Lip Gloss

Lip Gloss

Chciałabym polecić wszystkim mój niedawny, rewelacyjny zakup, a mianowicie: błyszczyk do ust Alessandro z letniej kolekcji tej firmy "LOVE & ROSES". Do wyboru mamy cztery migotliwe i w letnich tonacjach kolory: Pretty in Pink (811), Honeymoon (812), Be my Baby (813) i Sweet Temptation (814) - ja osobiście jestem szczęśliwą posiadaczką tego ostatniego, w kolorze "pomarańczowej róży". Nazwy kolorów (cóż za fantazja!) mówią same za siebie. Błyszczyki mają śliczne opakowanie, zakrętka w róże. Wspaniała konsystencja, która bardzo dobrze "trzyma się" ust. Błyszczyk jak przystało na PRAWDZIWY błyszczyk cudownie nabłyszcza, jest nasycony, iskrzący. Polecam też inne produkty z tej kolekcji, są bardzo trwałe i latem nie można się bez nich obejść.

Cena: 30 zł

Pieniądze wyrzucone w błoto.

Beznadziejny, strasznie wysuszył mi usta.Po za tym trafiłam na jakiś lepiący się bubel. Nie znalazłam też koloru, który by mi odpowiadał, niestety. Za 30 zł można kupić coś o wiele ciekawszego.

Używam tego produktu od: kilka dni
Ilość zużytych opakowań: prawie 1

GORĄCO POLECAM

Kupiłam go natychmiast po obejrzeniu testera (tak a propos we Wrocławiu produkty firmy Alessandro można kupić w Galerii Dominikańskiej w sklepie Douglas). Wybrałam przepiękny kolor nr 814 - jasny, migoczący, pomarańczowo-różowy. Kolor długo utrzymuje się na ustach, a błyszczyk nie ma nieprzyjemnego smaku(!), jest neutralny. GORRRĄCO POLECAM! :)