Garnier, Fructis, Oil Repair 3 Butter, Maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Jeśli masz suche, wymagające odpowiedniej pielęgnacji włosy wybierz Garnier Fructis z odżywczym masłem shea! Masło shea znane jest ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych. Połączenie go wraz z olejkiem makadamii, jojoba i migdałów zapewnia niesamowite efekty. Odżywcze składniki odbudowują suchą strukturę włosa i dogłębnie go odżywiają.
Formuła maski wzmacniającej zawiera olejek kokosowy, masło karite oraz 3 odżywcze olejki z : jojoby, orzechów makadamia i migdałów. Kremowa formuła tworzy ochronną barierę wokół włosów, aby przynieść odżywienie i elastyczność bez obciążania.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące, wygładzające, nawilżające
bez parabenów, zapachowa
w słoiku
bogate
Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa

Spełnia swoje zadanie, ale trzeba uważać by nie przesadzić z ilością

Maskę kupiłam, gdyż potrzebowałam produktu, który będę mogła stosować na włosy bez spłukiwania i tylko w takiej formie była ta maska przeze mnie używana.

Na moich włosach sprawdza się dość dobrze, nawilża je, wygładza i ułatwia rozczesanie włosów w dni gdy nie nakładam odżywki do spłukiwania.

Niestety trzeba bardzo uważać by nie nałożyć tego produktu za dużo na włosy, ponieważ wtedy je skleja i mocno obciąża.

Nie wiem czy do niej jeszcze wrócę, ponieważ w porównaniu z maską bananową od Garniera ta na moich włosach sprawdza się nieco gorzej.

To nie dla mnie.

Naprawdę staram się być obiektywna ale nie potrafię znaleźć produktu tej marki/serii, która spełniała by moje oczekiwania, często daję się skusić zachęcającym opisom. Opakowanie jak dla mnie: cepelia. Skład średni w kierunku niskiego, multum wypełniaczy, nie mających działania. Zapach dość przyjemny. I to tyle z pozytywów dalej musiało by być tylko gorzej ....

nic ciekawego

Maska pięknie pachnie , ma zbitą , zwartą konsystencje I to tyle z plusów . Na moich suchych włosach nie zrobiła prawie nic , efektu nie zauważyłam no Oprucz zapachu wiec mam mieszane uczucia co do niej ......

świetna

Świetna maska, która pozostawia moje włosy miękkie, lekkie i pachnące. Druga udana odżywka z serii Fructis (koło Goodbye Damage), do której z pewnością będę powracać. Stosuję z szamponem z tej samej serii - w moim przypadku maska robi największą robotę.

ZALETY:
+ piękny zapach, który utrzymuje się na włosach po ich wysuszeniu
+ gęsta, przyjemna konsystencja, która dobrze rozprowadza się na włosach
+ włosy po użyciu są bardzo lekkie i miękkie
+ bardzo efektowna - wystarczy niewielka ilość produktu nałożona na włosy

WADY:
- jedyny i niewielki minus to opakowanie - odkręcanie i zakręcanie wieczka mokrymi rękami pod prysznicem nie zawsze jest wygodne

U mnie sprawdziła się przy metodzie Omo....

Maska wzmacniająca 3 w 1 zawiera ekstrakt z olejku kokosowego, masło karite oraz odżywcze olejki z jojoby, orzechów makademia i migdałów, wyciąg z trzciny cukrowej, herbaty chińskiej, jabłka i kórki cytrynowej.
Formuła tworzy ochronna barierę wokół włosa, aby długotrwale utrzyma w nich substancje odżywcze.
Maska znajduje się w żółtym odkręcanym słoiczku wykonanym z plastiku, opakowanie jest dość wygodne w użytkowaniu a jej pojemność to 300 ml.
Konsystencja maski jest bardzo gęsta przypominająca budyń,kosmetyk nie spływa z dłoni ani z włosów podczas aplikacji.
Maska posiada cudowny i słodki zapach, mi przypomina kokos pomieszany z migdałami.
Maskę stosowałam raz w tygodniu, nakładałam ją od długości ucha (nigdy na skalp) na ok 30 minut, po spłukaniu włosy były gładkie, miłe w dotyku i błyszczące.
Niestety bywały także dni kiedy maska potrafiła obciążąć moje średnioporowate włosy, wyglądały po umyciu jakby były przetłuszczone a loki zbijały się w strąki.
Maskę zużyłam głównie podczas stosowania metody O.M.O na pierwsze O, raczej nie zdecyduję się po raz kolejny na jej zakup.

Maska jest moim hitem. Pięknie odżywia włosy, które są po niej lekkie jak jedwab, super sie rozczesują i są błyszczące , nawilżone.

-dociąża włosy, nawilża i wygładza
-pięknie pachnie

ZALETY:
wlosy super sie rozczesują
włosy lekkie jak jedwab
swietna konsystencja
dobre opakowanie, pozwala oproznic produkt do konca

WADY:
jak dla mnie brak

maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych, Oil Repair 3 Butter , Garnier Fructis

Maskę kupiłam na jednej z aukcji internetowych
Opakowanie to plastikowy słoik o pojemności 300 ml zapłaciłam około 22 zł
Maska pięknie pachnie, jest bardzo wydajna.
Mam włosy cienkie z tendencją do przetłuszczania u nasady i przesuszania na końcach.
Maskę stosuję raz w tygodniu, nakładam ją na wilgotne włosy z pominięciem nasady i po około 20-25 minutach dokładnie spłukuję.
Włosy po wysuszeniu są nawilżone wygładzone i miękkie w dotyku.
Maska nie obciąża nie powoduje szybszego przetłuszczania się włosów.
Plus za opakowanie pozwala łatwo zużyć kosmetyk do końca.
Podsumowując dobra maska do cienkich włosów, suche końce włosów odzyskały ładny zdrowy wygląd.

super

Maska fajnie sprawdza się na moich średnioporowatych, rozjaśnianych włosach. Pięknie je dociąża, póki co stosowałam jako pierwsze O (w metodzie OMO) i w taki sposób sprawdza się świetnie, ponieważ nie powoduje u mnie obciążenia włosów, tylko je wygładza i dyscyplinuje. Efekt po zastosowaniu jest bliski tafli, małe włoski nie odstają od powierzchni, całość jest miękka i sypka. Poza tym mamy dużą pojemność, gęstą konsystencję, dzięki której nie trzeba nakładać dużej ilości produktu na włosy aby dobrze je pokryć. Cena również jest niewysoka, pojemność duża, gorzej z dostępnością. Ponadto w składzie nie ma gliceryny (chyba, a jeśli jest to daleko) dzięki czemu wrażliwcy nie muszą się jej obawiać. Dobry produkt do domknięcia PEH-owej pielęgnacji, jako naprawdę porządne, robiące robotę E. Polecam zwrócić uwagę, zwłaszcza zniszczonym włosom potrzebującym dyscypliny.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Jest za ciężka

Maskę zdobyłam kiedyś dzięki testom na Wizażu. Jest ona w ładnym opakowaniu, które dobrze się otwiera. Zapach bardzo przyjemny, słodki. Konsystencja gęsta, ale dobrze się ją nakłada na włosy. Świetnym pomysłem jest to, że można ją nakładać na 3 sposoby. Jednak dla moich włosów jest ona za ciężka, sprawia, włosy są w gorszej kondycji i się szybciej przetłuszczają.

Za ciężka

Mam włosy niskoporowate, cienkie, ze skłonnością do przetłuszczania. Maska faktycznie nawilża włosy, jednak przy tym także je obciąża przez co wyglądaja ciężko i nieświeżo, szybciej się przetłuszczają.

Ratunek dla suchych włosów

Dla moich rozjaśnianych włosów jest to prawdziwy ratunek. Nawilża, wygładza, ułatwia rozczesywanie. Efekt jest długotrwały i utrzymuje się po paru zastosowaniach. Osobiście nie polecam nakładać zbyt dużej ilości u nasady włosów - u mnie powoduje to efekt przetłuszczenia, przez zawarte w produkcie oleje.

coś nie tak..

Mam włosy średnioporowate niefarbowane. Maska powoduje u mnie straszne puszenie się włosów, sprawia że są matowe. Zupełnie się nie sprawdziła u mnie, więc dałam ją siostrze do przetestowania, która ma włosy farbowane i też raczej średnioporowate ale trochę bardziej niż moje. I też nie była zadowolona, dodatkowo powiedziała, że miała spory problem z rozczesywaniem włosów po tej masce, a przy innych nie ma tego problemu.
Może dla włosów niskoporowatych się sprawdzi, ale obawiam się, że mogłaby je obciążyć.
Zapach ok, opakowanie standardowe. Konsystencja gęsta, nie spływa z włosów, ale to tylko szczegóły.
No ale niestety maska bardzo słaba w działaniu, więc nie polecam.