Unicolor, Paloma, Extreme Protection, Antystresowy balsam do ust

Unicolor, Paloma, Extreme Protection, Antystresowy balsam do ust

Balsam do ust na bazie specjalnego kompleksu APS chroniącego skórę przed negatywnymi wpływami środowiska i regenerującego powstałe szkody. Niezwykle bogata formuła balsamu oparta o wyciąg z korzenia Żeń szeń, wyciąg z kasztanowca, lipy, proteiny z kiełków pszenicy oraz algi morskie ma własności neutralizujące i regenerujące. Likwiduje szkody powstałe w wyniku narażenia skóry na niekorzystne warunki środowiska jak zanieczyszczenia przemysłowe, spaliny samochodowe, dym papierosowy i wiele innych. Balsam wzmacnia naturalny system ochronny skóry i neutralizuje wolne rodniki przyspieszające procesy degradacji komórek.

Cena: ok. 7 zł / 10 ml

w środku włos!

gdy kupowałam ten balsam nie miałam specjalnie wygórowanych wymagań. ot, chciałam tylko czegoś, co natłuści moje usta. po kilku użyciach nie byłam nim zachwycona, bo był co najwyżej średni, ale używałam dalej. aż do momentu, kiedy wyciskając go z tubki razem z nim z dziubka wyszedł włos! i to nie był włos, który rośnie na głowie!! skandal!! tubka od razu poleciała do kosza.

Używam tego produktu od: używałam kilka dni
Ilość zużytych opakowań: trochę z jednego

NIE KUPIE GO NIGDY WIECEJ!

Zapomniany!? O nie!!!!

Kupiłam ten balsam jakiś czas temu w Superpharmie - i mam nadzieję, że za jakiś czas znajdę go tam i że nie jest to do końca "zapomniany kosmetyk".
Pierwsze wrażenia? No cóż...nie zrobił na mnie powalającego wrażenia, co więcej odłożyłam go gdzieś na dno mojej przepastnej kosmetyczki i tam by pewnie pozostał gdyby nie to, że moje wiecznie wysuszone, popękane usta nie dawały mi już ostatnio "żyć". Odszykałam balsam i dałam jeszcze jedną szansę. I dobrze,że tak się stało!!! To małe cudo może i śmierdzi (jak na taki kosmetyk) niesamowicie, ale na szczęście zapach już po chwili jest nie wyczuwalny. Na ustach wygląda jak błyszczyk, specjalnie się nie klei..Ale do sedna: po kilku zastosowaniach moje usta są idealnie gładkie, pięknie nawilżone - oczu nie mogę od nich oderwać!
Czy go kupię? Oj tak! Nawet na zapas !

idealny

Trudno go znaleźć, nie jest łatwo dostępnym produktem w sklepach w moim mieście.
Jako błyszczyk idealny, nakłada sie go odrobinę, aby uzyskać efekt ładnych, soczystych, kuszących, ale nie "wazelinowych" warg. Co mnie w nim zachwyciło? Przede wszystkim to, że po odejściu od lustra on nadal jest na ustach. Co więcej, godzinę później wciąż tam był :)
Faktycznie jakoś chyba odstresuje czy tez regeneruje usta, na pewno je nawilża - słowem same plusy, za niewielka cenę.
Bezbarwny i bezzapachowy, co dla mnie jest ogromnym plusem przez wzgląd na mojego TŻ :).

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Max Factor 3

Bardzo dobry

Trafił do mnie przypadkiem, ma faktycznie dosyć niepozorne opakowanie dlatego w sklepie raczej nie zwróciłabym na niego uwagi. Świetnie nawilża i regeneruje nawet bardzo suche, spierzchnięte usta. Ma jeszcze jedną zaletę- niby przypomina błyszczyk, a jednak to zupełnie coś innego (Nie lubię błyszczyków do ust). Można go używać zarówno jako podkład pod pomadkę- nie zmniejsza jej trwałości, jak i na pomadkę wówczas ją nabłyszcza, a usta sa cudownie miękkie. Jest bardzo trwały nawet po jedzeniu, czy piciu czuję że nadal jest na ustach. Nie ma żadnego smaku-dlatego nie przeszkadza też płci przeciwnej :)Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie2

Więcej się nie skuszę...

Nie planowałam zakupu, po prostu któregoś dnia zauważyłam ten balsam w sklepie, a że moje usta mają tendencję do pierzchnięcia, postanowiłam wypróbować ów kosmetyk, licząc że będzie tak dobry jak np.balsam do ust Tisane.
Przeliczyłam się jednak- jakąś dziwną konsystencję, pachnie...nawet nie wiem czym właściwie, ale zapach jest okropny.Na ustach nie wygląda ciekawie, szybko z nich schodzi.Pomijam oczywiście to opakowanie, chyba zaczerpnięte od lekarstw z apteki.
A co to znaczy, że ten balsam rzekomo jest, jak to określił producent, antystresowy?Nie wiem, bo przynajmniej dla mnie samo jego używanie to jeden wielki stres ;/

Edit:
Chyba jednak przesadziłam z tą oceną. Podniosę ją o jedną gwiazdkę, ponieważ niedawno odkrylam nowe zastosowanie tego balsamu- zaczęłam go używać na noc.To rzeczywiście lepsze rozwiązanie niż stosowanie go w ciągu dnia. W nocy i tak nie widać, co ja mam na ustach, a w dodatku będą one natłuszczone. W ten sposób jakoś go zużyję, co nie zmienia faktu, że więcj już go nie kupię.

Używam tego produktu od:prawie roku
Ilość zużytych opakowań:ledwo co zaczęte pierwsze

tragedia

W pełni zgadzam się z opinią Sieczki-odór i żenada.

Moje usta potrzebowały mocnej regeneracji po tym jak zapomniałam o nich na wakacjach,wystarczyło tylko kilka dni,żeby moich ust nie mogła upiększyć nawet Pearl shine Gosha.

Opis producenta brzmi zachęcająco:algi,kiełki pszenicy,żeń-szeń,tylko że ten balsam nawet koło nich nie leżał.

Używam tego produktu od:!!
Ilość zużytych opakowań:1/2

Będzie stałym gościem

Nawiązując do jednej z recenzji tego balsamu, zamieszczonej przez inną Wizażankę, mogę powiedzieć: nawilżanie - TAK, ochrona - TAK, regeneracja - TAK. Naprawdę ten balsam bardzo dobrze robi moim wargom. Gdy czasem zdarzy mi się je troche przesuszyć, jest niezastapiony - przyjemnie je nawilża i regeneruje. Dobrze się tez sprawdza jako "ochraniacz" przed nieprzyjaznymi warunkami klimatycznymi; przynajmniej dotychczas, bo nie wiem jak będzie zimą. Przy tym balsam jest miły w użyciu - ma lekko żelową, nie lepiącą się konsysytencję, zapach - mocno nietypowy, fakt - o dziwo też mi odpowiada. Balsamu można śmiało używać jako bezbarwnego błyszczyka - efekt jest doprawdy fajny. Mam wręcz wrażenie, że optycznie powiększa usta.

Nie zaprzeczam - opakowanie jest wyjatkowo zgrzebne. Ale to w niczym nie umniejsza zasług, jakie ma na koncie ten kosmetyk jeśli chodzi o pielęgnację moich warg. A przy tym jest bardzo wydajny i ma śmieszną cenę. Naprawdę polecam.

Nawet ok

Całkiem niezły produkt do pielęgnacji ust.Ma specyficzny zapach,który nie każdemu sie spodoba,mi nie przeszkadza,moim zdaniem ten balsam pachnie jak kawa.Jest nie drogi,nieźle nawilża,choć mógłby mieć bardzoej kremową konsystencję(jest troszkę zbyt błyszczykowy).ale ogólnie ok-można spróbować

ohyda

Nigdy wiecej go nie kupie!!!!!!!!!!! Śmierdzi niemiłosiernie, obrzydliwa chemia, palona guma, zjełczały krem - krótko mówiąc odór że głowa boli. Nawilżanie - NIE! Ochrona - NIE! Regeneracja - NIE! Świetnie nakłamane o jego cudownych właściwościach. Na ustach wygląda nijako, trochę je zlepia, błyszczy sie jak olej na patelni. Opakowanie tandetne. Nie wiem czy jest wydajny - wyrzuciłam po jednorazowym użyciu. A to że jest antystresowy rozśmieszyło mnie do łez.