Szampon 2 w 1 do wszystkich rodzajów włosów

Szampon 2 w 1 do wszystkich rodzajów włosów

Szampon Dove zawiera składniki nawilżające, dzięki którym włosy łatwo się rozczesują, są pełne życia.
Zawiera odżywkę wzmacniającą strukturę włosa, myje i jednocześnie pielęgnuje, bez nadmiernego obciążania.
Widoczne efekty: bardziej miękie, elastyczne i bardziej lśniące włosy.
Przeznaczony do częstego stosowania.
Produkt testowany dermatologicznie.
Łagodna formuła- neutralne pH.

Cena: 9 zł / 250 ml

Ciekawy

To był pierwszy produkt tej firmy jakiego użyłam. Szampon miał taką delikatną konsystencję. Dobrze się pienił. Włosy łatwiej się po nim rozczesywały i były miękkie w dotyku. Delikatny zapach utrzymywał się na nich przez dłuższy czas.

Używałam tego produktu: kilka lat temu

Super

Bardzo cenię sobie ten szampon, dzięki temu że jest to produkt typu 2 w 1 nie trzeba już używać odżywki co jest bardzo wygodne. Zwłaszcza, że włosy są po nim miękkie i jedwabiste jakby się tej odżywki użyło:) Ładnie pachnie i lubię to opakowanie, bardzo wygodne.

Używam tego produktu od: rok temu gdzieś

Zaskoczył mnie :D

Kosmetyk z typu, ktos mi dał wiec użyłam :D
Sama bym go pewnie nie kupiła, bo nie przepadam za wersjami 2 w 1.
I mnie zaskoczył.
Jest świetny :ehem:
Nie obciaza włosów, nie przetłuszczaja sie jakoś mocniej po nim.
Świetnie je oczyszcza, włosy sie nie plączą po nim, łatwo sie je rozczesuje.
Zapach ładny, konsystencja spoko, świetnie sie nim myje włosy.
Kolor mi nie wyblakł po nim.
Mniej mi włosów po nim wypada :eek: chyba po nim.
Pewnie kupie jak gdzies bede musiała wyjechac, a nie bede za duzo se oba chciała wziąść

Używam tego produktu od: ponad miesiac

Konturowanie Smashbox

OK *****

Nie stosowałam po nim odżywki, bo przecież szampon już ją zawiera i faktycznie trzeba przyznać, że kosmetyk spełnia swoje zadanie.

Kolejny raz nie zawiodlam się na kolejnym szamponie Dove, włosy znów były miękkie, błyszczące, końcówki nie rozdwajały się. Poza tym świetna cena:) Dla mnie OK:)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

wysusza

Ostatnio znalazłam w łazience zapomnianą przez wszystkich końcówkę tego szamponu, więc postanowiłam zużyć. Opakowanie jest całe białe, nie tak jak w zgłoszeniu (z niebieską nakrętką), ale to ten sam produkt (widocznie trochę zmienili opakowanie. Opakowanie charakterystyczne dla szamponów Dove (ale mniej mi się podoba, niż to granatowe), zapach również. Długo utrzymuje się na włosach, ale ja go nie lubię. Szampon nie wywołał łupieżu, nie podrażnił skóry głowy, nie obciąża włosów, ale im nie pomaga...Nie nwilża, a raczej wysusza. Nie ułatwia rozczesania (muszę stosować odżywkę). Faktem jest, że mam długie, gęste i suche włosy, ale w końcu jest on niby z odzywką i do wszystkich rodzai włosów.:P Poza tym nie nadaje długotrwałej świeżości (i tak muszę myć włosy codziennie). Nie polecam tego szamponu. Jest wodnisty, biały, nie przejrzysty, ale to wcale nie jest kremowa konsystencja (choć tak pewnie było w zamyśle). Nie jest zbyt wydajny, za to dobrze się pieni. Sama go nie kupię, ale zużyję tę resztę do końca, bo nie lubię wyrzucać kosmetyków.;)

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: końcówka 1

Niepozorny :)

Moim zdaniem, szampon sprawdzi się najlepiej w przypadku stosunkowo zdrowych, niezniszczonych włosów. Zapewnia bowiem łagodną pielęgnację, bez stosowania dodatkowych środków odż ywczych do włosów. Takie rozwiązanie nie obciąża struktury włosa, ale może okazać się niewystarczające w konfrontacji ze zniszczonymi, przesuszonymi włosami.

Sam kosmetyk- bardzo przyjemny w stosowaniu,
łatwo i równomiernie rozprowadza się na włosach, pachnie charakterystycznym dla linii aromatem, który jest
trwały i pozostaje wyczuwalny przez dość długi czas.
Intensywnie się pieni, ale w moim przypadku nie wywołał żadnych podrażnień.
Nie zauważyłam problemów z rozczesywaniem.

Wyraźnie wpływa na wygląd włosów, po umyciu stają się miękkie, zyskują zauważalny połysk.

Podsumowując- jest to dobry szampon, pozytywnie wywiązujący się ze swego zadania, skutecznie oczyszcza włosy, łagodnie pielęgnuje.
Dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu na pilęgnację połączoną ze stosowaniem odżywek, po każdorazowym umyciu włosów.
Korzystna cena.