy okres

Tłusty...

Kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami - niestety, rozczarowanie. :( Dla mnie ten krem jest po prostu tłusty i za ciężki, szczególnie teraz, kiedy jest gorąco - posmarowana nim twarz momentalnie zaczyna się pocić. Ale nawet bez upałów pozostawia błyszczącą skórę, nie wchłania się, przez co mam wrażenie zatkanej skóry. Słabo nawilża i nie zauważyłam w ogóle tego regulowania. :what: No i alkohol w składzie, jak w całej chyba serii.
Z pozytywnych cech można wymienić przede wszystkim dużą pojemność, niską cenę, przyjemny, cytrynowy zapach, ogromną wydajność (używam od miesiąca na twarz oraz szyję, początkowo tylko na dzień, potem także na noc, a prawie nie widać zużycia!), ładne opakowanie, konsystencję przypominającą gęsty jogurt.

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Manicure - geometryczny french

nie dla tłustej cery

Używałam go, kiedy miałam tłustą cerę i ten krem w ogóle nie chciał się wchłaniać! Był za tłusty! Teraz mam cerę normalną i jest w porządku. Wchłania się, wygładza skórę. Ładnie pachnie. Jednak producent zaznacza, że jest to krem regulujący, a według mnie dla tłustej cery jest on za ciężki.

Używam tego produktu od: 1 op. starczyło mi na ok. 6 miesięcy

chyba go nie zmęczę

To ogromne opakowanie... męczę je od ponad roku i skończyć nie mogę :(
Krem wydaje się być trochę tłustawy i faktycznie jeśli nałoży się go w zbyt dużej ilości, to cera mocno się świeci. Najlepiej nakładać minimalną ilość - wtedy cera nie będzie się błyszczeć a i krem będzie działał skuteczniej. Ma on za zadanie regulować pracę gruczołów łojowych i przy regularnym stosowaniu to robi, choć bardzo delikatnie.
Niestety przy dłuższym stosowaniu zapycha pory.
No i ten skład! Najcenniejsze ekstrakty na samym końcu!!! Typowe dla Avonu! :mad:

Używam tego produktu od: nieco ponad roku
Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

bardzo dobry !!

krem sprawdził się doskonale chociaż może konsystencja za lejąca ,dobrze nawliżał przy tym nieco natłuszczał i odświeżał wiem że to dziwne ale tak było :D nałożony na twarz delikatnie odświeżał :) pierwszy raz się z takim czymś spotkałam (jeśli chodzi o krem) :-P POLECAM!

Używam tego produktu od:skończyłam niecały rok temu

super

ten krem jest po prostu świetny. mam tłustą cerę, a nie zapycha mi porów, właściewie to cera mi się poprawiła. ładnie nawilża, chociaż na początku pozostawia tłustą powłoczkę, która później znika. nie mam problemów ze świeceniem się twarzy.
nie wiem, czy kupię, bo nie wiem, czy będzie.

Używam tego produktu od: jakichś 3 miesięcy...

4 z minusem

Jak mogłabym nie kupić tak zachwalanego na wizażu kremu ;) Zwłaszcza, że kosztował tylko 7,90zł.

Potestowałam go trochę, więc chyba pora na ocenę ;) Jak dla mnie ma fajną konsystencję, wchłania się dobrze, ale po kilku godzinach skóra jest tłusta. Nawilża średnio, ale przy sumiennym stosowaniu coś tam reguluje. Chyba poczekam z nim do wiosny - może wtedy nawilżenie będzie mi odpowiadało.

Zapach średni, raczej mi się nie podoba.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca

Bardzo, bardzo OK

Ten krem rzeczywiście pomaga tłustej i mieszanej cerze. PLUSY: zapach - lekki, świeży, intensywny, ale nie drażniący; krem przyjemnie chłodzi twarz; konsystencja - krem jest może ciut za rzadki, ale nie wodnisty, lekki; wydajność; szybko wchłania się; skóra po użyciu przyjemnie schłodzona, odświeżona, wyregulowana; solidne, tradycyjne opakowanie. MINUSY: po jakimś czasie działał jakby nieco mniej skutecznie; mógłby mieć jakieś dodatkowe wewnętrzne zamknięcie (nakładkę), bo sporo wylewa się na nakrętkę; ciut za rzadki. PODSUMOWUJĄC: polecam, szczególnie z innymi produktami z tej serii i w promocyjnej cenie!

Śliczny zapach

Krem ma bardzo ładny zapach- można się w nim zakochać. Taki świeży!!! Jest też bardzo wydajny. Doskonale nawilża cerę, nadaje jej miękkość i elastyczność. Nie kupię go jednak ponownie, gdyż jeśli chodzi o kremy to lubię stale szukać czegoś nowego. Pozatym słyszałam że Avon właśnie go wycofał.

dobry był

Zaznaczam ze kupiłabym ponownie, choć wiem ze Avon (grrr) juz go wycofał, a to jest naprawde dobry krem za dobrą cenę.Bardzo fajny, cytrynowy zapaszek, lekka konsystencja. Nie powoduje u mnie przetłuszczenia skóry, chyba rzeczywiscie ma troche regulujące działanie, nie powoduje wysypu pryszczy a moze nawet ogranicza. Mimo ze uzywam od ok 3 m-cy to jeszcze mi sie nie znudził.

Używam tego produktu od: ok 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 szego

mile zaskakiwał

Kolejny przykład na to, że jak Avon ma coś dobrego w ofercie, to albo to popsuje albo wycofa. Ale do rzeczy:
krem dla cery tłustej doskonały, choć raczej nie matował, to jakby regulował przetłuszczanie się skóry. Poza tym nawilżał, wygładzał, uspakajał cerę, łagodził podrażnienia. Nie dam ***** tylko dla tego, że lubię silnie matujące specyfiki. No i ta śmieszna cena -na promocji mnie więcej 10 zł za tak dużą pojemność. Więc dlaczego już go nie ma w katalogu. Jak tylko spotkam go na allegro, napewno kupię!!!

Używam tego produktu od:około roku