Advanced Hard as Nails (lakier do paznokci z nylonem i retinolem)

Advanced Hard as Nails (lakier do paznokci z nylonem i retinolem)

Pojemność 13,3 ml

Zgłaszająca osoba: skarbonnka

Lakier zawierający nylon, który uszczelnia płytkę paznokcia i wyrównuje ją oraz retinol, który zatrzymuje w paznokciu wilgoć. Paznokcie są mocniejsze i gładsze. Manikiur trzyma się przez 7-10 dni.

Skład: Ethyl Acetate, Butyl Acetate, Propyl Acetate, Nitrocellulose, Tosylamide/Formaldehyde Resin, Dibutyl Phthalate, Isopropyl Alcohol, Tosylamide/Epoxy Resin, Camphor, Stearalkonium Hectorite, stearalkonium Bentonite, Benzophenone-1, Amyl acetate, Nylon-66, Water, Butylene Glycol, Saccharomyces/Copper Ferment Carthamus, Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Linum Usitalissimum (linseed) Seed Extract, Cyclomethicone, Dimethiconol, Ethylhexyl Cocoate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Retinol, Lecithin, Glycolipids, Phenoxyethanol, Methylparaben, Butylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Hydrolyzed Soy Protein.

May also contain: Polyethylene Terepthalate

May contain: Guanine, Mica, Bismuth Oxychloride, titanium Dioxide, Iron Oxides, Ferric Ferrocyanide, Yellow 5 Lake, Red 6 Lake, Red 34 Lake, Aluminium Powder, Yellow 11, Violet 2

Cena: 26 zł / 13,3 ml

Niezły

Jakoś nigdy nie byłam wielką entuzjastką Sally Hansen, uważam, że to zwyczajne produkty o wygórowanych cenach. Ten lakier jednak udało mi się kupić na Allegro za nieduże pieniądze i spisywał się całkiem nieźle.
Lakier ma średniogęstą konsystencję i okropnie niewygodny, długi, wąski pędzelek. Pomalować nim paznokcie to prawdziwa udręka- jest zbyt długi, aby można było nim swobodnie operować i za wąski, aby nie pozostawić smug. Na szczęście miałam mleczny kolor, więc jakoś się udawało bez kłopotów.
Sam lakier jest niezły, ładnie błyszczy i naprawdę jest bardzo trwały- u mnie trzymał się na paznokciach bity tydzień, mimo, że w domu nie oszczędzam rąk- piorę, zmywam, sprzątam etc. Niestety, dość szybko wysycha- u mnie po 2 miesiącach w buteleczce zrobił się plastelinowy glut, który trzeba było wyrzucić. Szkoda:(
Reasumując- jak dla mnie przeciętny produkt.

Używam tego produktu od: używałam 2 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

a tfu

Nigdy nie miałam tak badziewnego lakieru..
Pominę trwałość która jest ok. Moim zarzutem jest to że lakier rozprowadza się TRAGICZNIE i na paznokciu wygląda po prostu wstrętnie, jak gdyby się zważył. Kolor w miarę ok. - łososiowy ale co z tego jak nakłada się go jak gluty.
Okropne,tandetne i w tym przypadku niestety tanie równa się złe.

Ilość zużytych opakowań: 2 ale nie dałam rady skończyć

Świetny - przez 5 dni pazokcie idealne!

Kupiłam kiedyś ten lakier przez przypadek i nie spodziewałam się takiego efektu! Trzy pociągnięcia pędzelka idealnie pokrywają paznokieć, nie pozostawia żadnych smug, niedociągnięć itp. Po kilku dniach nie ma żadnych odprysków, nie ścierają się końcówki ( codzienna długa kąpiel, mycie włosów, intensywne stukanie paznokciami w klawiaturę :) )Gdyby nie odrost paznokcia to wytrzymałby znacznie dłużej.
\\nDokupiłam kilka kolorów - i żaden z nich nie barwi paznokcia (intensywne kolory często powodują, że płytka zmienia kolor) , nie wysusza, nie niszczy - maluję paznokcie od 10 lat non stop (max. przerwa to kilka godzin gdy nie są pomalowane).
\\nNie należy do najtańszych - ale warto kupić.

Katarzyna Gudan fryzura studniówkowa 01

coś jak dla mnie idealne

Lakiery Sally Hansen to klasa sama w sobie. Są wyjątkowo trwałe, ale co szczególnie dla mnie ważne, łatwe w aplikacji. Kolor, który posiadam to Thunder. Idealnie komponuje się z kolorem mojej tuniki i szminką Rimmela :) Pędzelek jest bardzo wygodny w użyciu, rozprowadza lakier dokładnie po paznokciu, a nie poza(!) co się często zdarza w przypadku innych gorszych lakierów. Właśnie dzięki niemu malowanie jest precyzyjne i jego efekt zadowalający. W sumie śmiało mogę stwierdzić, że to jedne z lepszych lakierów. co prawda, w drogerii/perfumerii są drogie, ale od czego jest allegro:-)

Używam tego produktu od: luty 2010

Nie przekonał mnie..

Lakiery Sally Hansen jakoś mnie nie przekonują..co jakiś czas daję im szansę..ale one jej nie wykorzystują.
Ponad rok temu kupiłam kolorek: jewel frost. Kolor śliczny to muszę przyznać.
Sam lakier dobrze się rozprowadza, jednak czasami pozostawia mi smugi. Konsystencja też jest przyzwoita. Jednak muszę paznokcie pokryć dwiema lub trzema warstwami by uzyskać odpowiedni kolor oraz by nie było prześwitów.
Niestety już po jednym dniu potrafi mi się ścierać lub odpryskiwać;/

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

uwielbiam sally:)

jak dla mnie same plusy, kupuje je na allegro gdyz nie bede przeplacac ponad 25 zł. lakier łatwo sie nakłada, pedzelek bardzo wygodny, bardzo długo trzyma ok 7dni spokojnie . piekne zywe kolorki, ale i zwolenniczki manicure nude znajda cos dla siebie;)

Ilość zużytych opakowań: 7 buteleczek

Jestem na nie

Jestem zawiedziona...
Lakier zebrał bardzo pochlebne opinie więc i ja się pokusiłam i już się nie pokuszę

Plusy:
-cena
-ładne kolory
-dość długo trzyma się na paznokciu.

Minusy:
-Trudno go rozprowadzić równomiernie.
- Za gęsta konsystencja!!!!
-Wygląda na paznokciu jak zepsuty a używałam więcej niż jeden kolor...trzeba kombinować. Maluję paznokcie codziennie szkoda mi na takie zabawy czasu.

Morał taki że warto trzymać się wypróbowanych rzeczy (Inglota w moim przypadku)

Ilość zużytych opakowań: 3 buteleczki ( każda po połowie mniej więcej)

Bardzo fajny lakier

Miałam go na paznokciach dopiero raz, tak więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć na temat jego działania odbudowującego paznokcie.
Dobrze się nakłada, nie jest trudno pomalować nim paznokcie. Nie robią się smugi, dobrze pokrywa. Już przy jednej warstwie kolor wyglądał super.
Co do trwałości też nie wiele mogę powiedzieć, bo po jednym dniu zmyłam paznokcie bo nie pasowały mi do stroju ;)

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

zupełnie przeciętny

Nie zauwazyłam jakiejś ogromnej poprawy stanu moich paznokci po używaniu tego lakieru, ale na pewno nie pogorszył ich stanu :)
śliczne, intensywne kolorki, duży wybór.
świetnie się nakłada jak lakier
o ile dobrze wyschnie to cudownie wygląda na paznokciach.

Jednak jeśli nie da sie mu conajmniej 2 godzin i to MUSZĄ być paznokcie odtłuszczone, wypolerowane bo na codzień to nawet nie ma po co się nim bawić(!!!) w przypadku malowania dwóch warstw łatwo zrobić smugi (jeszcze dłuuuuugo po nałożeniu), zadapania i wszelkimi innymi sposobami zepsuć sobie świetnie zapowiadający się manicure.
Jak dla mnie pracującej, po godzinach sprzatającej i gotującej mamy jest bardzo nietrwały góra 2 dni daje radę bez odpryskiwania :)

Spodziewałam sie po nim czegoś więcej

Rewelacja!

Lakier jest rewelacyjny!
Zawsze miałam słabe, cienkie i łamliwe paznokcie, których nie mogłam zapuścić,a po tym lakierze zaczęły w końcu rosnąć! Są twarde, nie łamią się i nie rozdwajają. Lakier łatwo się rozprowadza, utrzymuje się nawet tydzień, nie odpryskuje, nie ściera się.
Mam 2 odcienie naturalne (sheer pink i sheer beige) i biały.
POLECAM! :-)

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Świetny

Lakier idealny! Przy nałożeniu 2 warstw wygląda naprawdę świetnie!
Intensywny, błyszczący się kolor.
Trzyma się ok. 2 dni na paznokciach.
Nie odpryskuje.
Piękna gama kolorów.
Polecam!

Średniak

Jeden z lepszych lakierowych produktów, aczkolwiek gorszy od Coloramy i Inglota. W ogóle jest zachwalany jako jeden z trwalszych, a u mnie i tak odpryskuje po 2 dniach. W ogóle piszę, że jeden z lepszych, ponieważ fajnie wygładza płytkę, ma ładne kolory i odżywia paznokcie i nie barwi płytki, wadą jest nietrwałość.