Body Expert, Peeling do ciała myjąco - wygładzający pod prysznic

Body Expert, Peeling do ciała myjąco - wygładzający pod prysznic

Dzięki lekkiej żelowej konsystencji, peeling delikatnie myje i łagodnie oczyszcza ciało z martwych komórek, nie niszcząc warstwy hydrolipidowej naskórka. Unikalna formuła preparatu sprawi, że Twoja skóra zacznie "oddychać", co sprzyja oczyszczeniu skóry z toksyn i minimalizacji efektu "pomarańczowej skórki".
Idealnie gładkie mikrogranulki - poprawiają mikrocyrkulację, oczyszczają i wygładzają skórę.
Ekstrakt ze słodkiej pomarańczy - bogaty w witaminę C, która neutralizuje wolne rodniki, dodatkowo odświeża i nawilża skórę.
Alantoina - pobudza regenerację naskórka, nawilża, uelastycznia, wygładza skórę i łagodzi podrażnienia.

Może być

Całkiem fajny dla cery wrażliwej
Fajnie się nim pilinguje :)
Nie wiem czy jeszcze go kupię bo .... skuteczniejszy jest piling kawowy, który niedawno odkryłam :) który taniej wychodzi
Generalnie - produkt ok :) ale pewnie są lepsze :)

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:kończę 2 opakowanie

tragedia, nie peeling!

ja nie mogę, ci producenci po prostu nie rozumieją, co to znaczy peeling!!!!!!! ten akurat ma takie małe drobinki, które w dodatku nie są 'agresywne' i nie ścierają, tylko się ślizgają po skórze! to już się raczej nadaje jako żel pod prysznic, bo efektu ścierania po prostu nie ma. kiedyś po peelingu miałam skórę gładką jak niemowlak, a po tym mam taką 'chropowatą'.
po prostu trzymajcie się od niego z daleka!

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę 1., ale używam codziennie

I to ma być peeling??

Ja w tym kosmetyku nie widze wogole peelingu dlatego ze te drobiny są ledwie wyczuwalne a tu chyba nie oto chodzi. Do tego bardzo nie wydajny , zapach tez zadna rewelacja. Dobrze ze go dostałam bo załowałabym wydanych pieniędzy. Jest masa różnych o niebo lepszych peelingów.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

Manicure - geometryczny french

szybko zniknal

Przecietny peeling. Chyba najbardziej odpowiadal mi jego zapach, bo wiecej plusow jakos nie moge znalesc.
Trzeba sie bylo niezle nameczyc by faktycznie poczuc efekt peelingu. Przeszkadzala w tym zelowa konsystencja i malo ostre granulki. Kosmetyk po prostu mazial sie po skorze.
Daje mu tylko 2 gwiazdki.

Używam tego produktu od:

Dobry

Peeling jest bardzo drobny, taklże w sam raz dla skóry dleikatnej, wrażłiwej. Nie wysusza, dobrze wygładza. Ładnie pachnie, jest wydajny.
Na pewno kupie kolejne opakowanie.

Marność nad marnościami

Oj, bida, bida. Masowałam się tym peelingiem aż do bólu ramion, i nic. On po prostu nie działa, nawet na tak delikatną skórę jak moja. W tym kontekście to i fajna konsystencja, i miły zapach i przyjemne opakowanie nic nie znaczą. No bo po co mi kosmetyk, który nie spełnia roli, dla jakiej został powołany do życia? W dodatku bardzo nędzną ma wydajność.

Tylko za wspomniane walory przekładające się na ogólną przyjemność stosowania (oraz z litości) daję 2 gwiazdki.

Trochę dziwny

Peeling ten jest bardzo drobnoziarnisty, drobinki zatopione są w żelu o konsystencji gumy. Słowem żeloguma z drobinkami peelingującymi. Niezbyt komfortowa w użyciu, gdyż gumiasta konsystencja w dziwny sposób utrudnia rozprowadzanie - po użyciu na całe ciało bolały mnie mięśnie rąk (serio!). A żeby poczuć wymarzoną gładkość skóry trzeba się było naprawdę solidnie narobić, a i tak efekt nie był powalający. Peeling z racji swej konststencji jest też bardzo niewydajny. Użyłam go kilka razy i zaraz się skończył (tęsknić nie będę). Jedyna zaleta, jaką widzę w tym peelingu to jego autentycznie energizujacy zapach - bije z niego świeżość i energia, więc po użyciu wyskakiwałam z wanny radosna i odświeżona, w dodatku samo użycie może zastąpić niektóre ćwiczenia na siłowni ;) Podjerzewam jednak, że zapach dla niektórych może być raczej wadą, a nie zaletą, gdyż jest potwornie mocny. Słowem - dziwny produkt. Kupiłam, zużyłam, zrecenzowałam i więcej się raczej nie spotkamy.

Używam tego kosmetyku kilka razy i już go nie było/ ilość zużytych opakowań: jedno całe