Natura Estonica Bio, Szampon wzmacniający do włosów łamliwych i rozdwajających się

Do włosów długich wszytkich typów. Chroni włosy przed łamliwością, końcówki przed rozdwajaniem.
Ekstrakt jałowca tonizuje skórę głowy, wspomaga wzrost.
Olejek arganowy odżywia i odbudowuje włosy, uelastycznia i dodaje blasku. Dzięki składnikom aktywnym szampon nawilża i chroni włosy.

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów normalnych, do włosów przetłuszczających się, do włosów bez objętości
oczyszczające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
zapachowa, bez SLS i SLES
Skóra głowy
normalna

taki sobie

Bardzo plątał moje cienkie włosy. Domywanie włosów przetłuszczających się bardzo średnie. Więcej nie kupię. Ponadto szybko się zużywa przy dłuższych włosach.

Bardzo fajny, delikatny szampon

Od dawna pragnę zapuścić długie włosy. Na szampon trafiłam zupełnym przypadkiem w TK Maxx. Zachęcił mnie dobry skład i cena (9,99 za duża pojemność).
Szampon ma wodnista konsystencje ale bardzo dobrze się pieni. Nie wiem czy dobrze domowa olej - zawsze emulgujacych odzywka. Generalnej włosy rzeczywiście mniej się rozdwajają i łamią przy dłuższym używaniu. Butelka starczyła mi na Ok 3 miesiące. Doceniłam go gdy wróciłam do poprzedniego szamponu a moje końcówki wolały o ścięcie.
Na pewno będę do niego wracać. Już mam kolejne opakowanie :)