Beyond Colour, Radiant Lifting Foundation

Beyond Colour, Radiant Lifting Foundation

Podkład w płynie, mocno kryjący o delikatnym działaniu liftingującym. Maskuje zmarszczki i przebarwienia, idealnie się rozprowadza oraz współgra z odcieniem karnacji.

Cena: 54,90 zł / 30 ml

Z jednej strony jest świetny z drugiej do niczego... Nie mam zmarszek i doświadczona już liftingującymi podkładami z Avonu, które wcale liftingujące nie są kupiłam ten bo z racji mojego wieku i skóry lifting mi nie potrzebny :)
Nie wiem jak ze zmarszczkami, jednak na gładkiej i tłustej skórze zdaje egzamin. Świetnie się rozprowadza, jest idealnie kryjący, więc maskuje rozszerzone pory, ziemistą cerę i cienie pod oczami. Sprawia, że twarz jest niesamowicie gładka, ładnie się trzyma, nie spływa, ewentualnych poprawek wymaga po około 6 godzinach.

Ale efektu liftingu absolutnie nie daje, nawetnie czuje się, żeby jakoś specjalnie działał na skórę. Zapach nieco "plastelinowy", niezbyt przyjemny, szybko się ulatnia. Dla mnie na 5+

porażka, a szkoda...

Wszystko byłoby świetnie - dobrze się nakłada i jest trwały, nie podkreśla zmarszczek, ma znakomite kolory (poprzednia kolorystyka podkładów tej firmy to tragedia), zwłaszcza jasne - Cream, Almond i Ivory, reszta dla mnie trochę za ciemna. Podkład jest lekki, co moim zdaniem akurat jest zaletą. O co więc chodzi ?
Ten podkład ma obrzydliwy, chemiczny zapach, któy pojawia się po kilku minutach od nałożenia i trwa przez kilka godzin. Może to moja skóra wchodzi w reakcję z którymś ze składników tego kosmetyku, ale nigdy nic podobnego mi się nie przytrafiło.
Dlatego bardzo żałuję, ale tak niska ocena jest w tym przypadku usprawiedliwiona, choć wszystkie pozostałe cechy tego podkładu są zaletami.