La collection (Lakier do paznokci)

La collection (Lakier do paznokci)

Letnie lakiery do paznokci La Collection firmy L`Oreal. Paznokcie "ubrane" w klejnoty, czyli opalizujące, mieniące się kolory i trzy niezwykłe efekty optyczne. Hologramowe refleksy (lakiery hologram), kryształowe odblaski (lakiery crystal) lub połysk samochodowej karoserii (lakiery platinum). Dodatkowe zalety - schną w ciągu minuty i mają nowe małe opakowania.

Cena: 15 zł / 6 ml

Dobry lakier

Mam kolor 101 taki łososiowo-różowy. Już jedna warstwa sprawia że paznkocie pięknie połyskują i mają ładny, równomierny kolor.
Utrzymuje się dosyć długo. Lakier szybko schnie.
Efekt biżuterii to lekka przesada ale naprawdę ładnie wygląda na paznokciach.

Używam tego produktu od:pół roku

Odpryskuje

Lakiery mają śliczne kolory, wysychają dosyć szybko, ale na tym kończą się zalety tego produktu.
Po 2-3 dniach trzeba zmywać i nakładać od początku, bo lakier szybko odpryskuje.
Polecam tylko na jednorazowe wyjście. Na co dzień - odpada.

Używam tego produktu od:pół roku

dobry!

Bardzo lubie te lakiery. Mają świetnie wyprofilowane pedzelki, maluje sie nimi bez zadnego problemu. Poza tym lakiery wytrzymuja długo na paznokciach, maja ładne intensywne kolory. Lakier nie gestnieje, nie matowieje itp. Wystarcza na bardzo długo.

Używam tego produktu od:ponad rok

depilacja jak się przygotować

L' Bubel: jesteś tego warta?

Jestem w posiadaniu kolorku nr 505, z serii Opale, delikatny róż o opalowym połysku. Sam kolor nie pozostawia nic do życzenia, elegancki, kobiecy, bez brokatu czy miki. Wydawał się kryjący.

Jednak podczas nakładania lakieru myślałam, że wyjdę z siebie. Lakier jest wodnisty, za rzadki, po nałożeniu pierwszej wartswy widać smugi. Lakier spływa wprost z paznokcia. Przy drugiej warstwie smugi nie zostają przykryte, pędzelek "zdejmuje" wartswy lakieru... Jedynym udanym sposobem jest w tym momencie zmycie wszystkiego i pomalowanie od nowa jedną grubą wartswą, jednym pewnym "machnięciem", z litrem lakieru na pędzelku...

Sama buteleczka jest ładna, mała pojemność (6 ml) ogranicza przyjemnośc malowania do zaledwie kilku machnięć... Nietstety nic a nic nie chce się zeschnąć, aby zgęstnieć do porządanej konsystencji. Wytrzymałość średnia na paznokciu, do 3 dni (z utrwardzaczem).

Nie polecam, są lepsze.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki

no no:)

Wytrzymał 4 dni! z tym, że przy 3 dniu zaczął się ścierać na końcówkach paznokci (paznokcie mam dlugie) a po 4 dniu odpryskiwał. Dla mnie to i tak bardzo długo! :D Kolory też super-mam makowy, schnie bardzo szybko, nie zostawia smug, jedna grubsza warstwa wystarczy bądz 2 cienkie, efekt tafli wody:)
Bardzo dobry lakier!

Używam tego produktu od:miesiąca

sredniak

mam lakier z serii platinum.sliczny kolorek,ale chyba lepiej wygladal w buteleczce niz na paznokciu,jedna warstwa nie pokrywa paznokcia a przy drugiej robia sie smugi.generalnie sredni.

śliczny i trwały efekt

Mam lakier w wersji hologram, kolor różowy mieniący się na lekko złoty kolor. Daje prześliczny efekt. Paznokcie wyglądają jednocześnie subtelnie i elegancko, a zarazem bardzo efektownie. Właściwie nie odpryskuje, a dopiero po 3 dniach zaczyna się trochę ścierać, co przy takim kolorze jaki ja mam jest niewidoczne, więc 5 dni wytrzyma spokojnie.
Poza tym jest bardzo wygodny w stosowaniu - ma małą poręczną buteleczkę, ale całkiem spory pędzelek (ale nie ogromny!) którym bardzo wygodnie się maluje. Nie maże się, nie ciągnie, wystarczą dwie naprawdę cienkie warstwy. Superszybko schnie - i mam tu na myśli głównie to, że po nałożeniu drugiej na suchą pierwsza nie mięknie nagle i po godzinie nie robi niespodzianki w stylu wgnieceń czy innych dziwnych efektów.
Jeden z lepszych lakierów z jakimi miałam styczność.

ok

No i mialam mały problem z wystawieniem oceny tym lakierom. Lakier, kótry kupilam w Niemczech okazał się niezbyt udany - tworzy smugi, nierówno się rozprowadza,jest za gęsty. Ale lakier kupiony w Polsce w "Naturze " jest świetny - idealna konsystencja , szybko schnie, rewelacyjnie się rozprowadza. Ostatecznie postanowiłam dać mu 4*, gdyż przymykam oko na niemiecką wersję.
Lakier trzyma się ok. 3-4 dni , ładnie wygląda na paznokciu, nie "odgniata" się.

ladny efekt

Chcialam kupic taki poprzezroczysty lakier z drobinkami - wygladal jak sorbet albo kisiel i przez przypadek(sztuczne swiatlo w sklepie) kupilam kryjacy roz opalizujacy na zloto. Mam identyczne cienie Bourjois, wiec go nie wymienialam.
Ladnie kryje, dobrze sie naklada, nie splywa. Ma wygodny dosc duzy pedzelek.
Lakier nie odpryskuje, trzyma sie kilka dni na paznokciach.
Cena przyjazna, kupilam go ze znika w GC.

po prostu dobry

Kupiłam na urlop do ciepłych krajów,z uwagi na ciekawe typowo letnie, apetyczne kolory (troszke w stylu "owocowych" lakierów Lancoma) , poręczne małe buteleczki i całkiem przyzwoitą cenę. No i jestem z nich zadowolona. Zaskakująco porządny lakier, dobre schnięcie i przyzwoita trwałość, ładny połysk i wygodny szeroki i miękki pędzelek. Wybrane przez mnie soczysty odcień czerwieni cudnie wygląda na stópkach a brzoskwiniowo- złoto- różowy interesująco na dłoniach.Konzystencja bardzo rzadka -podobna do nowych lakierów Burżuja w opalizujących barwach. Jakoś Loreal jednak bardziej mi przypadł do gustu tym bardziej,że prawie 2 razy tańszy niż Burżuj.
Oczywiście z tym "efektem biżuteri"i i schnięciem w minutę to zdecydowana przesada ale produkt i tak jest udany.