Avon, Skin So Soft, Fragrance Free Body Souffle (Krem do ciała do skóry delikatnej)

Krem intensywnie i długotrwale nawilża skórę, nawet na 24h. Wygładza ciało, jest nietłusty i jak zapewnia producent błyskawicznie się wchłania. Ma lekką lecz bogatą formułę.

Cena: 21,90zł / 200ml

yhy :)

Najpierw miałam pierwszą wersję tego kremu, czyli tą różową, póżniej wprowadzili wersję dla alergików, więc kupiłam. Ma nie być zapachu a jest, taki jakiś chemiczny bardzo dziwny. Już wolałam ten poprzedni, który i tak nie uczulał. Konsystencja miła, szybko się wchłania, pozostawia skórę gładką i delikatną. Al;e ten zapach jest okropny poprostu, więc jesli macie do wyboru tą wersję tego kremu a różową wybierzcie tą ostatnią.

Używam tego produktu od:2 miesiecy

a mi odpowiada!

w zyciu nie dalabym za ten krem 21.90 ;) ja zaplacilam w promocji ok 7zł i jak na ta cene jest rewelecyjny. szybko sie wchlania, latwo mozna go rozpowadzic, jest leciutki i delikatny. nawilza. nie jakos super ale dostatecznie. skora po nim wydaje sie bardziej sprezysta. nie zostawia wstretnej tlustej powloki.

Używam tego produktu od: miesiaca

Przerost formy nad treścią

Od razu zaznaczam - krem ten nie pielęgnuje nadzwyczajnie, więc odradzam osobom z wymagającymi skórami. Mojej bezproblemowej skórze odpowiada.

Ja ten kosmetyk uwielbiam za kremową konsystencję, apteczny zapach (tak, tak lubię !!!), za pudełeczko (szkoda tylko, że to plastik), z którego mogę nabierać krem palcami (nie przepadam za butlami, z których trzeba balsamy wyciskać) - wszystko to sprawia mi przyjemność bo lubię poznawać kosmetyki wszystkimi zmysłami, a w szczególnośći dotykiem :-) Wprawdzie sprawia, że skóra jest gładka i miła w dotyku,ale nic ponadto, dlatego ja kupuje ten krem dla radości stosowania.

Jak już napisałam - przerost formy nad treścią, ale jakże przyjemny !

Używam tego produktu od: co najmniej pól roku
Ilość zużytych opakowań: około 6

Avon Mark - relacja

żadna rewelacja

Zamówiłam,bo mam wrażliwą skórę i ten produkt wydawał się jakby stworzony dla mnie.Ale trochę się rozczarowałam.Jest mało wydajny i nie nawilża spektakularnie,odniosłam nawet wrażenie że zwykły balsam z melonem z avonu robił to lepiej.Zużyć zuzyję,ale nie kupię więcej

jak zwykle z Avonem

Obietnice Avonu co do działania ich kosmetyków dzielę zwykle przez trzy. Tym razem skusił mnie "Bezzapachowy" krem. Jestem alergiczką i zwykle używam kosmetyków z do ciała apteki. Ten krem mnie nie uczula. Faktycznie nie jest perfumowany, ale na pewno nie jest bezzapachowy - ma chemiczno-apteczny smrodek, który na szczęście szybko ucieka. Ładnie się wchłania, znośnie nawilża, ale tylko zadbaną skórę. Nie poradził sobie z przesuszonymi partiami. Z uwagi na niską cenę = 12,90 można polecić wrażliwcom o zdrowej skórze. Do zadań specjalnych się nie nadaje.