Fructis, Oil Repair 3 Butter, Maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Jeśli masz suche, wymagające odpowiedniej pielęgnacji włosy wybierz Garnier Fructis z odżywczym masłem shea! Masło shea znane jest ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych. Połączenie go wraz z olejkiem makadamii, jojoba i migdałów zapewnia niesamowite efekty. Odżywcze składniki odbudowują suchą strukturę włosa i dogłębnie go odżywiają.
Formuła maski wzmacniającej zawiera olejek kokosowy, masło karite oraz 3 odżywcze olejki z : jojoby, orzechów makadamia i migdałów. Kremowa formuła tworzy ochronną barierę wokół włosów, aby przynieść odżywienie i elastyczność bez obciążania.

Zaskakująco udana

Zaczęłam go używać tuż po tym, jak skończyła mi się moja ukochana seria Magiczna Moc Olejków od L'Oreala. Byłam niemal pewna, że seria Garniera jej nie dorówna (Garniera zawsze traktowałam jako uboższą i nieco tańszą siostrę L'Oreala).
Garnier sprawił mi niespodziankę - maska spisuje się bardzo dobrze. I o ile zapach orientu Magicznej Mocy Olejków jest mi bliższy niż te charakterystyczne owocki od Garnier Fructis, tak poza tym nie mam żadnych zastrzeżeń.
Maska jest gęsta, konkretna.
Dobrze się wchłania, bardzo ładnie odżywia i nawilża włosy.
Włosy bardzo łatwo się po niej rozczesują.
Włosy są lejące, lśniące i mają swoją ciężkość, co bardzo sobie cenię jako posiadaczka długich, ale cienkich włosów, które przy złej pielęgnacji przypominają ptasie piórka.
Wielkim plusem jest wielofunkcyjność maski - można używać jej zarówno na wilgotne, jak i suche włosy. W obydwóch przypadkach maska zdaje egzamin. Stosując ją na suche włosy - ułatwia rozczesywanie oraz poprawia ich miękkość.
Ilość produktu - 300 ml - całkiem zacna. Maskę od L'Oreala, która miała dokładnie taką samą ilość produktu, zużywałam przez ok. 4-5 miesięcy stosując ją średnio raz w tygodniu. Domyślam się, że ten produkt będzie porównywalnie wydajny, na co wskazuje jego gęsta konsystencja.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1653211].usefull || 0 }}% pomocna.

Sprawdza się nawet na bardzo cienkich włosach

Maska jak najbardziej sprawdza się gdy włosy potrzebują natychmiastowego nawilżenia i regeneracji.

Maska zamknięta jest w zakręcanym, plastikowym pudełeczku. Plus taki, że z łatwością można będzie go wydobyć do końca. Jest sporych rozmiarów więc będzie problem włożyć ją do kosmetyczki.

Konsystencja:
Przypomina mi taki budyń w pomarańczowym kolorze, gęsty i trzeba uważać, aby za dużo go nie nabrać, gdyż zbyt duża ilość nałożona na włosy spowoduje ich całkiem klapnięcie.

Bardzo przyjemny i długo pozostaje wyczuwalny na włosach wraz z szamponem z tej samej serii potęguję zapach.

Działanie:
Maskę stosowałam wg 3 kroków jakie proponuje producent, u mnie najbardziej sprawdza się nałożony na jeszcze wilgotne włosy, dzięki czemu z łatwością rozczesuje włosy i zauważyłam, że moje włosy stają się bardziej odżywione, miękkie, aż chce się je ciągle dotykać oraz nie puszą się. Nie zauważyłam żadnych podrażnień skóry głowy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1653141].usefull || 0 }}% pomocna.

Bogata, kremowa konsystencja!

Maska odżywia włosy! Bałam się zastosowania "bez spłukiwania" jednak produkt nałożony w niewielkiej (!) ilości ładnie ujarzmił moje włosy. Kremowa, pięknie pachnąca formuła umila aplikację ;). Razem z szamponem stanowi fajną domową regenerację dla zniszczonych włosów. Wolałabym jedynie, aby produkt był w tubie, bądź z jakimś dozownikiem - nie lubię pod prysznicem odkręcać słoików.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1652821].usefull || 0 }}% pomocna.
Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

super

Bardzo dobra maska do włosów. Piękny zapach i gęsta nie spływająca z włosów konsystencja. Nie obciąża i nie wywołuje łupieżu. Wlosy po użyciu są odżywione i mięciutkie i dobrze się rozczesują

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1652316].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetna do zmęczonych włosów

Mam włosy długie, grube, suche na końcach z rozdwajającymi się końcówkami.
Niestety często też prostuję włosy co ma wpływ na ich kondycję.
Maski używałam zarówno w duecie z szamponem z tej samej serii jak i z innym szamponem.
Maska jest świetna! Mam idealną konsystencję - nie jest za gęsta ani za rzadka, dzięki czemu bez problemu można nałożyć ją na włosy i bez problemu zmyć.
Jeśli chodzi o samo działanie - maska bardzo dobrze odżywia moje włosy. Włosy są miękkie, gładkie i lśniące (a to zasługa maski - mam przetestowane szampony, które nie dawały tego efektu). Nie odciąża moich włosów, ale dociąża - bardzo lubię takie efekt przy moich puszących się włosach. Włosy lepiej się rozczesują i mniej plączą.
I przede wszystkim - jest bardzo wydajna! Używałam praktycznie co drugi dzień przez dwa tygodnie i jestem dopiero w połowie opakowania.
Poza konkursem można napisać, że ma ładne designerskie opakowanie (pamiętam opakowania starego Fructisa - zmiana na plus!) i przepiękny zapach, który utrzymuje się na włosach jeszcze przez jakiś czas.

Zdecydowanie polecam do grubych, zniszczonych włosów.
Ja powrócę z pewnością.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651156].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowy średniak

Zacznę od tego, że maska ma cudowny zapach, który utrzymuje się na włosach nawet po umyciu. To największy plus tej maski. Niestety dalej nie jest już tak kolorowo. Włosy po nałożeniu maski są miękkie, delikatne, całkiem fajnie się układają, ale strasznie się puszą. Bez nałożeniu innych olejków nie idzie ich wygładzić. A szkoda, bo myślałam że polubię się z tą odżywką. Zwalam to na obecność olejku kokosowego - najwidoczniej moje włosy ich nie lubią. Niemniej jednak - dla mnie ta maska to typowy średniak. Nie szkodzi moim włosom, zużyję opakowanie do końca, ale czy kupię następne? Wątpię.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1651141].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze odżywia

Maska doskonale spełniła moje oczekiwania. Jest gęsta, bardzo dobrze odżywia i nawilża włosy.
Moje włosy są bardzo zniszczone i bez odpowiednich kosmetyków szorstkie i niesforne. Ten produkt sprawił, że włosy po umyciu są miękkie, lekkie, bardzo łatwo się rozczesują i wyglądają na zdrowsze.
Przez to, że produkt ma tak gęstą konsystencje, trzeba go bardzo dokładnie zmyć z włosów, aby się szybciej nie przetłuszczały.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1650896].usefull || 0 }}% pomocna.

Spełnia oczekiwania

Maska bardzo mi przypadła do gustu.Stosuję ją codziennie jako odżywkę do spłukiwania. Włosy są wygładzone,błyszczące, elastyczne-widocznie odżywione. Włosy łatwo się układają, nie są oklapnięte. Znalazłam też dla niej zastosowanie u córki-ma cienkie,puszące się dziecięce włoski-sprawdza się jako odżywka bez spłukiwania,jak również na suche włosy do podkreślenia loczków. Nie spowodowała uczulenia ani podrażnienia. Maska,tak jak szampon z tej samej serii bardzo ładnie pachnie.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1650731].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Po przeczytaniu paru recenzji na temat tej maski odnoszę wrażenie, że tylko mi się nie sprawdziła. Wybrałam ją pod kątem moich rozjaśnianych włosów, którym zdecydowanie przydałoby się intensywne nawilżanie. Niestety to nie jest produkt, który spełnia moje oczekiwania.
Na pierwszy rzut oka wydawałoby się, że produkt ma potencjał. Może i ma (zapach niesamowity), ale nie dla włosów takie jak moje. Są rozjaśniane i suche, ale nadal mają tendencję do przetłuszczania się, ale produkt używałam tylko na rozjaśnianej części, omijając skórę głowy. Bardzo tłusta i ciężka konsystencja maski sprawia, że moje włosy po wyschnięciu to wiszące, ciężkie strąki. Używałam jej jako tradycyjnej maski i odżywki pod prysznicem. Jako maska bardzo przytłoczyła moje włosy, a jako odżywka kompletnie nic z nimi nie zrobiła. Puszyły się tak jak zwykle się puszą. Nie wyobrażam sobie używać jej na sucho, tak jak producent to sugeruje na opakowaniu.
Jeśli ktoś ma włosy z tendencją do przetłuszczania, ale potrzebuje nawilżenia - nie tędy droga.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649971].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie jestem na TAK! :)

Maska ma postać bardzo gęstego budyniu, który swoim zapachem uzależnia. Doskonale rozprowadza się na włosach, nie spływa z nich. Powoduje, że moje niesforne włosy po zmyciu jej pięknie błyszczą, są ożywione i mięciutkie w dotyku. Stosowałam ją zarówno jako szybką odżywkę pod prysznicem i jako normalną maskę i w obu formach sprawdza się wyśmienicie. O tym, że włosy po jej użyciu cudnie pachną nie muszę chyba nawet wspominać :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1649266].usefull || 0 }}% pomocna.