Fusskraft, FuBbad (Sól ziołowa z lawendą do kąpieli stóp)

Fusskraft, FuBbad (Sól ziołowa z lawendą do kąpieli stóp)

Ożywia zmęczone i piekące stopy. Sól działa zmiękczająco na zrogowaciały naskórek, modzele, odciski. Posiada również właściwości dezodorujące i dezynfekujące. Pobudza ukrwienie naskórka. Zawiera naturalne, aromatyczne olejki lawendowe, z rozmarynu i tymianku.

Pełen relaks

Po męczącym dniu w pracy moim stopom należy się odpoczynek. Aby kompleksowo o nie zadbać wybrałam ziołową sól do stóp Gehwol. Po kilkuminutowej kąpieli można uzyskać miękkie i wygładzone stopy. Stopy są zrelaksowane i wypoczęte, a uczucie ciężkości znika. Kąpiel jest doskonałym wprowadzeniem do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Zapach lawendy nie jest duszący i zbyt dominujący, można się do niego przyzwyczaić. Produkt jest dostępny w niskiej cenie, więc warto się pokusić o tą chwilę relaksu.

naprawdę dobra

Używam tej soli jako I etapu, robiąc pedicure. Czyli najpierw moczę stopy w wodzie z jej dodatkiem, potem tarka do stóp, potem peeling (też Gehwol - perłowy), a na koniec skarpetki nawilżająco-regenerujące (Regenerum). Po takim pedicure moje stopy są zawsze idealnie gładkie, odżywione, nawilżone, jedwabiście miękkie itp. itd. Sól Gehwol jest naprawdę dobra. Wystarczy kilka minut pomoczyć w niej stopy, a już widać efekt: skóra jest miękka, ewentualne zrogowacenia dużo łatwiej usunąć. Krótko mówiąc: działa! I z czystym sumieniem mogę ją polecić. Jak dla mnie jest tylko jeden mały minusik: ta sól sprawia, że woda robi się jakby tłustawa, a stopy śliskie. Trochę mnie to drażni, bo utrudnia np. ścieranie martwego naskórka z pięt (tarka się ślizga), no i podczas robienia peelingu też jest trochę za duży poślizg. Dlatego ja zawsze najpierw lekko obcieram stopy i dopiero przystępuję do "tarkowania" i peelingu.

Wspaniała sól

Uwielbiam tą sól do stóp. Po pierwsze świetnie ona odświeża stopy po drugie, peeling lepiej działa na skórę, po drugie martwy naskórek lepiej odchodzi. Oczywiście co za tym idzie, ostatecznie krem jest lepiej wchłaniany. Dodatkowy sól ma śliczny lawendowy i zapach. No i wielki plus, można go kupować na saszetki. Zdecydowanie polecam go.

kosmetyki rituals

baaardzo dobra

Pierwszy raz użyłam tej soli, gdy moje stopy były w bardzo dobrej kondycji. Kąpiel była przyjemna. Choć nie znoszę zapachu lawendy, ten był znośny, nawet przyjemny. Miałam wrażenie, że sól delikatnie nawilża stopy i pozostawia na nich ochronny film (woda po rozpuszczeniu w niej soli jest oleista). Jednak zastanawiałam się po co tyle kasy wydawać, równie dobrze mogłabym moczyć nogi w gorącej wodzie z jakimś płynem do kąpieli. Zrozumiałam to niedawno, gdy moje stopy były w zdecydowanie gorszej kondycji. Sól niesamowicie zmiękcza naskórek i przygotowuje do dalszych zabiegów. Peeling po wymoczeniu nóg w tej soli jest niezwykle skuteczny. Już samo wymoczenie stóp w soli powoduje praktycznie odejście zrogowaciałego naskórka.

Ilość zużytych opakowań: w takcie dużego

Dobra sól

Nie jestem wielką fanką soli ale dla tej robię wyjątek.

Sól jest drobnoziarnista, bardzo miałka dzięki czemu rozpuszcza się w wodzie błyskawicznie i nie trzeba się z tym bawić. Ma intensywny zapach lawendy, nie jest to mój ulubiony zapach ale może coś w tym jest i faktycznie działa on jakoś relaksująco i odprężająco? Albo to siła autosugestii ;)

Po porządnym wymoczeniu stóp ich skóra robi się miękka i podatna na następne zabiegi jak peelingi, usuwanie naskórka z pięt tarką lub pumeksem itp. Sól dobrze zmiękcza wszelkie zgrubienia, jednocześnie lekko natłuszcza skórę zostawiając na niej delikatną warstwę.

Produkt jest wydajny, jedna saszetka starcza na kilka użyć, dla mnie ok 3.

Bardzo dobry produkt, warto przetestować.

Ilość zużytych opakowań: parę opakowań, ok 5-6 saszetek

I że Cię nie opuszczę...

Zapewne jak większość z nas produkt znam z gabinetu kosmetycznego .
Od pierwszego moczenia moje stopy wiedziały, że to ona ta jedyna .

Nie cierpie zapachu lawendy ... tak jakoś mój nos reaguje alergicznie , tu jednak jest lekko wyczuwalna połączona z innym zapachem, brak świdrów w nosie, czego nie można powiedzieć o soli lawendowej z Global

Oprócz przygotowania stóp do kolejnych etapów daje im nieziemski relaks.

Na co dzień nie jeżdżę samochodem z własnego wyboru , nie chcę być zasiedziałą kobietką co to za x czasu z braku kondycji pocić się będzie przy wiązaniu sznurowadeł .

A że ładnie się chce wyglądać... różnorodne buty się nosi... co tu dużo gadać zazwyczaj te najmniej dla nas odpowiednie , szpilki ,koturny itd .

Maltretuję stopy, wiem o tym , miewam takie dni kiedy czuje jak mi wchodzą w 4 litery tak głęboko że muszę już zaraz natychmiast usiąść .

Wtedy spotykam się sam na sam z solą Gehwol puszczam Czajkowskiego i po 30 min kąpieli mam stopy jak nowe, odchodzą- ból , zmęczenie , ciężkość.

Jeśli chodzi o ten temat jest nie do-podbicia.

Pielęgnacja , cóż ,nie mam zbyt wielkich oczekiwań, gdyby sama sól radziła sobie z wszelkimi dolegliwościami jak odciski, suchość pięt itd było by idealnie.Oczekuję od niej tylko i wyłącznie solidnego przygotowania do dalszch zabiegów , co dostaję .

Minusem może być cena jednakże jest to jeden z niewielu kosmetków gdzie stwierdzam iż jest tego warta

Używam tego produktu od: długo
Ilość zużytych opakowań: kto by to zliczył

Super

Kolejna ulubiona sól ;).Ma postać niebieskiego,drobnego proszku.Pomimo,że lawendy nie znoszę,to zapach tej soli mi nie przeszkadza,a wręcz przeciwnie,jest całkiem przyjemny.Sól ta bardziej natłuszcza stopy od ziołowej,także nawilża i odświeża.Jest bardzo wydajna,wystarczy mała ilość.Dostępność trochę lepsza.Polecam.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: dwa lub trzy

Mój numer JEDEN!!

Najlepszy preparat w postaci soli do stóp...

Sól idealnie zmiękcza naskórek,
dobrze nawilża,
mimo tego, że nie lubię zapachu lawendy, to jej delikatnie wyczuwalny zapach powoduje, że używam jej bardzo chętnie,
działa kojąco na zmęczone i opuchnięte stopy i nogi

Dzięki temu, że mozna kupić jedną szaszetkę polecam wypróbowanie jednej...a potem podejrzewam, że już używanie kolejnych :)

Ilość zużytych opakowań: ponad 20 szaszetek

super produkt

Sól jest rewelacyjna, świetnie przygotowuje stopy do dalszych zabiegów, zmiękcza naskórek, pięknie pachnie, no czyta przyjemność.
Zrogowaciały naskórek z łatwością schodzi oczywiście przy użyciu tarki.
Mam też krem lipidro- duet idealny.
Polecam jednym słowem.

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Lekka sól, ale za zbyt wysoką cenę

Jest okej, ale za tą cenę można kupić tańszy i lepszy odpowiednik farmony. Ładnie zmiękcza naskórek, lekko odświeża, stopy są po niej gładkie. Ale nie neutralizuje brzydkiego zapachu i jak dla mnie nie wystarczająco działa w porównaniu z innymi. Jest bardziej lekka, więc jeżeli ktoś chce się zrelaksować i nie ma problemów z zrogowaciałym naskórkiem to mogę polecić. Zapach ładny, lawendowy niezbyt intensywny. Saszetkę można zawsze wziąć w podróż, ale nie wiem czy komukolwiek chce się moczyć stopy w podróży, chyba że w ciężkich przypadkach. Jak dla mnie stosunek cena-działanie tutaj bardzo zawodzi. Sól jest bardzo drobna, coś w postaci bardziej pudru do kąpieli.

Używam tego produktu od: Miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Cudo

Swietny produkt! Prawdziwe spa dla stop.
Nawilza, wygladza, pielegnuje, zmiekcza skore, przynosi natychmiastowa ulge obolalym stopom.
Do tego bardzo latwo i szybko sie rozpuszcza, ma swietny kolor i pieknie pachnie. Ladnie \'miesza sie\' z olejami.
Pedicure z tym cudem to prawdziwa przyjemnosc.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobra

Bardzo dobra sól.Pieknie pachnie i nawilża nie tylko na chwile tak jak Bielenda,ktorej nie polecam,bo przy dluzszym stosowaniu wrecz wysusza stopy.TYlko Gehwol !!!!

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: trudno powiedziec