Avon Solutions, Botanisource+, Comforting Cream with Neem Extract (Kojący krem z ekstraktem z miodli indyjskiej)

Krem redukuje zaczerwienienia, działa kojąco na skórę, zapewnia całodzienne nawilżenie. Jest hipoalergiczny. Nadaje się do cery wrażliwej. Producent zapewnia,że od razu po zastosowaniu przynosi ulgę podrażnionej skórze i zwiększa nawilżenie o 193%.

Cena: 29,90zł / 50ml

Czy ja wiem...

Dostałam w prezencie... :)
Mam mieszane uczucia.Krem ma świetną konsystencję,niby nawilża,ale mam wrażenie,że się kompletnie nie wchłania i całość pozostaje na skórze.
Ale wiadomo jak to jest z kremami,nawet dla takich samych typów cer wcale niekoniecznie dany krem musi być dobry.Poszukiwania odpowiedniego kremu dla siebie nieraz trwają miesiącami.
Dla mojej twarzy nie zrobił kompletnie nic.Używam tego produktu od:kilkanaście aplikacji

Pasuje mi ;)

Pierwszy raz go użyłam kiedy moja skóra potrzebowała ukojenia tj. po opalaniu ;) Miałam zaczerwienioną i podrażnioną skórę na twarzy. I zawsze kiedy mam taki problem nakładam ten kremik i wszystko wraca do normy. Naprawdę koi skórę i nie jest tłusty.
Polecam :)

Używam tego produktu od:roku

okropny

Krem dostałam w prezencie.
Po pierwszym posmarowaniu, dosłownie od razu moja buzia zrobiła się czerwona... :/ już wiedziałam że coś tu nie gra, ale pomyślałam, że może to taka pierwsza reakcja, a później skóra się przyzwyczai...
No niestety - byłam w błędzie: po każdorazowym posmarowaniu skóra była czerwona i piekła. Piekły mnie też oczy.
Dlatego używałam go tylko na noc. Na drugi dzień rano skóra była gładziutka (to chyba jedyna zaleta).
Przez to pieczenie zrezygnowałam z tego kremu.

Używam tego produktu od:nie używam
Ilość zużytych opakowań:pół

Avon Mark - relacja

fu !!

ohydny zapach
ciągnący sie krem
nie zaowazylam zeby koil skore
moze dla cery suchej bedzie dobry ale dla tlustej to s a m o b o j s t w o. nie polecam, sa przeciez lepsze kremy za ta cene

Używam tego produktu od:nie wiem

Taki sobie

Dobrze nawilża, wygładza i w ogóle, ale okropnie piecze :( Niestety, muszę cierpieć, ale efekty są. zapach specyficzny, ale podoba mi sie :) Lubię w nim spać, bo rano dobrze się czuję.

Używam tego produktu od:pół roku albo więcej
Ilość zużytych opakowań:2/3

anty KWC

Ja zaliczam się do anty fanek tego produktu ponieważ krem mnie uczula. Producent zapewnia, że to kosmetyk o delikatnym działaniu przeznaczony do skóry wrażliwe i dla alergików. Czyli pozornie kremik w sam raz dla mnie... Nałożyłam raz jeden i moja skóra zareagowała tak fatalnie, że nie było wyjścia musiałam się go pozbyć. Szkoda mi było wyrzucać nowy produkt do kosza, więc dałam go mamie, ale ta choć nie ma alergii stwierdziła, że krem jest gorzej niż kiepski i też go nie chce. Wyrzucone pieniądze :mad:.
Krem wolno się wchłania, zbyt krótko nawilża skórę i uczula, nic więcej mi nie trzeba by zaliczyć go do anty KWC.

Używam tego produktu od:-
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego i ostatniego, które niestety wyląduje pełne w koszu na śmieci

dla mnie ok.

Krem cudownie nawilża, wchłania się ładnie i ogólnie godny polecenia. Buzia nie szczypie, nie jest po nim podrażniona i cieszy sie lekkością ;) Nie jest tłusty, po prostu wspaniały. Używam go z dwiema osobami oprócz mnie, każda ma inną cere i wszystkie jesteśmy zadowolone. Jedyny minus to bardzo intensywny zapach jak na krem do twarzy. Zbyt intensywny, nie podoba mi sie. Niestety jest już wycofany.

Używam tego produktu od:niedawna :)

nie ma dla mnie lepszego

mam ogolnie tłustą, swiecącą się skórę, skłonną do łuszczenia się, często zaczerwienioną, z widocznymi miejscami naczynkami.
to dla mnie jedyny krem który nawilza, odzywia,nie wałkuje się, wchłania sie w całosci, nie zatyka porów, skóra sie nie świeci, NIE PIECZE przy poranionej skórze. konsystencja bardzo dobra, genialne lekarstwo na skore zmeczoną preparatami antytradzikowymi/wysuszającymi/złuszczającymi.

Używam tego produktu od:2lat

dobry!!

Lubiłam jego poprzednika, Botanisource bez miodli:-)
Tez mi pasuje chyba jeszcze bardziej, jest chyba mniej żelowy. Skóra twarzy wyglada po nim bardzo ładnie, nawilzona, bez zaczerwień, nie zatyka porów.
Zmieniony, delikatniejszy zapach.
Nie wiem, czy kupie ponownie, bo jest tyle nowości, które kuszą. Ale póki co uzywam z przyjemnością.

średni

Zacznę może od tego że kremik dobrze nawilża, ale jak już powiedziała moja poprzedniczka po nałożeniu lepi się i pozostawia jakby tłusty film. Skóra po nim świeci się, dlatego przy mojej mieszanej cerze stosuję go raczej na noc.Przy suchej cerze efekt napewno byłby lepszy. Efektów łagodzących nie mogę niestety potwierdzić, bo nie mam podrażnionej skóry. Konsystencja raczej lekka, kremik dobrze się nakłada. Zapach jak dla mnie za bardzo drażniący, ale można się do niego przyzwyczaić.

Pasuje mi, ale..........

Polecam do cery suchej przy tlustej moze przyczynic sie do pojawienia sie pryszczy i zapchania porów.Na cerze suchej dosc dobrze sie wchlania jednak pozostawia skóre dziwna w dotyku taka lepka, dlatego ma male ale. Kiedy chce sie umalowac po nalozeniu tego kremu to musze odciscnac go w chusteczke higieniczna.A czasami mam wrazenie ze krem i tak przebija i skóra sie swieci, bo takie jest odczucie po nalozeniu kremu ze skora sie swieci.Daje mile uczucie chlodzenia zaraz po nalozeniu, cera jest w miare nawilozna i elastyczna. Dlatego wydaje mi sie ze nie jest zly i w promocji warto go kupic. Konsystencja lekko zelowa zapach moze byc.