Adidas for Women, Shower Scrub Exfoliating

Adidas for Women, Shower Scrub Exfoliating

Pięknie pachnący, delikatny peeling pod prysznic do codziennego użytku. Nie zawiera mydła.

Cena: 9 zł / 250 ml

Nie wydajny.

Popieram poniższą(poprzednią:D) recenzję w całej jej rozciągłości.:D Od siebie dodam, że nie jest to peeling, a zwykły żel pod prysznic, w którym drobinek ścierających jest jak na lekarstwo. Zapach ma dziwny, ale nie drażniący. Średniak.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Sredniak

Nie pamietam ile za niego zapłacilam, cos ponizej dychy w supermarkecie.

Pachnie neutralnie- znaczy nie powala, nie denerwuje.

Kuleczek do peelingu ma stanowczo za mało, a jego kremowa konsystencja powoduje ze jest tak strasznie nie wydajny ze na wyjazd lepiej kupic dwa bo mozna sie zdziwic jak szybko sie konczy.

Używam tego produktu od:1,5 tyg

Godny polecenia

Przede wszystki duzy plus za cene :)
Pachnie ładnie jak wiekszosc adidasów:) Faktycznie jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Nie jest to typowy peeling ale żel do ciała, więc nie można oczekiwać po nim tak gładkiej skóry jak po peelingu. Jak za taka cenę jestem bardzo zadowolona :)

Używam tego produktu od:3 miesięcy

Nieoficjalna reklama Adidasa - najnowszy hit internetu

Jestem na tak :)

Po raz pierwszy zetknęłam się z tym kosmetykiem za granicą, kupiłam go sobie przy okazji promocji, cztery sztuki w cenie trzech. Nie żałowałam tego zakupu ani przez chwilę. Lubię kosmetyki o słodkim, ale i świeżym zapachu; ten żel takowy zapach właśnie posiada, używanie go pod prysznicem to czysta rozkosz ;) To prawda, że zapach krótko się utrzymuje, ale to tylko jego zaleta: nie martwię się, kiedy rano biorę prysznic, że zapach żelu będzie się kłócił z zapachem perfum. Jego działanie peelingujące jest bardzo delikatne i dobrze :P
Ilość zużytych opakowań: 5 lub 6

Świetny żel peelingujący

Używam tego peelingu już od jakiegoś czasu i mogę z czystym sumieniem go polecić. Bardzo podoba mi sie jego zapach, ale trudno go zdefiniować(jest rześki a jednocześnie zawiera w sobie nutkę jakiegoś słodkiego kwiatu lub owocu). Jak sama nazwa wskazuje jest to peeling do codziennego stosowania czyli nie można się po nim spodziewać spektakularnych złuszczających efektów. Wiadomo że ostrzejsze peelingi stosuje sie raz,dwa razy w tygodniu,więc jest to raczej żel peelingujący i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Dała bym mu 4+, gdyż niestety ma słabą wydajność(zbyt szybko go ubywa,a szkoda:)
Dodam tylko, że do tej pory stosowałam bardzo wiele żeli pod prysznic i żaden mi nie odpowiadał w takim stopniu jak ten.Zakup 3 butelki o czymś świadczy;)

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 3.

Całkiem, całkiem...

oczywiście nie jako superzdzierający peeling, ale jako delikatny złuszczający żel pod prysznic do częstego, nawet codziennego, stosowania. Przy takim stosowaniu sprawdza się całkiem dobrze, pozwala na stosunkowo długie podtrzymanie efektu uzyskanego dzięki mocniejszym peelingomi, sam z siebie też potrafi co nieco wygładzić. Ma przyjemną konsystencję, jest bardzo wydajny, tani, nie wysusza skóry, zapach świeży (kojarzy mi się z jakimś owocem południowym) i nie męczący, choć nie w moim guście.
Bardzo mocne 3*

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

jestem "za":)

U mnie poszukiwania peelingu trwały długo. Mam wrażliwą skórę do tego naczynkową, więc porządne wyszorowanie nie wchodzi w grę;)

Przetedtowałam wiele, niektóre w ogóle nie były peelingami, niektóre cięły skórę:D

Ten umiejscowiłabym w okolicach średniej jeśli chodzi o ścieranie. Drobinki są małe, ale dość skuteczne. To taki rodzaj polerki do ciała:) dobrze złuszcza naskórek, taki "daily". Dla mnie świetnie się sprawdza bo nie podrażnia skóry.

Zapach bardzo przyjemny. Polecam wszystkim tym, którzy nie lubią mocnych obdzieraczy;DUżywam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Obojetny

Mam obojętny stosunek do tego żelo-peelingu.

Nie jest zły, nie jest tez bardzo dobry - poprostu dobry, bez żadnych zachwytów...

- zapach: kwiatowo-owocowy. mocny, słodki, na dłuższą metę męczący

- konsystencja: niby gęsty, ale pezy nkładaniu spływa ze skóry :confused:

- drobinki bardzo delikatne, rzeczywiście dobry do codziennego stosowania jako żel pod prysznic

- skóra jest gładka, ale nie aż tak jak po peelingu do ciała

- mam wrażenie że niedostatecznie oczyszcza skórę. Nie brudze sie jak małe dziecko (;)) ale po prysznicu mam wrażenie że ejstem nie domyta. Nie wiem dlaczego - pierwszy raz sie z takim uczuciem spotkałam.

Stwierdzam, że żel jest średni

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

szaleństwa nie ma

Zastanawiam się, czy ten specyfik w ogóle można nazwać peelingiem, skoro znajduje się w dziale zwykłych żeli pod prysznic.
Abstrahując od tego najpierw uroczyście przyznam plusa:
+ przyjemny zapach, taki zwyczajnie świeży
Niestety, nie zauważyłam, żeby skóra stała się gładsza po jego użyciu. Na pewno nie jest specjalnie wydajny, chociaż używam do może raz na tydzień. Nie pieni się.
Taka chyba trochę bardziej ściema niż peeling.

Ilość zużytych opakowań: niewiele

pięknie pachnie i nie drapie :

Jakby dla mnie wymyślony. Nie przepadam za peelingami, bo mam raczej delikatną skórę. A czasami użyć trzeba, nawet z rozsądku, żeby się inne specyfiki lepiej wchłaniały :D
Ten żel jest wystarczająco delikatny dla mnie, używam go co kilka dni zamiast żelu pod prysznic, a zapach ma fantastyczny, niezbyt mocny. Używa się go po prostu b. przyjemnie. Wydajność wystarczająca.

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ale będą następne :)

delikatny

Kosmetyk kupiłam głównie z myślą o stosowaniu go jako peelingu do ciała. Jednak w "praniu" okazało się, że jako peeling jest za delikatny, więc stosuję jako żel pod prysznic.
Żel ma przyjemny, delikatny zapach. Jak wcześniej wspomniałam zawiera bardzo delikatne drobinki ścierające, które jednak ciężko się spłukują. Żel nie podrażnia nadmiernie ani nie wysusza ale za to kiepsko odświeża ciało. Średnio wydajny.

Delikatny

Żel mam delikatne wygładzające drobinki, które pozwalają na spokojne używanie go codziennie. Energizujący zapach, dość gęsta konsystencja, wydajny. Jak dla mnie, bdb :)