Garnier, Fructis, Oil Repair 3 Butter, Maska wzmacniająca do włosów bardzo suchych i zniszczonych

Jeśli masz suche, wymagające odpowiedniej pielęgnacji włosy wybierz Garnier Fructis z odżywczym masłem shea! Masło shea znane jest ze swoich właściwości nawilżających i odżywczych. Połączenie go wraz z olejkiem makadamii, jojoba i migdałów zapewnia niesamowite efekty. Odżywcze składniki odbudowują suchą strukturę włosa i dogłębnie go odżywiają.
Formuła maski wzmacniającej zawiera olejek kokosowy, masło karite oraz 3 odżywcze olejki z : jojoby, orzechów makadamia i migdałów. Kremowa formuła tworzy ochronną barierę wokół włosów, aby przynieść odżywienie i elastyczność bez obciążania.

Super, ale...

Maska za każdym razem dawała świetny efekt wygładzenia i miękkości, jednak niestety starczyła tylko na 4 użycia. Mimo to uważam, że jest świetna. Jako odżywka bez spłukiwania nie sprawdziła się, więc stosowałam ją jako maskę.

Świetna maska

Plusy:
+wygodne opakowanie
+gęsta konsystencja
+piękny zapach, który pozostaje na włosach
+przede wszystkim - działanie! Włosy są super dociążone, sypkie, błyszczące. Oczywiście efekt utrzymuje się przez 2-3 dni, ale jest to zauważalny efekt, mocniejszy niż po odżywce.
+wystarczy ją pozostawić na kilka-kilkanaście minut
+wydajność
+ cena - częste promocje
+dostępność

Jak dla mnie nie ma minusów, świetna drogeryjna maska

rzeczywiście działa

Maskę kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzjami i promocyjną ceną. Mam suche i bardzo puszące się włosy. Wypróbowałam dużo różnych preparatów typu odżywki, maski i byłam raczej sceptyczna. Tymczasem jest to bardzo dobry preparat zwłaszcza w stosunku do ceny. Opakowanie całkiem spore i dosyć praktyczne. Maska jest bardzo kremowa i gęsta przez co nie spływa z włosów. Aplikuje ją na mokre włosy i spłukuje po kilku minutach. Włosy są zdecydowanie dobrze nawilżone, rozczesują się łatwo, nie puszą się, ładnie się układają i w dodatku intensywnie pachną. Można małą ilość rozetrzeć na dłoniach i wmasować jak krem na suche końcówki też świetnie się sprawdza. Maska warta polecenia !!!

Magic Retouch

Naprawdę dobra

Maskę kupiłam stojąc już przy kasie w Rossmannie, akurat leżała w koszu i sięgnęłam po nią machinalnie, nawet nie czytając opisu. I był to najlepszy zakup podczas wizyty. :)

In love

Ta maska czyni cuda! Już po pierwszym użyciu byłam w niej zakochana - zapach jest przecudowny, można by tylko wąchać i wąchać. Bardzo fajnie rozprowadza się po mokrych włosach jednocześnie je zmiękczając. Po umyciu są dobrze nawilżone i odżywione. Jedno opakowanie starczyło mi na ok. 3 miesiące więc jest wydajne i do tego w bardzo dobrej cenie. Na pewno będę wracać do niej wiele razy.

Dla mnie rewelacja

Kupiłam bo widziałam pozytywne recenzje na wizaz :) I nie zawiodłam się!
Maska: nawilża, odżywia, zmiękcza włosy, ułatwia rozczesywanie, ujarzmia je (nie puszą się, są dobrze dociążone, nie elektryzują się i nie fruwają wszędzie). Maska pięknie pachnie, a zapach utrzymuje się. Jest wydajna i niedroga oraz łatwo dostępna.

Rewelacyjny rezultat

Kupiłam tę odżywkę, bo gdzieś na wizażu przemknął mi artykuł z dobrymi recenzjami. Stwierdziłam, że nie szkodzi spróbować.
A tu już po dwóch użyciach zauważyłam różnicę. Mam włosy falujące i bardzo puszące się oraz lubiące kołtunić. W dodatku kilka cm końców to smutne wspomnienie po spalonych podczas rozjaśniania przez fryzjerkę włosach. Są suche, szorstkie i łamliwe. Dodam jeszcze, że mam bardzo twardą wodę.
Wracając do odżywki: już po dwóch użyciach włosy stały się delikatniejsze w dotyku, nie szorstkie, nie są tak matowe. Fale nabrały kształtu także męcząca stylizacja dla włosów jest zbędna. Jestem bardzo ciekawa efektu po dłuższym stosowaniu.

Kolejne cudo

To moja kolejna maska po Fructis Goodbye Damage .W tamtej się zakochałam , ale Garnier, Fructis, Oil Repair 3 Butter jest jeszcze lepsza. Po pierwsze cudowny zapach , konsystencja kremowa .Działanie , ładnie wygładza, dociąża i nie obciąża moich włosów , trochę się bałam bo moje włosy nie bardzo znoszą olej kokosowy , ale w tym przypadku maska sprawdza się w 100% .Uwielbiam ją jest wydajna , co do ceny to w drogeriach to jakieś 17 zl mi udało się trafić na nią w Biedronce i kosztowała 9, 99 to nie wiele jak za tak cudowny produkt, a no i skład bez parabenów i silikonów - to produkt godny polecenia

zdecydowanie polecam po lecie

Moje włosy po lecie były mocno przesuszone. Po jeden aplikacji Oil Repair 3 Butter poczułam różnice. A po miesiącu były widoczne gołym okiem polecam. Wyraźnie nawilżone. Po za tym maska ma obłędny zapach.

Idealna dla moich włosów

Maskę otrzymałam wraz z szamponem w ramach akcji testowania i jestem bardzo zadowolona z jej działania. Maska jest gęsta, przyjemna w aplikacji bo nie spływa z włosów. Bardzo wydajna, no i ten zapach...słodki i cudowny, włosy przepięknie pachną. Po zmyciu maseczki włosy są nawilżone, łatwo się rozczesują i nie elektryzują się co zawsze było u mnie problemem. Maska ta zdecydowanie poprawiła kondycję moich włosów, są zdecydowanie gładsze i chociaż w trakcie kuracji je podcięłam to teraz moje włosy wyglądają idealnie.

dla mnie hit

Dla mnie każdy produkt z tej serii to prawdziwy HIT! a ta maska jest super! Bardzo nawilża moje włosy. Stosowałam się zarówno od razu po umyciu na mokre włosy, jako odżywkę ze spłukiwaniem, a także jako odżywkę bez spłukiwania i muszę powiedzieć, że działa rewelacyjnie! Nie pozostawia żadnych "tłustych plam" na włosach. Wygładza i odżywia włosy! ja polecam na maska pomimo mdlącego zapachu :)

Włosy po niej pięknie wyglądają :)

Zdecydowałam się na zakup drugiej maski Garnier Fructis po testach innej wersji, która okazała się świetna. Okazało się, że ta jest jeszcze lepsza! CHOCIAŻ - co istotne - bardzo treściwa przez olejki jakie zawiera i łatwo "przedobrzyć" nakładając ją. Sprawdza się najlepiej przy przesuszonych, wymagających regeneracji i nawilżenia włosach. Ja preferuję taki sposób: normalnie myję włosy, wyciskam z nich nadmiar wody ręcznikiem i nakładam maskę. Trzymam do 15 minut i zmywam. Efekt jest powalający, włosy są błyszczące, mięciutkie, wyglądają na bardzo zdrowe i wypielęgnowane. ;-) Nie używam tej maski często, raz na półtora tygodnia wystarczy. Ale po żadnym kosmetyku nie mam tak ładnych i pachnących włosków, dlatego polecam mocno <3