Complete, Tonik antybakteryjny

Complete, Tonik antybakteryjny

Antybakteryjny tonik Clearasil pomaga zapobiegać powstawianiu zmian trądzikowych, wnikając głeboko w pory skóry. Ponadto zawiera wyciąg z aloesu znany z właściwości silnie nawilżających oraz alantoinę, która działa łagodząco i kojąco.

- głęboko oczyszcza

- usuwa bakterie

- zamyka pory.

Uwaga! zawiera alkohol!

Kolejny koszmarek z serii "dawno, dawno temu".

Używałam jakieś 7 lat temu.
Podobnie jak produkty Clean&Clear, których używałam w podobnym przedziale czasowym, niesamowicie wysuszył i zmasakrował mi skórę.
Do tego śmierdział i podrażniał cerę.
Na wypryski nie działał ani odrobinę, chyba, że negatywnie.

Używam tego produktu od: używałam jakieś 7-8 lat temu

sama nie wiem

Odniosłam wrażenie,że ten tonik nie pomaga szczególnie mojej skórze, ale nie wyrządził też żadnych szkód.Nie przesusza skóry, ale często brakuje mi charakterystycznego mrowienia po użyciu, więc nie wiem czy dobrze zamyka pory. Tak jakby po użyciu żelu oczyszczającego już nic nie mógł dać skórze.Używam go od jakiegoś czasu,ale raczej do niego nie wrócę.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:połowa

a ja lubie ;P

Mialam juz 2 lub 3 butelki i jestem zadowolona. Jets na bazie alkoholu wiec "atakuje" skore,ale wg mnie na tym wlasnie polega doglebne oczyszczanie! Dzieki niemu nie musze uzywac mleczka [bardzo nie lubie], po prostu oczy wzmywam oddzielnie twarz oddzielnie. Pomaga usunac i zapobiega powstawaniu nowych wypryskow. POLECAM!

Używam tego produktu od:uUuuu 1,5 roku?
Ilość zużytych opakowań:2 lub 3

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 02

potworek

Koszmar!
Wysuszył, podrażnił, uczulił moją skórę.
Jeśli tak ma wyglądać oczyszczanie, to ja dziękuję.
Co prawda nic mi po nim nie wyskakiwało, żadne pryszcze ani krostki (nie licząc ohydnych czerwonych plam na skutek uczulenia), ale nic dziwnego, skoro wręcz odkaził moją buzię niczym chlor.
Dla wrażliwej buzi- absolutnie nie polecam.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu przez tydzień
Ilość zużytych opakowań: troszkę 1

Okropny!

Kupiłam ten tonik,bo choć z innej fimry,który używałam był super,to zapach mi nie odpowiadał.
Ten ma zapach znośny w porównaniu z tamtym,ale efektów zero!
A nawet powiem,że są podrażnienia!
Cera po toniku jest wysuszona do granic możliwości i w dodatku nie działa na pryszcze!
Toniki z tej firmy radzę omijać.
Zdecydowanie nie polecam i nie radzę kupić.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:połowa toniku

Tonik dobrej jakości

Jest to nallepszy tonik jaki do tej pory używałam. Oóolnie clearasil ma dobre produkty, przynajmniej moja cera jest z nich zadowolona. Tutaj gdzie mieszkam, w Irlandii, jest on pod trochę inną nazwą (clearasil complete, daily spot control i opakowanie jakis chyba wznowione) ale zawartość ta sama co w Polsce, tak przynajmniej sądzę po zapachu i rezultatach. Nic mnie nie uczula, nie przesusza (mam tłustą cerę).

Używam tego produktu od:jakiegos czasu (na zmianę z garnierem)
Ilość zużytych opakowań:kilka

średni

Używam tego tonika już dość długo i ciągle jest to to samo opakowanie z tego wniosek że jest bardzo wydajny. W sumie to mógłby trochę bardziej działać antybakteryjnie bo często zdarza się że pojawiają mi się pryszcze. Może to dlatego ze nie używam całej serii tych kosmetyków a tylko ten tonik. właśnie już mi się on kończy i nie wiem czy go znowu kupie.

Używam tego produktu od:0,5 roku

dla mnie bardzo dobry :)

Mam cerę tłustą bez skłonności do alergii i podrażnień, chociaż niektóre alkoholowe specyfiki potrafią ją nieco przesuszyć. Ten tonik stosuję codziennie, pieczenia i przesuszenia brak, jak na tonik z alk. jest całkiem łagodny, jednocześnie świetnie oczyszcza, skóra jest gładka i odświeżona :) mnie bardzo pasuje, polecam dla cer mega tłustych, zanieczyszczonych i niewrażliwych.
Używam tego produktu od:ok 2 miesięcy

uczulil strasznie

No wiec napisze tylko tyle ze przemylam nim twarz raz i dostalam okropelnego uczulenia na policzkach i kolo nosa , wiecej razy nie probowalam, wydaje mi sie ze troche za silny jest... w kazdym razie wiecej nie kupilam go i nie mam zamiaru tego robic... podkreslam ze mam mieszana i dosc wrazliwa cere wiec dla cery tlustej i odpornej moze sie nadaje...

Używam tego produktu od:/
Ilość zużytych opakowań:jeden nasaczony wacik :(

beznadzieja...

Kupiłam ten tonik sądząc że Clerasil posiada porządne produkty-jakżem się myliła..:/
Już po paru stosowaniach zauważyłam że mi sie starsznie wysuszyła skóra,chodż dotąd nie miałam z nią żadnych problemów.
Jak ktoś już zauwarzył-zrobili za duży otwór i nie dało się porządnie dozować toniku,przez co się marnował,chodż teraz w sumie tego nie żałuje-szybciej się skończy:P
Ogólnie tragedia-komu zależy na zadbanej cerze lepiej niech tego czegoś nie kupuje...:/

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1...

Super!!!!

Używam tego tonika zawsze rano i wieczorem, wtedy gdy poprostu umyję twarz Kremowym żelem do mycia twarzy Total Clearasilem... i jest super :) Faktycznie łagodzi podrażnienia... zmniejsza pojawienie się krosteczek Ogólnie spox! Jest go bardzo dużo co oznacza sporą wydajność :)
Kto tego tonika używa bez serji Total clerasil to niestety pewnie ma skutki uboczne. Tonik tylko z serją np. samego żelu do mycia twarzy tworzy cuda! Ja po umyciu i tonizacji twarzy nanoszę krem już z innej serji i nic się nie gryzie tzn nie powstają krostki :) (nivea crem) Dlatego dziwię się że są troszkę słabe opinie, kto nie umie stosować tonika to tak pisze Niestety. A i powiem że faktycznie działa silnie ten total clearasil, chyba dziewczyny pozytywnie prawda? :)

dramat w niewinnej butli.

więcej nie jest wart...
dostałam go od mojej mamy,wersję podobno dla WRAŻLIWYCH cer,razem z żelem z tej serii.
opakowanko było ciekawe.może nie jest to jakiś szczyt elegancji,ale nawet ok,nie licząc tego,że butelka miała zbyt duży 'wylot',przez co dużo więcej wypływało toniku,niż się chciało.,przez co lekko niewydajny.jednak w przypadku tego produktu wychodzi to na plus,bo człowiek po jakimś czasie tylko pragnie,by ten żrący syf w butelce się skończył.
niby w wersji wrażliwej...gdzie tam...podrażnia.wysusza.porów nie ściąga,zajeżdża alkoholem (!)-niewybaczalny błąd przy toniku dla ludzi z TRĄDZIKIEM!!!
omijać szeeeeeeeeerokim łukiem.

Używam tego kosmetyku od:kilka mcy temu

ilość zużytych opakowań: jedno