Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Krem normalizujący na dzień korzystnie wpływa na równowagę hydrolipidową skóry, przywracając jej zdrowy wygląd. Dzięki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje cerę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Matuje skórę i jednocześnie ją nawilża, ściąga i zamyka pory oraz normalizuje wydzielanie sebum. Lekko rozjaśnia cerę oraz zapobiega powstawaniu zaskórników.
Bioaktywne składniki czynne:
* ekstrakty ze świeżego ogórka i limonki: bogate w siarkę, fosfor, potas, miedź, mikropierwiastki, witaminy A i C, działają lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzą i nawilżają
* kompleks matujący: aktywny seboregulator i mikrosfery matujące
* kompleks normalizujący: Triclosan, cynk

Spodziewałam się więcej.

Krem kupiłam po lekturze zachwycających recenzji. U mnie się nie sprawdził. Właściwie jakby nic nie robił z moją cerą.

+ konsystencja (lekka i przyjemna)
+ wydajność i cena (w promocji zwłaszcza)
+ chyba trochę nawilża
+ miły zapach

- czasem zapycha mi skórę na policzkach, jeżeli uzywam go kilka dni z rzędu
- nie rozjaśnia
- na dzień raczej się nie nadaje, bo mimo lekkiej konsystencji pozostawia tłustawą warstwę

Nie wiem kiedy i jak zużyję ten krem, bo jest go naprawdę sporo, zwłaszcza przy jego wydajności. Używam go na zmianę z innymi kremami, w taki sposób u mnie najlepiej działa. Czy polecam? Myślę, że w promocji warto. Wiem, że są dwie wersje kremu Ogórek i Limonka: normalizujący i nawilżający chyba. Żałuję, że jak kupowałam, nie widziałam tej drugiej, myślę, że nawilżający mógłby spełniać moje oczekiwania. W każdym razie do sprobowania w cenie promocyjnej polecam.

Używam tego produktu od: ze 4 miesiące
Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Ideał

Jak dla mnie jest świetny. Główne powody:
- lekki
- łatwo i szybko się wchłania
- przyjemny zapach
- dobrze nawilża, ale nie powoduje świecenia
- tani
- lekko rozjaśnia cerę.
Zazwyczaj kupowałam go za 7zł, dzisiaj w promocji kupiłam za 6,50zł wraz z tonikiem tej samej serii. Mam nadzieje, że będę z toniku równie zadowolona jak z kremu.

Ilość zużytych opakowań: chyba 5

nie dla mnie

Kupiłam go jako krem na dzień, potem używałam na noc i niestety i tu i tu się nie sprawdził.
Ma ładny zapach, opakowanie też przyjemne dla oka, cena idealna. Pierwsze użycie to było miłe zaskoczenie, lekki, łatwo się rozsmarowuje, szybko wchłania. Jednak mimo, że szybko, to nie do matu, błyszczy się na buzi. Makijaż nie trzyma się na nim dobrze i mimo lekkiej konsystencji nie sprawdził się wiosną i latem.
Co do rozjaśniania nie zauważyłam żadnego efektu, ale moja cera potrzeuje rzeczy silniejszego kalibru.
Oddałam go mamie, ale też nie była zadowolona.

Używam tego produktu od: używałam przez miesiąc
Ilość zużytych opakowań: pół 1

Kosmetyk idealny

+nawilża
+matuje
+zmniejsza zaczerwienienia, wypryski, łagodzi podrażnienia
+zauważyłam jakby ogólną poprawę stanu skóry
+lekki
+tani
+pięknie pachnie

Pierwsze opakowanie kupiłam w rossmannie za... 15 zł :D ale teraz jest w promocji z 8zł (?!) na 5,90 :)

Polecam gorąco posiadaczkom cery mieszanej, wrażliwej i po przejściach (lekkie przebarwienia). Uwaga: nieco rozjaśnia piegi.

Ilość zużytych opakowań: 1, drugie właśnie zakupione :)

Można wypróbować

Krem lekki, dobrze się wchłania. Zdolności matujące nie powalają na kolana, za to ładnie nawilża. Jeśli komuś nie zależy na efekcie matującym - warto wypróbować, na pewno nie zaszkodzi.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (wydajny!)

idealny

nie widzę żadnych minusów tego kremu!
Świetna cena(chyba ok. 5 złotych),
świeży miły zapach, szybko sie wchłania, nie ma żadnych grudek (jak to napisała mallgosha-to musiał być jakiś przypadek), skóra faktycznie wygląda lepiej -nawilżona i rozjaśniona.

Nie warto

Jedyny jego plus to śliczny zapach. Nie nawilża, nie spełnia żadnych funkcji kremu, ma konsystencje lotionu, wchłania się błyskawicznie i....go nie ma. Nie robi nic dla mojej mieszanej cery.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: gdzieś tam na półce leży połowa zapomnianego kremu...

grudki w kremie

+dobrze sie wchlania
+skora pozostaje matowa na dlugo
+przyjemny zapach
+dobra cena
-grudki w kremie
Krem zapowiadal sie dobrze, jednak wspomniane przeze mnie grudki sa irytujace. Nie wiem, czy to byl zamysl producenta, czy jakis przypadek. Byc moze kupie nastepne opakowanie, aby to sprawdzic.
Kupilam drugie opakowanie - tym razem grudek brak!
Używam tego produktu od:4miesiecy

Krem na 4+

Bardzo solidny kremik, jak na razie mój faworyt.

Plusy:
+ bardzo dobrze się rozprowadza
+ wchłania do matu
+ wydajny
+ bardzo dobrze nawilża
+ nie zapycha
+ ku mojemu zaskoczeniu naprawdę rozjaśnia cerę
+ przyjemny zapach
+ nadaje się pod make-up
+ przyjemna cena ;)

Minusów nie zauważyłam. Wstrzymam się jak na razie z oceną właściwości normalizujjących, ponieważ wydaje mi się, że na to trochę za szybko. Chociaż mam wrażenie, że faktycznie jakieś efekty są. Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie

wlasciwie jest OKAY:)

Kremik ma przyjemny zapach i fajne opakowanie.
Rozjaśnia przebarwienia na twarzy, wchłania sie w miare szybko, jednak jak dla mnie i tak za wolno:/ kiedy wstaje rano, nakładam krem- pozniej musze czekać, zeby nie zwałkował sie z fluidem, jako, ze jestem śpiochem dodatkowe 10 min robi mi wielką różnice:) Ale na noc jest świetny ! budze sie rano z wypoczętą i gładką buźką. Musze dodac, ze mam cene mieszaną, ze skłonnością do przetłuszczania i wyprysków. Nie wiem czy kremik pomogł w zwalczaniu iespodzianek na twarzy, jako, że używam także innych kosmetyków do pielęgnacji twarzy. Jednak jest lepiej niż było.

Nie wiem czy kupie go ponownie jako, ze lubie testowac nowe kosmetyki, ale pewnie kiedys do niego jeszcze wróce:)
Stosunek ceny do jakości ? za taką cenę naprawde FANY kremik :)

pozdrawiam !

B. lubię :).

Odkąd go używam nie wyskoczyła mi ani jedna paskua na buźce! Używam go na noc, a rano skóra jest świeża i wypoczęta. Miękka i delikatna w dotyku. Co do efektu matującego to nie spodziewałam się wiele, bo to nie jest głowne zadanie tego kremu. Rzeczywiscie rozjasnia wszystkie przebarwienia, przez co moja buzia ma jednolity koloryt. Buzia po posmarowaniu się kremem nie jest tłusta, Szybko się wchłania i nie wałkuje. Zapach jest b. przyjemny. Taki świeży. cena - śmieszna. Pare złotych. Jest wydajny i ma solidne opakowanie. :)

Generalnie b. polecam! : )

nie dla mnie

Zaletami kremu jest matujący efekt, który utrzymuje się dość długo, łatwośc rozprowadzania, bardzo przyjemny zapach, ale według mnie to wszytsko ginie bo strasznie wysusza skórę. Trzeba potem albo użyc innego kremu nawilżajacego (i już nie ma matowej skóry) albo znowu użyć tego. W moim przypadku smarowałam się nim jakieś 4-5 razy dziennie, a i tak skóra była sucha. Ogólnie jestem niezadowolona