Avon, Foot Works, Lavender Comfort Exfoliating Clay Mask (Lawendowa maseczka do stóp z glinką)

To pierwszy tego typu produkt w ofercie Avonu. Maseczka pozwala pozbyć się stwardniałego naskórka. Sprawia, że stopy są aksamitnie gładkie i piękne. Zawiera detoksyzującą glinkę oraz nawilżający aloes.

działa :)

Ta maseczka zdecydowanie pomaga. Stopy są po niej miękkie i gładkie. Do tego zapach jest bardzo przyjemny. Za niewielką cenę można zapewnić stopom komfort i ładny estetyczny wygląd, szczególnie wtedy, kiedy jest ciepło i nosi się odkryte buty. Jedynie czas trzymania maseczki jest trochę zbyt długi i bywa to nieco męczące. Poza tym efekty są widoczne i polecam do wypróbowania.

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Nie widzę efektów.

Maskę kupiłam z ciekawości i byłam bardzo pozytywnie nastawiona, niestety już pierwsza aplikacja trochę mnie zniechęciła, bardzo trudno ją nałożyć na mokre stopy, jest rzadka, ześlizguje się, rozpływa, a do tego nie doczekałam się żeby zaschła. Następny raz nakładałam na suche stopy i z aplikacją było troszkę lepiej, ale nadal bardzo długo schła. Oprócz tego wszystko było nią upaprane.
Na minus wydajność, wystarczyła na 5 razy.
Ale co najważniejsze, nie zauważyłam żadnych efektów, stopy były w stakim samym stanie jak bez niej, ale to pewnie dlatego, że użwywałam jej raz, dwa razy w miesiącu (ze względu na czasochłonność).
Nie skreślam jej, może wosną/latem jeszcze się na nią skuszę.

Używam tego produktu od: pażdziernik 2013 - styczeń 2014
Ilość zużytych opakowań: 1, całe

wszystko nią umazałam

Postanowiłam wypróbować tą nowość avonu no i kompletna klapa.

Maseczka jest tak zrobiona, że żeby ja zmyć ze stóp to chyba jakiś bicz wodny jest potrzebny, strasznie ciężko schodzi, umazałam nią pół łazienki zanim ją zmyłam... tyle zachodu dla takiego czegoś. Nie dziękuje bardzo.

Faktycznie trochę zmiękczyła skórę pięt, ale tylko tam.

Używam tego produktu od: 2 mięsiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Wyraźnie zmiękcza.

Maseczk ta urzeka swoim zapachem i działaniem. Nałozona grubszą warstwą, po dłuższej chwilii zostawia stopy miękkie i pozbawione twardego naskórka. Naprawdę jest to efekt odczuwalny :) Pozwala na relaks i istne domowe SPA ;)

Skóra staje się delikatna i nie ma męczącego uczucia \'zgrubienia\'. Ponadto produkt jest wydajny, a samo opakowanie przyjemne dla oka.

Maseczka nałożona na łydki przyjemnie odpręża.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakownie

Ekstra maseczka

Bardzo lubię tą oto właśnie maseczkę.
Plusem jest konsystencja,opakowanie,zapach.
Maseczka w 100% spełnia swoje zadania.
Moje stopy po jej użyciu są w świetnym stanie. Są nawilżone,gładkie i pozbawione naskórka.

Używam tego produktu od: dłuższego czasu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Przyjemność dla stóp

Lekka konsystencja, opakowanie jest bardzo wydajne. Ja nakładam nie za grubą warstwę na stopy, więc schnie w miarę szybko. Ma bardzo przyjemny zapach, pozostawia stopy gładkie i miękkie. Idealna na wieczór, po całym dniu spędzonym na nogach :) Nie zauważyłam żadnych minusów.

Używam tego produktu od: Ponad dwóch lat
Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Ulga dla stóp

Bardzo dobry produkt do stóp. Gdy mam obolałe i zmęczone stopy nakładam tą maseczkę i ...dolegliwości znikają! Stopy są wypoczęte, mięciutkie, totalnie zregenerowane. Nie wiem który składnik tak na nie działa,ale efekt jest świetny.

Maseczka jest bardzo wydajna. Opakowanie starcza na długo przy regularnym stosowaniu.

Maseczka troszkę długo schnie,ale jakoś szczególnie mi to nie przeszkadza:)

Nie mogę jej nic zarzucić

Używam tego produktu od: ponad roku
Ilość zużytych opakowań: trzy

Ok

Nie lubię zapachu lawendy - kupiłam tę maseczkę tylko dlatego, że była w zestawie z jakimś produktem, którego akurat potrzebowałam. Jest dosyć wydajna, nieźle nawilża. Perspektywa wylegiwania się w wannie z uniesionymi nogami i czekania aż zaschnie też całkiem przyjemna ;) Nie zauważyłam efektu złuszczającego, ale dosyć dobrze zmiękcza stopy. Stosowałam ją jakieś 2-3 razy w tygodniu - może przy codziennym stosowaniu efekt byłby bardziej powalający.

to coś wspaniałego!

Maseczkę zakupiłam już jakiś czas temu, skuszona promocją. Miałam obawy co do zapachu, bo z lawendownymi kosmetykami różnie bywa, ale tym razem nie zawiodłam się. :)

- maseczka ma fajną konsystencję, super się rozprowadza
- schnie dosyć szybko, w granicach 10 minut, ale to zależy od warunków i temperatury w jakiej ją nakładamy, więc różnie to może być.
- świetnie przygotowuje stopy do kolejnych zabiegów pielęgnacyjnych, fajnie złuszcza i zmiękcza skórę
- jest w miarę wydaja

Warto ją kupować, gdy jest promocji. :)

Zdecydowanie polecam ten produkt, szczególnie na lato, kiedy stopy domagają się solidnej, regularniej pielęgnacji.

Ilość zużytych opakowań: dwie tubki

Polecam:)

Świetny kosmetyk! Stopy sa po nim gładkie, miekkie, wyglądają zdrowo. Bardzo dobrze radzi sobie z sucha skóra, jego jedyna wada to to ze dośc długo wysycha na stopach... polecam gorąco, tym bardziej ze zbliza sie lato!:)

Ilość zużytych opakowań: 4 duze

W sumie ok

Maseczka nie jest droga, jest w miarę wydajna i ma ładny zapach. Działanie może nie jest powalające, ale stópki potem są miękkie i gładkie. Uważam że jest to lepsze wyjście niż pumeks. Mam tylko jedno "ALE". Jak już zaschnie, a niestety zasycha długo, to niestety trzeba przetransportować się do łazienki. Ja wcześniej zawsze przygotowywałam sobie dwie foliowe torebki - jedna na jedną stopę, drugą na drugą. Niestety potrzebna jest bieżąca woda bo maseczka opornie się zmywa.
Więc za to obniżam o jedną gwiazdkę.

Używam tego produktu od: dawno dawno temu
Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie zużyte

Cudo!

Zacznę od tego, że nie przepadam za produktami marki Avon. Często było tak, że zaraz po otrzymaniu jakiegoś kosmetyku drugiego dnia go zwracałam bo był kompletnie bezużyteczny! natomiast jeśli chodzi o kosmetyki do stóp, to avon mi odpowiada. A ta maseczka, wśród kosmetyków do stóp z avon to perełka:)
- piękny zapach
-usuwa martwy naskórek
- ma małe drobinki, ktore dodatkowo peelinguja
-dobrze nawilża
efekt: stopy mieciutkie i nawilżone
- odejmuje tylko pol gwiazdki za to, ze bardzo dlugo schnie