Maseczka rewitalizująca otrąbkowa

Maseczka rewitalizująca otrąbkowa

Pojemność 1 000 ml

Kosmetyk naturalny, bez konserwantów. Zawiera też mikroelementy występujące w ziołach, kwiatach i kiełkach nasion. Witaminy E, C, PP, A, F , beta karoten, selen, antyoksydanty i inne elementy kwiatów i roślin to kompleks służący do odmładzania i regeneracji skóry twarzy, piersi i całego ciała. Stwarza trzy programy czyli możliwości pielęgnacji cery:
1. zamiast mydła dwa razy w tygodniu
2. delikatny peeling
3. maska rewitalizująca.
Można stosować do usuwania defektów skóry w rodzaju przekrwień, zrogowaceń, trądziku, płytkich zmarszczek. Powoduje lepsze ukrwienie naskórka, dotlenienie go. Po każdym programie nałożyć maseczkę bionawilżającą lub serum kolagenowe i krem półtłusty lub bionawilżający.

klasyczne
w słoiku
krem
>100ml

Podratowanie dla skóry trądzikowej

Maseczka faktycznie działa- skóra jest po niej wygładzona a wszelkie zmiany trochę się "uspokajają". Niemniej na konkretne efekty trzeba czekać po dłuższym czasie regularnego stosowania. Ale jako kuracja wspomagająca jest naprawdę niezastąpiona.
Plusy
+ dość niska cena
+ wydajność
+ relatywnie skuteczna
+ bardzo naturalna
+ łagodzi podrażnioną skórę

Minusy
- konsystencja! to faktycznie suche otręby które ciężko nałożyć na twarz. Dziewczyny na forum podpowiadają, żeby zrobić okłady z gazy, ja polecam pomieszać z jakąś bazą która zwykle dobrze działa- np gęsty jogurt. Z wodą albo innymi rozcieńczaczami papka zwyczajnie spada z twarzy

proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.proszę o usunięcie mojej recenzji.

Rewelacja

Polecam tą maseczkę każdemu kogo tylko spotkam. Dostałam ją przypadkowo i zakochałam się od pierwszego użycia. Świetnie nawilża i napina skórę, jest naturalna, skóra po użyciu wygląda rewelacyjnie.
Jedynym malutkim minusem jest trudność w nałożeniu jej w formie maski, ja nakładam ją na gazę co troche ułatwia aplikację. Rewelacyjnie sprawdza się jako mydło, peeling i maska. jest doskonała do każdego typu skóry i wieku.
Jest dość wydajna, ciężko dostępna, cenowo całkiem ok.
Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: troszkę pierwszego

domowe sposoby na wagry

Dla mnie bomba!

Rozpisze sie troszke:)Daje tej maseczce z pełna świadomością 5 *.W pełni na to zasługuje.Jest troszeczke uciążliwa jeśli chodzi o samą aplikacje.Nie jestem w stanie nałożyć jej sama na twarz.Musze prosić mamę o pomoc.Najpierw do otrąbków dolewam polskiego peelingu zabezpieczającego tej samej firmy,mieszam to wszystko razem,na twarz kłade gaze nasączoną również tym tonikiem i potem następuje aplikacja maski.Po nałożeniu odczekuje 20min i zdejmuje to wszystko,zwijam gazę w kulke i dodatkowo robie sobie jeszcze peeling.Maseczka daje rewelacyjne efekty rozjaśniające,wyciszające i uspokajające skórę.

bardzo dobry :)

stosuje od niedawna, ale jestem bardzo zadowolona :) .Skóra dobrze napięta, ale nie sciągnięta co mi sie często zdarzało... polecam :)