Naturals, Soy & Lemongrass, Balancing Gel Facial Wash (Regulujący żel myjący do twarzy 'Soja i trawa cytrynowa')

Żel zawiera ekstrakty z soi i trawy cytrynowej, które odżywiają i nawilżają oraz są źródłem witamin i minerałów, mają właściwości kojące, oczyszczające i ściągające. Reguluje wydzielanie sebum i ma nietłustą formułę.

Cena: 16,90zł / 125ml

mam nadzieję że kiedyś znów bedzię dostępny :)

uwielbiałam ten żel, miał niesamowity zapach, nieporównywalny z niczym innym!
dobrze oczyszczał skórę, nic szczególnego, poprostu żel do mycia, nie wysuszał. Konsystencja też ok, szkoda że Avon juz go nie produkuje ale kto wie, może jeszcze kiedyś pojawi się w katalogu.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam
Ilość zużytych opakowań: kilka

cudowny zapach

uwielbialam ten zel, szkoda ze zostal wycofany, a zapach mnie wrecz urzekł :) dobrze oczyszczal skore, ktora na dlugo pozostawala swieza i gladka. Szybko zuzylam cale opakowanie

Używam tego produktu od:uzywalam chwile temu

podrażnia.

Niestety żel nie jest dla mnie. Podrażnił mnie. Miałam całą twarz czerwoną :( Ale uwaga!! Moją mamę nie podrażnił, bo też go spróbowała (więc to kwestia indywidualna chyba!)
Żel zbyt płynny-przez co mało wydajny! Już widzę że niestarczy nawet na miesiąc.
Ale ładnie nawet pachnie, choć bardzo delikatnie.
Polecam osobom z normalną cerą. I żadnym innym !!

Używam tego produktu od:około 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: prawie całe 1

Botoksu zastosowania

to nie to

Pokładałam duże nadzieje w tym żelu. Niestety mojej skórze nie pomógł. Nie uregulował wydzielania sebum.Ma trochę zbyt wodnistą konsystencję. A poza tym 125 ml jak na żel do twarzy to naprawdę mało. Dlatego tylko 3*. A z pozytywów: żel ładnie pachnie, dobrze oczyszcza cerę (ale nie zapobiega wypryskom), dobrze się pieni.Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: 1 (starczyło mi na 2,5 miesiąca przy używaniu 3 razy dziennie)

może być

W całej tej serii z soją i trawą cytrynową żel najmniej mnie zachwycał, ale też całkiem przyzwoicie spełniał swoje zadania: oczyszczał i nie wysuszał. Zdecydowanie za rzadka konsystencja. Nie wiem jak działałby samodzielnie, ale w zestawie z tonikiem, kremem i maseczką było OK.

Używam tego produktu od:około roku
Ilość zużytych opakowańkilka

dobry

Żel kupiłam do kompletu z resztą serii i byłam z niego względnie zadowolona. Najbardziej cieszył mnie przyjemny, świeży zapach żelu. Żel zwyczajny, ale spełniający swoje zadania : dobrze się pienił i zmywał do czysta, nie powodował zbytniego ściagnięcia skóry. Przeszkadzała mi tylko jego wodnista konsystencja, która na dodatek wylewała się nadmiernie z niezbyt funkcjonalnej tuby.
Ponadto uważam, że 125 ml czegoś, czym mam myć się dwa razy dziennie, to zdecydowanie przymało:/

Używam tego produktu od: używałam pół roku temu

taki sobie

Myślałam,że będzie lepszy, bo własciwie to jest poprawny czyli zmywa twarz, ale nic poza tym, zadnych regulujących własciwości. Kiedy myłam twarz zwykłym mydłem dove miałam ją mniej ściągnięta niż po tym zelu. Ma lejącą konsystencję i łatwo wylać go więcej niż sie potrzebuje, a potrzebuje sie naprawde nieduzo do umycia twarzy w zwiazku z tym jest bardzo wydajny- to chyba jego jedyny plus. Nie polecam i nie kupię więcej zresztą chyba go juz Avon nie sprzedaje.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:pierwsze

Dobry i tyle

Calkiem udany zel do mycia twarzy, jednak ma swoje minusy.
Po pierwsze ma bardzo rzadka, wrecz wodnista konsystencje. Trzeba uwazac przy otwieraniu, bo za duzo wylewa sie go z opakowania.
Srednio wydajny - tubka wystraczyla mi na 2 i pol tygodnia.
Na plus: ladny zapach, skutecznosc dzialania, brak podraznien.
Ponownie jednak raczej go nie zakupie.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

nieee

jeśli chodzi o zalety to chyba tylko cena i wydajnosć to drugie naprawdę duze, ale po umyciu tego zelu twarz jest przesuszona a jak u mnie to jest tak ze jak po umyciu przesuszona to potem jeszcze bardziej sie przetluszcza wiec totalnie nie polecam. stosowalam jak dotąd z jakies 5-6 zelow do mycia tawzry i ten jest najgorszy chyba z tych wszystkich.

może być

żel tworzy delikatną pianę,konsystencję ma trochę wodnisto- galaretowatą
bardzo dobrze oczyszcza,
ładnie pachnie, cytrynowo
trochę ściąga i wysusza

eee, mały zawód:(

Skusiłam się, bo recenzje były w miarę dobre a w promocji;) 15zł z innym kosmetykiem
Minus - przede wszystkim konsystencja! To bardziej tonik/woda niż żel! Nietrudno o to, żeby się wylał z tubki. I przez to niewydajny.
Oczyszcza nawet dobrze, w tej kwestii nie mam mu nic do zarzucenia. Zapach to kwestia gustu, mnie niezbyt przypadł do gustu, ale nie jest nachalny, więc nie ma powodów do narzekań:)
Ogólnie 3*
ale w porównaniu z moim ukochanym Clearasilem - wypada słabiutko:(
Już go raczej nie kupię - wątpię, żeby był w większej promocji, a poza tym wracam do Clearasila albo wypróbuję znowu jakąś nowość:D
Używam tego kosmetyku od:
kilku tygodni

ilość zużytych opakowań:
rozpoczęłam pierwsze

ujdzie

Jestem zadowolona z tego żelu jak z całej serii Soy & Lemongrass ale....ze wszystkich 3 produktów jakie mam (żel, tonik i krem) on mnie najmniej uwiódł.Może dlatego że mam swój KWC w postaci pianki Pore Fection która działa widoczne cuda?(Wraz z kremem Soy którego gorąco wam polecam).Tak czy siak ten niepozorny żel jest w czołówce najlepszych żeli jakich miałam.
Jest niemiłosiernie wydajny.Wystarczy mi tyci kropelka bym spieniła całą twarz.Dokładnie oczyszcza, cera czuje świeżość.Ma ładny zapach choć w postaci żelu pachnie on inaczej niż Tonik i Krem.Troszkę gorzej poza tym nie specjalnie wpadł mi w gust bo nie jest odświeżający.Ale to tylko zapach-sprawa gustu.
Jeśli chodzi o relację cena-pojemność-wydajność to nalezy mu się *****.Sama nie wiem kiedy go skończę skoro zużywam go w tak małych ilosciach a 10 zł w promocjii to prawie nic.
Tak czy owak moim KWC jest pianka Pore Fection.Temu żelu zabrakło "magii", którą posiada krem i tonik z tej samej serii.

21.02. Odejmuję gwiazdkę bo mógłby byc lepszy.Mianowicie kolejny raz po odstawieniu pianki Pore-fection dostałam wysypu pryszczy a ten żel nie pomógł :( niestety nie ma działania antybakteryjnego, ani nie czyści dogłebnie. Wolę mocniejsze specyfiki i wrócę na pewno do pianki.