Oriental Spirit, Kremowy żel po prysznic z ekstraktem z kardamonu

Oriental Spirit, Kremowy żel po prysznic z ekstraktem z kardamonu

Kremowy żel po prysznic Isana Oriental Spirit z ekstraktem z kardamonu stanowi idealna pielęgnacje skóry, jednocześnie otulając ją owocowo-drzewnym zapachem. Delikatnie myje Twoją skórę rozpieszczając ją. Delikatny kompleks pielęgnacyjny pomaga utrzymać równowagę nawilżenia skóry, chroniąc w ten sposób przed jej wysuszaniem.

orientalne zaskoczenie

Piękny zapach! Rzeczywiście czuć orient i wspaniałą mieszankę przypraw. Wszystko delikatne i takie kojące. Niestety żel ma troszkę zbyt wodnistą konsystencję, przez co wylewa się go znacznie za dużo. Tubka jest bardzo poręczna, cena przyzwoita. Nie obiecuję miękkości ani żadnych innych cudów - i ich nie daje. Dla mnie uczciwy deal.

Egzotyczny prysznic

Kupiłam jak tylko pojawił się w moim Rossmannie. Uwielbiam orientalne przyprawy, kardamon często gości u mnie w kuchni, więc jakby nie mógł odwiedzić mnie w łazience :) Bez namysłu wrzuciłam do koszyka i nie żałuję.

OPAKOWANIE

Nie ukrywam, że opakowanie tego żelu jest cudowne! Kolorystyka i bogate ornamenty czynią je prawdziwym cudeńkiem na półce z żelami, od razu można go zauważyć. Szata graficzna jest estetyczna, układ informacji jak najbardziej czytelny. Tubka to jedna najwygodniejszych form jak dla mnie, idealnie sprawdza się pod prysznicem, ponieważ jest miękka i pozwala na całkowite wykorzystanie produktu bez męczenia się z opakowaniem.

ŻEL

Ma piękną fioletową barwę, jest to pastelowy fiolet, rzadko spotykany w kosmetykach (dokładnie taki jak na opakowaniu). Żel jest gęsty, kremowy, łatwo nakłada się go na dłoń lub gąbkę bez ryzyka, że spłynie.Znakomicie się pieni i oczyszcza ciało, łatwo się spłukuje nie barwiąc wanny czy prysznica. Nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia. Ma odprężający zapach z wyczuwalną orientalną nutą, jest to kardamon i coś jeszcze, co ciężko mi określić, w każdym razie są to nuty korzenne. Dla fanek takowych nut zapachowych powinien to być must have na liście do wypróbowania. Żel jest wydajny, wystarczył mi na ponad miesiąc codziennego stosowania. Cena jak najbardziej korzystna 4,99, a w promocji 3,99, uważam, że warto wypróbować, choćby z czystej ciekawości.

PLUSY:

+ piękny zapach korzenny
+ ciekawy kolor
+ gęsta konsystencja i mnóstwo piany
+ brak wysuszenia skóry i uczucia ściągnięcia
+ cudowne opakowanie
+ cena

warty wypróbowania

Bardzo fajny produkt. Dobrze się nim myje. Zapach ma genialny.
Jest wydajny.
Opakowanie całkiem całkiem, poręczna tuba, jedyny minus (ale może tylko w moim opakowaniu) że się leje i nie mogę go postawić.

O botoksie mity

warty wypróbowania

Zauważyłam ten żel jako nowość w Rossmannie (jest jeszcze żurawinowy, jagodowy i limonkowy), skusiłam się na próbę na wersję z kardamonem.

KONSYSTENCJA I ZAPACH: produkt jest dość rzadki i lejący, o lawendowym kolorze, dobrze się pieni a podczas rozprowadzania na ciele czuć piękny kardamonowy zapach, bardzo mi się podoba :)

DZIAŁANIE: nie mam jakiś wielkich wymagań od takich żeli.. aby dobrze myły i nie wysuszały skóry.. ten na szczęście nie przesusza, nie powoduje podrażnień i reakcji alergicznych (a jestem dość na nie podatna), nie nawilża także skóry.. powiedziałabym, ze w tej kwestii działa na skórę bardzo neutralnie.

WYDAJNOŚĆ: średnia, po 1,5 tygodnia użytkowania nie mam połowy opakowania, więc jedno opakowanie 300ml wystarczy na max 3 tygodnie przy użytkowaniu 2x dziennie. Nie jest źle, ale miałam wydajniejsze produkty. Nie boli mnie to tym bardziej, bo produkt był tani.. zapłaciłam 3,99zl w promocji.

OPAKOWANIE: plastikowe, w wygodnej tubie. Ta wersja mimo rzadkiej konsystencji nie ma ,,ufajdanego" całego ujścia (a wersje owocowe w sklepie były po półkach porozlewane). Dzięki temu, że żel jest rzadki łatwo będzie też zużyć go do końca.

Podsumowując: tani i całkiem niezły żel do codziennego użytku, daję mu takie mocne 4 :) głównie za cudowny zapach, polecam :)