Tempore Donna, Body Cream (Balsam perfumowany)

Tempore Donna, Body Cream (Balsam perfumowany)

Perfumowany balsam do ciała z linii perfum Tempore o właściwościach nawilżających. Uzupełnienie linii zapachowej wody toaletowej Tempore.

100 – 250ml
balsamy
zapachowa
w tubie
Struktura
lekkie
lotion

Na specjalne okazje :)

To balsam, a własciwie krem do ciala na specjalne okazje lub kiedy komus bardzo smutno i żle, a jeszcze nie chcemy się powiesić...:) Raczej zimą i jesienią , lato żle znosi tak słodkie zapachy.
Jak już pisałam , zgłaszajac ten kosmetyk, jest on niezwykle intensywnie pachnąca wersją balsamu i absolutnie pasuje tylko i wyłącznie do perfum z tej samej linii.Słodycz z korzenną nutą - to chyba zapach wanilii wymieszanej z gruszką i sliwką wegierką - dlatego ten zapach tak optymalnie kojarzy mi sie zawsze z póznym wrześniem lub poczatkiem pazdziernika...Liscie na ziemi, słodka zgnilizna w powietrzu i smutek w sercu...Nie znam lepszego zapachu definiującego jesień niż Tempore.
Ku memu zdziwieniu balsam niezle nawilza i niezle natłuszcza, pachnie b. długo i raczej nie polecam go na co dzień - może przytłoczyć cięzkoscia . Jest w nim coś takiego, że ma nań człowiek ochotę około 18-stej:)
Ogólnie, bardzo polecam, aczkolwiek do tanich nie nalezy:)