Oriflame, Ice EDT

Oriflame, Ice EDT

Nowoczesna i pełna świeżości, zniewala chłodnym urokiem. Śmiałe połączenie rześkich nut ozonowych z delikatnym aromatem frezji i soczystym melonem sprawia, że zapach ma niepowtarzalny, intrygujący charakter.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: nuty ozonowe, grejpfrut, mandarynka
nuta serca: melon, biała róża, frezja
nuta bazy: cyklamen, białe piżmo

<50ml
Rekomendacja
na dzień, wiosna / lato

Produkt dobry jak na swoją cenę

Perfumy mają bardzo niską cenę i jak na nią dobrze się spisują. Mają ładny delikatny zapach lecz szybko zapach znika. Uważam że ten zapach pasuję do lata oraz do wczesnej pory dnia.

Idealny rozmiar

Do zakupu tych perfum przekonał mnie rozmiar, bo szukałam czegoś kompaktowego, co nie zajmie dużo miejsca w małej torebce i ten flakonik sprawdził się idealnie. Poza tym zapach jest niesamowicie orzeźwiająco-morsko-owocowy, że nie mogłam mu się oprzeć. Według mnie jest to idealny codzienny zapach na lato. Jest to dość intensywna nuta o średniej, ale nie najgorszej trwałości. Atomizer rozpyla równą, dużą mgiełkę perfum, przez co nie ma potrzeby, aby dużo używać tych perfum. Z powodzeniem można je aplikować na skórę, bo nie wywołują podrażnień oraz na ubrania, ponieważ mimo niebieskiego koloru perfum nie brudzą one nawet białych ubrań.

No nie wiem...

Zapach taki trochę... dziwny (?). Nigdy nie miałam z czymś takim do czynienia, ale nie wyszło to na plus. Jak napisało kilka wizażanek, pachnie trochę jak wakacje nad morzem. Wyczuwam trochę piasku, muszelkii przede wszystkim duuużo słonej wody. Z drugiej strony ma w sobie coś zimnego, chłodnego jak lód. Cóż, czyżby wakacje nad zimnym Bałtykiem?

Po rozpyleniu jest bardzo ostry i intensywny, ja osobiście źle się w nim czuję.
Nie umiem do końca go zdefiniować. Chyba nie mój styl.
Trochę przypomina mi odświeżacz powietrza.

Co to jest strobing? [Odpowiadają mężczyźni]

Kocham, kocham, kocham

Zapach.... otwierasz flakon i już wiesz, że tak pachnie lato nad morzem...
Zapach jest bardzo orzeźwiający, świeży i nie da się go nie kochać :))
Dla mnie ta woda idealnie nadaje się na letnie dni.
Dzięki temu zapachowi czuję się lekko i radośnie :)

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: dwa

Mój ukochany :)

Używam Ice od wielu lat, po prostu go kocham :)

Jest świeży, ale nie banalny. Ma drugą, ozonową, cięższą fazę. Jednak to jak zwykle kwestia gustu- ktoś porównywał go do Cool Water, a dla mnie właśnie Cool Water jest banalny, płaski i drażniący, a Ice piękny i rozwijający się.

W ogóle go na sobie nie czuję, ale otoczenie owszem - koleżanki pytały czym pachnę i kupowały go dla siebie.
I teraz Wam opowiem hit wszech czasów :D Byłam w kinie z kumpelą, coś od niej fajnego poczułam, takiego intrygującego... Pytam się jej po seansie czym tak fajnie pachnie, a ona patrzy na mnie z politowaniem i mówi, że to przecież ten, którego ja używam :D Czyli Ice :D
Praktycznie nie czuję go na sobie wgl, tylko zaraz po psiknięciu tą świeżość, a potem już nic. Czasem tylko mi na moment zaleci. I nie dziwię się, że ktoś nie raz pytał czym pachnę skoro ja zrobiłam to samo :D Tylko wielka szkoda, że nie czuję go na sobie :( I nikt mi nie wmówi, że zapach się nie rozwija :) Skoro po tylu latach używania go nie poznałam :D ponieważ znam dobrze tylko początkową nutę.
Nie polecam go Wam próbować, ponieważ nie chcę, żebyście wszystkie pachniały moim ukochanym ;)
Dla mnie ma to coś. Jest świeży, ale absolutnie nie zalatuje odświeżaczem powietrza.
Mój niezbędnik :)

Używam tego produktu od: Wielu lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Ok

Bardzo przyjemny, świeży zapach, niestety nie utrzymuje się długo, ale jestem to w stanie wybaczyć biorąc pod uwagę cenę. Nie jest to mój ulubiony zapach z tej serii z tego powodu pewnie więcej się na niego nie zdecyduję, ale mam raczej pozytywne odczucia.

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

Nietrwały

Kolejny prezent, tym razem od mamy. :)
Zapaszek był lekki, subtelny i nienachalny, co czyni go idealnym dla nastolatki :)
Super flakon, zatrzymałam go na trochę aby podziwiać jak odbija się w nim światło :p
Zapach niestety krótkotrwały, przez co mało wydajny, dlatego leci jedna gwiazdeczka w dół. Ale polecam :)

Używam tego produktu od: dawno temu, około 4 lata
Ilość zużytych opakowań: 3 calutkie :)

Dobry zapach, ale krótkotrwały.

Używałam go kilka lat temu (prezent od mamy ;)) .
Pięknie wykonana butelka w błękitnym kolorze kusi zapachem, ale już niestety trwałością już nie... Trzeba &quot; poprawiać się&quot; kilka razy dziennie.

Używam tego produktu od: kilku lat

Ciepłe lody

Pamiętacie ciepłe lody z lat osiemdziesiątych? Wyglądały prawie zupełnie jak prawdziwe, miały swój urok, nawet były smaczne, ale lodami wcale nie były.

Z Oriflame\'owskim Lodem jest tak samo. Pachnie miło, świeżo, ma w sobie jakąś wodno-powietrzną sugestię, przyjemnie się owija wokół człowieka, ale chłodu nie ma w nim za grosz.

Nie spodziewałam się powiewu Antarktydy, ani zapachu przebiśniegów z Ojmiakonu. :) Ale żeby chociaż jakiś przymrozek, jakaś kryształowość... A tu nic. Letnio, kwiatowo, łagodnie; zapach znika po godzinie.

Ciepłe lody, ot co.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna czwarta pierwszego

Zapach jest ładny...

Tą wodę toaletowa mam już bardzo długo ale jakoś nie ciągało mnie do niej zaczęłam jej używać od niedawna jako zapach na co dzień nie jest zła zapach jest przyjemy ale krótko trwały flakon tez oceniam na + jest nie duży i zgrabny więc nie zajmuje dużo miejsca w kosmetyczce.

Taki sobie.

Bardzo, ale to bardzo przeciętny świeżak.
Używałam tego zapachu jeszcze w czasach późnolicealnych (jakieś 8 lat temu) i wtedy to było takie z braku laku, nie wyobrażam sobie, że mogłabym teraz świadomie kupić tę wodę i jej używać. Pachnie jak jakiś odświeżacz do pomieszczeń. Zero polotu, zero głębi, zero jakiejś charakterystycznej nuty.
I bardzo mizerna trwałość.

o nie!

Ten zapach to jakiś żart. Dla mnie po prostu śmierdzi i już. Niczego nie ma w sobie ze świeżości i z tytułowego &quot;lodu&quot;, jest ciężki, ostry i drażniący, całe szczęście szybko się ulatnia wiec po problemie. Pieniądze wyrzycone w błoto.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy
Ilość zużytych opakowań: pół opakowania