Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Bielenda, Ogórek & limonka, Krem normalizujący (stara wersja)

Krem normalizujący na dzień korzystnie wpływa na równowagę hydrolipidową skóry, przywracając jej zdrowy wygląd. Dzięki ekstraktom z ogórka i limonki pielęgnuje cerę mieszaną z tendencją do miejscowego przetłuszczania się. Matuje skórę i jednocześnie ją nawilża, ściąga i zamyka pory oraz normalizuje wydzielanie sebum. Lekko rozjaśnia cerę oraz zapobiega powstawaniu zaskórników.
Bioaktywne składniki czynne:
* ekstrakty ze świeżego ogórka i limonki: bogate w siarkę, fosfor, potas, miedź, mikropierwiastki, witaminy A i C, działają lekko ściągająco i rozjaśniająco, łagodzą i nawilżają
* kompleks matujący: aktywny seboregulator i mikrosfery matujące
* kompleks normalizujący: Triclosan, cynk

suuper!!

Po dłuższym używaniu postanowiłam zmienić swoją opinie o tym kosmetyku!
Na początku był "całkiem, całkiem" ale teraz- kiedy mija prawie miesiąc od jego stosowania mogę z czystym sumieniem przyznać że jest SUPER!

Przedewszystkim rewelacyjnie matuje! Nie świecę się juz tak jak iedyś! Nie zlikwidował świecenia w 100%- myślę, że rzaden krem tego nie zrobi- ale zredukował ten problem w 90 %!

Super zapach, lekka konsystencja, szybko się wchłania!
Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:cały czas używam:)

Bardzo dobry krem, mam cerę lekko tłustą i on ładnie matuje:) ma fajny zapach a poza tym jego cena jest bardzo korzystna.. jak kupowałam myślałam, ze za tą cenę będzie gorszy, a on bardzo mile mnie zaskoczył. polecam.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:

w sumie niezły :)

Krem zakupiłam z ciekawości. Po tygodniu stosowania zauważyłam różnicę w kondycji cery- stała się jaśniejsza, jakby delikatnie rozświetlona. Taka... zdrowa. Matowienia niestety się nie dopatrzyłam- może minimalny efekt.

Krem jest fajny na lato. Leciutka konsystencja nie zapycha mojej dosyć problemowej cery. Zapach przyzwoity.

Ponownie kupię może kiedyś, na razie poszukam czegoś lepszego.

Używam tego produktu od:4 m-ce
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcje

Spodobał mi się bardzo

Kupiłam ten krem z ciekawości, bo z tej serii miałam już żel do mycia twarzy oraz tonik i byłam z nich zadowolona. Również nim nie rozczarowałam się. PLUSY: opakowanie - solidne, poręczne, estetyczne (ale inne niż na zdjęciu w zgłoszeniu); połączenie jakość-cena; konsystencja - krem nie jest gęsty, ale też nie wodnisty, bardzo szybko się wchłania; wydajność; krem rzeczywiście normalizuje skórę twarzy, nie przesusza suchych miejsc (bardzo dobrze sprawdza się pod puder), delikatnie matuje tłuste partie, nie powoduje nieprzyjemnego ściągnięcia skóry twarzy, skóra jest miękka, elastyczna, ma ładny koloryt; krem nie podrażnia, nie uczula; nie spowodował u mnie wysypu wyprysków. MINUSY: po użyciu kremu matowy wygląd tłustych partii twarzy mógłby trwać dłużej; zapach mógłby być nieco świeższy, a mniej słodki (w żelu do twarzy z tej serii zapach jest świeży i wyrazisty) - na dłuższą metę zapach jest mdły. PODSUMOWUJĄC: to bardzo dobry krem normalizujący za śmiesznie niską cenę. Polecam!

Edycja: zmieniłam opcję na "nie kupię ponownie", bo - chociaż w swojej cenie i klasie kremik jest świetny - krem Iwostin bije wszystkie na głowę i zamierzam używać głównie kremów z tej firmy. I jeszcze ten słodkawy, mdły zapach kremu Bielendy...

Używam tego produktu od: niedawna

ten zapach! :)

Przepadam za kosmetykami o świeżych zapachach. Ten jest właśnie taki - o cudownym cytrynowo-herbacianym zapachu:) Krem ma dobry wpływ na cerę tłustą, dzięki czemu nie tworzą się na niej wypryski. Matuje raczej delikatnie, ale nawilża dość dobrze (choć mógłby jeszcze lepiej). Krem jest idealny na lato, ze względu na swoją lekkość. Nie zauważyłam tylko tego rozjaśnienia.
Wydajny i tani kosmetyk.
Opakowanie niestety nieciekawe.
Używam tego produktu od:używałam latem 2005.
Ilość zużytych opakowań:jedno.

Taki sobie

Zacznijmy od opakowania - brzydkie, nieporęczne, ciężko dokładnie je zamknąć.
W środku lekki krem o świeżym, jakby "domestosowym" zapaszku. Z nawilżeniem dobrze sobie radzi ale mam wrażenie jakby leciutko podrażniał, dobrze się wchłania. "Normalizowanie" to jakaś bzdura, owszem, krem matuje ale dosłownie na godzinę, potem znowu się świecę. Rozjaśniania nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:miesiąca

może być

Lekka konsystencja, wydajny, dość dobrze nawilża, ale "normalizującym" kremem tak do końca dla mnie nie jest. Oczekiwałam, że zapach będzie bardziej świeży, śmieszny zielony kolorek. Ogólnie ziałanie bez rewelacji, ale może być.

ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Kupię go ponownie:)

Szybko się wchłania, faktycznie pomaga walczyć z krostkami, bo od czasu kiedy go używam , mam ich mniej:) Ładnie pachnie :)
troszke przeszkadza mi jego opakowanie...troche za duże i toporne ....

taki sobie

lekki kremik, latwo sie wchlania, niesty nie wiem czemu po jakims czasie jego uzywania zaczalmi potwornie przeszkadzac jego zapach :-/ byc moze i rozjasnia ale na mojej jasnej skorze tego nie zauwazylam. ogolnie nic szczegolnego

ok

Pierwsza gwiazdka za świetną cenę, druga za świeżutki zapach, trzecia za miłą konsystencję.
Ja mam wyjątkowo mieszaną cerę, błyszczy sie nawet zimą, więc jak na nią własności matujące tego kremu wypadaja raczej neutralnie jeśli chodzi o okres letnio - jesienny, ale zobaczymy jak sobie poradzi z mrozem. Wchłania się jak na mnie za wolno - daje kremowi odstęp czasowy rzędu 8 min. zanim nałożę podkład, ten wymaga 10 min.
Nieco toporne opakowanie.

Używam tego kosmetyku od 2 miesięcy/ ilość zużytych opakowań: w trakcie 1