Nivea, Nivea Lip Care, Sun (Pomadka ochronna SPF 25) (stara wersja)

Nivea, Nivea Lip Care, Sun (Pomadka ochronna SPF 25) (stara wersja)

Pomadka NIVEA Lip Care Sun zapewnia długotrwałą ochronę przed intensywnym promieniowaniem słonecznym oraz utratą wilgoci.
Pielęgnacyjna formuła pomadki NIVEA Lip Care Sun z faktorem ochronnym SPF 25 zawiera masło shea i olejek jojoba o właściwościach odżywczych oraz ochronną witaminę E:
- skutecznie zapobiega uszkodzeniom oraz wysuszeniu ust na skutek działania słońca,
- chroni usta przed szkodliwym promieniowaniem UV,
- jest wodoodporna.
Dla lepszej ochrony przed słońcem pomadkę należy stosować kilkakrotnie w ciągu dnia.

EFEKT: skuteczna ochrona przed słońcem i gładkie usta!

Produkt przebadany dermatologicznie.
Nie zawiera konserwantów.
Posiada atest PZH.

Skład: Cera Microcristallina, Hydrogenated Polydecene, Cetyl Palmitate, Ricinus Communis, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Ethylhexyl Triazone, Myristyl Myristate, Octyldodecanol, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2. Titanium Dioxide, Butyl Methoxydibenzoylmethane, C20-40 Alkyl Stearate, Cera Carnuba, Butyrospermum Parkii, Buxus Chinensis, Tocopheryl Acetate, Diethylhexyl Butamido Triazone, Cera Alba, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate, Aluminum Hydroxide, Stearic Acid, Parfum, CI 19140

Cena: ok. 10 zl

uciekac

Pieniadze wywalone do kosza !! Jest twarda strasznie, pozostawia okropne biale usta z jakimis grudkami. Nie kupie nigdy wiecej. Nie wiem co jeszcze mozna o tej pomadce powiedziec. DROGA

Używam tego produktu od: kupiora raz, kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 nie zuzyte

O, fuuuuuuu !

Nie, nie, nie !
Ta pomadka to istna masakra !
Kupiłam ją w jakimś sklepie z tanimi rzeczami, i to jeszcze w innym opakowaniu, ale wydawała się być nienaruszona. Po pierwszym użyciu byłam przerażona, moje usta były białe, jak u trupa czy topielicy ! Może i nawilżała, ale ten kolor mnie wręcz od tej pomadki odstraszał. Po pewnym czasie skończyła swój żywot w koszu.

Moim zdaniem najgorsza pomadka Nivei, nie kupię jej więcej, never ever !

Używam tego produktu od: dawna

najgorsza !

pomadke kupiłam dawno , dawno temu i do dziś jej nie zużyłam :D

minusy :

- pomadka strasznie skleja usta
- ma mdły zapach i smak
- po nałożeniu usta sprawiają wrażenie podrażnionych
- jak na taką marną jakość jest droga

plusy :

+ mała , poręczna np do kosmetyczki
+ odżywia i nawilża

ja już nigdy jej nie kupie.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: nie zużyłam pierwszego

Manicure z chmurkami

kiedyś bardzo ją lubiłam

Starą wersję tej ( dla mnie kultowej) pomadki uwielbiałam. Używałam ją jeszcze w czasach, kiedy z racji na wiek nie mogłam się malować :) Od zawsze nie podobały mi się czerwone usta, a ona pięknie i naturalnie je rozjaśniała. Dawniej nie wyobrażałam sobie dnia bez niej, jeśli zapomniałam ją ze sobą wziąć musiałam kupić drugą :) Stara wersja dodatkowo cudownie regenerowała usta.

Tą nową wersję też używam, ponieważ wśród pomadek pielęgnacyjnych nie znalazłam zamiennika ( jeśli ktoś zna to proszę o informację, będę bardzo wdzięczna:)). Mogę niestety, z czystym sumieniem , podpisać się pod negatywnymi recenzjami tej nowej wersji. To co mnie w niej najbardziej drażni, to fakt że wysusza usta i muszę stosować ją równocześnie z balsamem clarinsa lub inną nawilżającą pomadką.

Omijać szerokim łukiem

Porażka na całej linii-skuszona wysokim filtrem (25) kupiłam pomadkę-niedługo później wylądowała w śmieciach-nie miałabym serca nawet jej komuś odstąpić.
-wcale nie jest taka tania-za mniejszą kwotę można kupić 100 razy lepszą pomadkę
-jest cholernie sucha, tępa konsystencja, której nijak nie da się rozprowadzić na ustach-podkreśla suche skórki, wchodzi w załamania...
-paskudnie wygląda na ustach-jak biały, nierówno nałożony kit
-wysusza usta i skleja je niemiłosiernie
-bardzo nieprzyjemnie nosi się ją na ustach

Bardzo długo reanimowałam usta po tej wspaniałej pomadce, aby doprowadzić je do przyzwoitego stanu:(

Używam tego produktu od: dawałam jej szansę przez 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: jedno-w końcu wyrzucone

Raczej nie polecam

Pomadkę ten kupiłam z powodu SPF 25.
Niestety produkt ten w moim przypadku się nie sprawdził.
Pomadka pozostawia okropną, białą warstwę na ustach. Dodatkowo dość mocno je wysusza.
Aplikacja jest nieprzyjemna. Pomadkę trudno jest nałożyć.
Bardzo nieestetycznie wyglądała na ustach, dlatego też zaprzestałam jej używać.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Tragedia..

Otóż pomadka ta jest straszna !
Kupiłam ją ze względu na wysoki filtr- 25.
Jednak poległa na całej linii.
Ten produkt całkowicie psuje renomę marki Nivea jeśli chodzi o pomadki,z których do tej pory byłam całkiem zadowolona.
Po pierwsze-aplikacja jest straszna,wystarczy jedna,malutka sucha skórka na ustach a wszystko nadaje się tylko do zmycia.
Niemiłosiernie podkreśla wszystko ! Oblepiając białą,kleistą warstwą co tylko napotka ;/
Do tego żadnego nawilżenia..
Mimo filtrów jest to bezapelacyjnie bubel,niegodny wydania ani grosza.

Używam tego produktu od: już nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe..

Nie !!!!!!!

Nie polecam dlaczego?

+ :
+ ma ładnie opakowanie
+ jest tania

- :
- śmierdzi
- jest strasznie gęsta
- pozostawia taką białą warstwę na ustach
- nie nawilża

Ogólnie nie polecam . Koszmar ! Najgorsza Nivejka.

Używam tego produktu od:lipca
Ilość zużytych opakowań:wyrzuciłam prawie całe

Ulubiona

Jest to zdecydowanie moja ulubiona pomadka Nivea. Opakowanie estetyczne, trwałe, mocne, porządne- jak wszystkie Nivea.
Zapach jest bardzo przyjemny, mile kojarzy mi się z każdymi wakacjami podczas, których ją używałam. Jest trochę waniliowy, pomarańczowy..
Konsystencja jest super- trochę gęsta na ustach, ale łatwo się rozprowadza. Nie stopiła się ani w promieniach słońca w Egipcie, ani na Majorce.
Pomadka w opakowaniu jest koloru kremowego, delikatnie żółtawego.
Nivea Sun wspaniale chroniła moje usta podczas wakacji w ciepłych krajach rok temu i tegorocznych wakacjach- również w bardzo wysokich temperaturach. Po całym dniu na słońcu usta wcale nie były spierzchnięte. I zauważyłam jeszcze jedną zaletę- po kąpieli w Morzu Śródziemnym czułam, że moje usta były takie ponadżerane, więc od razu smarowałam usta tą pomadką i w kilka sekund dawała super komfort, a tych podrażnień już nie było.
Usta posmarowane tą pomadką są lekko białawe, jednak nie jest to bardzo widoczne, nie przeszkadza mi to zupełnie.
Polecam.

Używam tego produktu od: Dwa tygodnie w zeszłym roku i tydzień na wakacjach w tym roku

swietna

uzywalam ja przez ok. 4 tygodnie jak byłam na wakacjach nad morzem ;) dosc wydajna, przystepna cena, zapach nie jest jakis drazniacy i super chroni ;D moje usta były miękkie, nie wysuszone, jednym slowem idealne :D bardzo ją lubię ;)

Używam tego produktu od: ok. 2 lata temu

uratowała moje usta

kupilam ja na wyjazd do wloch w lipcu, bardzo dobrze dbala o usta latem na mocnym sloncu, wysoki filtr - zabezpieczenie przed sloncem, uratowala moje usta ;) zostawia biala poswiate ale nie przeszkadza mi to na plazy . bardzo wydajna .

Używam tego produktu od: wakacji
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Dobra

Pomadkę oceniam jako dobrą.

- działanie, byłam w tym roku na wakacjach, gdzie słońce świeciło przez cały dzień, a pomadka świetnie przed nim chroniła, a także utrzymywała sie dość spory czas na ustach; nawet jeśli pochlapałam się wodą to pomadka nie ściekała ani nie schodziła

- zapach, bardzo go lubię, przyjemny

- wydajność, używałam jej często, ale myślę że spokojnie wystarczy na następne lato

Idealna na lato. Jednak nie jest to mój typ i będę poszukiwać czegoś innego jak skończy mi się to opakowanie.