Unicolor, Mozaika - Puder prasowany

Unicolor, Mozaika - Puder prasowany

Niezwykle efektowny i efektywny w działaniu kosmetyk do wyrównywania kolorytu cery. Pięciokątne elementy sprasowanego pudru w kilku odcieniach tworzą mozaikę zamkniętą w jednym krążku.
Puder o wyjątkowo lekkiej konsystencji nadający skórze aksamitną gładkość i matowy wygląd. Zwiększa znakomicie trwałość makijażu i doskonale tuszuje drobne niedoskonałości cery, jednocześnie pielęgnując ją i chroniąc. Nie zmienia barwy, ani swoich właściwości w zetknięciu z powłoką wodno-tłuszczową skóry. Nie zatyka porów skórnych, delikatny, lekki, jedwabisty. Zawiera naturalne filtry UVA i UVB. Przygotowany dla każdego rodzaju cery.
Podany w eleganckiej puderniczce z lusterkiem. Do opakowania dołączony jest miękki bawełniany aplikator. Oferowany w 3 kolorach: jasnym, naturalnym i opalonym.

Skład: Talc, Magnesium Stearate, Isopropyl Isostearate, Isocetyl Stearol Stearate, Izopropyl Paraben, Izobutyl Paraben, N-butyl Paraben. [+/- CI 77007, CI 77491, CI 77492, CI 77499]

Cena: ok. 20 zł / 10 g

ekstra

Najlepszy puder, jakiego kiedykolwiek używałam. Najdrobniejszy, najlepiej kryjący i rozświetlający jednocześnie. Niestety nie udało mi się go kupić ponownie. Znalazłam info, że Kolastyna przejęła Palomę, razem z recepturami. Czy któraś z wizażystek wie czy jeszcze da się kupić ten puder w jakiejkolwiek postaci? Może Kolastyna ma mozaikę pudrową (tę samą) w ofercie?

Używam tego produktu od: 2005-2006
Ilość zużytych opakowań: tylko 1

dobry

Używam obecnie koloru nr 2, mam jeszcze w zapasie jaśniejszy nr 1. Przede wszystkim, jest to chyba pierwszy puder mozaikowy który tak łatwo równomiernie nałożyć na twarz. Ładnie wyrównuje koloryt cery. Buzia po jego zastosowaniu nadal wygląda naturalnie. Szkoda, że nie matuje na długo, ale nie każdy ma problemy z błyskiem na twarzy. Solidne, proste opakowanie. Bardzo miękki - traktowany pędzlem natychmiast zmienia się w pyłek, przez co niestety jest mało wydajny - już po dwóch tygodniach codziennego, porannego używania widać dno:o
Niemniej jednak polecam - jak na swoją cenę, jest zaskakująco dobry.

edit.Kupując ten puder ponownie nie dam się skusić na nr 1 - jest zbyt różowy
Używam tego produktu od: od 09.2007
Ilość zużytych opakowań: dwa

świetny

Używam koloru nr 2 (naturalny) i zamawiałam go w firmowym sklepie internetowym.
Zalety:
- kolory się pięknie łączą dając śliczny efekt, nie ma mowy o płaskiej masce,
- bardzo skutecznie matuje,
- wygładza skórę i wyrównuje koloryt,
- cena!!! porażająco niska za taką jakość.
Wady:
- mało wydajny,
- trudno dostępny,
- brak jakiegokolwiek instrumentu do nakładania :) (gąbeczki, puszka itp) na szczęscie mam pędzel, więc nie narzekam.

Reasumując - świetna jakość za niską cenę, głownie dlatego daję 5*

Używam tego produktu od: 3 tyg

Jak makijażem powiększyć usta

super

Wygląda na buzi bardzo naturalnie, dobrze matuje, ukrywa drobne niedoskonałości. Jedyna wadą jest to, że bardzo trudno go upolować:(( Najlepiej nakładać go pędzlem a nie dołączoną gąbka.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

miła niespodzianka

Stwierdzam, że ten puder służy mi najlepiej ze wszystkich jakie miałam do tej pory.
Odpowiada mi jego miękkość i jedwabistość. Skutkiem ubocznym tego jest fakt, że szybko się zużywa, ale wybaczam.
Wcześniej miałam inny puder mozaikowy, ale był fatalny. Ten gładko się rozprowadza, odcienie równo się łączą, nigdy nie porobił mi plam. Kryje lekkie niedoskonałości, zadowalająco matuje i nie zatyka porów.
Mam nr 2, czyli kolor naturalny, dla mnie odpowiedni na lato, bo lekko brązuje. Nadaje ładny, zdrowy odcień mojej cerze.
Przyjemnie pachnie (pudrowo), opakowanie całkiem ładne. Tylko gąbeczka jak dla mnie nie do użycia, pomimo tego, że jest miękka, bo ma ostre brzegi.
Ogólnie bardzo dobry.
Na jesień przymierzam się do zakupu nr 1.