Max Factor, Colour Perfection Lipstick

Max Factor, Colour Perfection Lipstick

Pomadka na bazie żelu. Zapewnia nieskazitelny i trwały makijaż. Wzbogacona o składniki odżywcze.

Cena: 34 zł

jestem zadowolona

Jestem zadowolona z tej pomadki.
Łatwo i dobrze się nakłada na usta, długo się na nich utrzymuje (oczywiście jeśli w międzyczasie nie jemy), kolor który mam spełnia moje oczekiwania. Szminka ładnie pachnie, ale nie ma żadnego smaku więc nie drażni.
Ma się uczucie długiego nawilżenia.
Opakowanie jest eleganckie i poręczne.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

taka sobie

dla mnie ta szminka nie ma w sobie nic szczególnego- zjada się, jest mazista, nietrwała, na plus zasługuje fakt że ma ładne kolory i nie wysusza ust, nawilża je, ale ni ma w tym nic zasługującego na mega pozytyw

Używam tego produktu od: od paru miesięcy

Szminka warta swojej ceny.

Szczerze powiem, że w tym przypadku Max Factor zdał egzamin. Szminka ma głęboki, nasycony i matowy kolor-konsystencja kremowa, super nakłada się na usta. Wyglądają na pełne i soczyste mimo matu. Jestem zadowolona z produktu, polecam :)

Używam tego produktu od:6 mies

Studio fryzur kłos jak Olivia Wilde

fajna

jestem bardzo zadowolona z zakupu tej pomadki :)
kolor jest bardzo trwały, a konsystencja pomadki też bardzo fajna. to moja pierwsza pomadka na bazie żelu i bardzo ją lubię. polecam wszystkim ;)

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące

Fajny produkt

Produkt bardzo fajny. Kolory szminek są soczyste, głębokie i intensywne. Szminka wygląda na ustach bardzo "drogo". Konsystencja jest świetna bo kremowa. Mam tylko jedne zastrzeżenie-szminkę trzeba nakładać dość często ponieważ głęboki kolor szybko się zjada szczególnie przy krwistej czerwieni po krótkim czasie widać prześwity.Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

bardzo dobra szminka

Jestem wielką zwolenniczką szminek i sporo ich przetestowalam :) Szminki Max Factor colour perfection mam 2 - rouge (piekna, idealna czerwień) i aubergine (fiolet, oberżyna). Są świetne : wyraznie czuć nawilżanie, kolory piękne, dość długo się utrzymują, wydajna, ładne elegackie opakowanie - naprawdę dobry zakup i pełne zadowolenie z kosmetyku :)Używam tego produktu od:10 mcy
Ilość zużytych opakowań:oba w trakcie

Dobra, taka na codzien - ideal to MAC :)

jedna z lepszych

Bardzo polubiłam pomadkę MF. Okazała się wydajna - wystarczy niewielka ilość by uzyskać ładny efekt. Kolor jest nasycony, trwały i pięknie błyszczy. Cena też nie jest specjalnie wygórowana. Jedyny minus stanowi opakowanie - niezbyt wytrzymałe (pękło).

Używam tego produktu od: ok. dwa lata

porządny produkt

Pomadkę tę a właściwie 2 kupiłam w promocji za pół ceny. Odcień 901perłowy brązowy róż a drugi ze świecącymi drobinkami jasny róż. Oba śliczne i trwałe. Czuć że usta są nawilżone. Drobinki nie nachalne lekko skrzą. Jestem na tak.

Używam tego produktu od:2 mieś.
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Dla mnie bomba

Jestem na tak. Bardzo ja lubię. Mam odcień 999 Violet Shimmer (i temu jednemu jestm mu wierna), kolor zdaje się dosyć u nas popularny, bo co idę pomadkę kupić, to albo biorę ostatnią sztukę, albo nie ma i muszę szukać po sklepach.
Kolor bardzo ładny, trwaly, pięknie błyszczy. Nawilża usta.Opakowanie mnie nie zachwyca (ale nie opakowanie oceniam, a zawartość), za to forma sztyftu to zdecydowanie bardzo dobry pomysł.
Zdecydowanie moja faworytka wśród szminek.
Polecam.

Używam tego produktu od: Oj, nie pamiętam.

trwały żywy kolor

posiadany odcień: 933 rosey

łatwa aplikacja
trwały, matowy, kolor
żywe, piękne barwy

leciutko wysusza usta

ogólnie jestem zadowolona ale raczej więcej nie kupię z uwagi, ze rzadko używam szminek oraz wciąż poszukuję ideału

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

fajna

Pomadka fajna. Długo trzyma się na ustach, kolorki w porządku. Usta są wygładzone, ładnie podkreślone.
Dobry kosmetyk, ale ta cena mogłaby być niższa.

produkt na 3+

Na pomadkę zwróciłam uwagę głównie ze względu na opakowanie. Próbowałam tester i wydawał się dobry, jednak zakupiona pomadka to niewypał. Miał być kolor -nie ma koloru, miał być błysk -nie ma kompletnie nic, jest natomiast nawilżenie takiego samego typu jak pomadka np.Neutrogeny. Cały urok tego produktu to tylko opakowanie- jakże bardzo mylące.

Ilość zużytych opakowań:1/2