Olay, Total Effects, Eye Transforming Cream (Krem pod oczy)

Olay, Total Effects, Eye Transforming Cream (Krem pod oczy)

Krem zwalcza 7 problemów związanych z okolicą oczu, m.in. nawilża, zmniejsza zmarszczki, redukuje cienie, zwłaszcza opuchnięcia. Zawiera kompleks 7 witamin i minerałów, m.in. Vitaniacynę oraz wyciąg z ogórka i aloesu. Do stosowania na dzień i na noc. Bezzapachowy, o lekkiej konsystencji i różowo-beżowym kolorze.

Może być

Krem kupiłam w świątecznej promocji (w komplecie z kremem do twarzy na dzień Total Effects zapłaciłam 29,90 zł), także cena nie najgorsza (ok. 15 zł za sztukę kosmetyku).
Co do plusów, to bardzo lubię produkty w słoiczkach Iłatwo się wydobywa kosmetyk i widać poziom zużycia).
Krem ładnie się wchłania, nie jest za tłusty.
Efekt nawilżenia jak dla mnie - taki sobie. Wielkiego nawilżenia nie ma.
Ładnie rozjaśnia, ale też spektakularnych efektów nie ma.
Nie podrażnia oczu - to mega plus.
Taki sobie - nie jest jakiś super, taki przeciętniak.
Za regularną cenę 59 zł nie polecam...

Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

dobry

Zalety :
- intensywnie nawilża! używam go na makijaż jak pracuję w klimatyzacji i od razu czuc ukojenie, nawilżenie, chłodzenie jakiego nie dawał żaden inny krem
- troszeczkę działa jak korektor , położony na podkład jest jaśniejszy i trochę błyszczy,
- niweluje zasinienia
- przyjemna kremowa-musowa konsystencja
- wydajny

Wady:
- korekcji zmarszczek chyba nie robi
- położony pod makijaż warzy się
- trochę za mało robi dla dojrzałych- zdecydowanie słaby
- cena ! w 50% promocji to i tak drogo (30 zł)

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 op

dobry codzienny krem

Kremu używam od dawna. Zużylam kilka opakowań. Wielkiej redukcji zmarszczek czy spektakularnej poprawy nie widzę ale na co dzień się sprawdza ładnie nawilża i lekko rozświetla dzięki małym złotym drobinkom. Nigdy nie walkowal się po nałożeniu podkładu i makijażu.
Plusy
Ładnie rozświetla. I nawilża
Dobry pod makijaż
Minusy
Cena
Nie redukuje zmarszczek

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej cztery

Dieta na trądzik

Tylko nawilża

Według producenta krem ma: nawilżać, zmniejszać zmarszczki, redukować cienie, zwalczać opuchnięcia.

U mnie krem jedynie nawilżał skórę pod oczami i robił to w przyjemny sposób za co dostaje 3 gwiazdki. Używam go na zmianę z kremem przeciwzmarszczkowym także pewnie jeszcze na długo mi starczy.

Krem jest wydajny. Podczas codziennego stosowania na dzień i na noc przez 3 miesiące zużyłam pół opakowania, przy czym zaznaczam, że nie żałowałam sobie tego kremu.

Wydaje mi się, że krem jest odpowiedni dla osób pomiędzy 22-25 rokiem życia. Ma przyjemną konsystencję, nie obciąża, zawiera rozświetlające drobinki.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie

Dla młodszych

Bardzo lubię kremy Olay do twarzy - prawie wszystkie, których używałam się sprawdziły. Jednak ten pod oczy dostaje duże buuu. No dobra, małe bu.

Ma swoje plusy:
- jest leciutki,
-ma milutką, kremową konstystencję,
- ładnie się rozprowadza,
- dość szybko wchłania,
- lekko koryguje cienie,
-rozświetla nienachalnie,
-jest wydajny,
-często w promocji - można go dostać już za 30zł.

Wszystko ładnie, pięknie, ale nie do korygowania go kupiłam, tylko nawilżenia i odżywienia mojej prawie 40-letniej skóry. Dla mnie jest po prostu za słaby! Poza tym, po co mi na noc rozświetlenie?!

A na rano? Łatwo z nim przesadzić i wtedy roluje się i kłóci z korektorem.

Jednym słowem, mogłam więcej o nim poczytać przed zakupem. Z pewnością nada się dla młodszej skóry, bez zmarszczek i wielkich cieni, raczej na dzień, jako lekki nawilżacz i korektor w jednym.

Do słoiczka się nie czepiam, bo widziałam, co brałam.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Niczym się nie wyróżnia

Kupiłam oba opakowania tego kremu w Rossmannie kiedy był w promocji za 29,,99 zł, gdzie normalnie kosztuje 30 zł(!) więcej. Krem pod oczy według mnie i tak drogi w porównaniu do innych, które wydają się skuteczniejsze i są dużo tańsze.
Skusiłam się na niego ponieważ kosmetyki OLAY które do tej pory używałam raczej mnie nie zawiodły.
Co do okolic moich oczu to mam problem przede wszystkim ze zmarszczkami (mam nadzieję, że tylko mimicznymi...), które są szczególnie widoczne kiedy wchodzi w nie makijaż.... Poza tym lekkie zasinienia i wory pod oczami. Nie są one jednak aż tak widoczne, że muszę używać bardzo kryjących kosmetyków

Zużyłam dwa opakowania tego kremu przez ponad pół roku, więc myślę, że moja recenzja będzie rzetelna. Krem nakładałam rano i wieczorem codziennie. Rano lekko wklepywałam jedną warstwę kremu, a wieczorem nakładałam dwie warstwy: jedną rozcierałam lekko przeciwnie do kierunku powstawania zmarszczek, a drugą wklepywałam. Krem nie warzył się, nie podrażniał okolic oczu. Kiedy przypadkowo dostał się do oka nie powodował pieczenia. Szybko się wchłaniał i był lekki. Niestety poza tym nic więcej nie robił. Żadna z wyżej opisanych przeze mnie ,,dolegliwości" nie została zmniejszona. Dalej mam te lekkie zmarszczki, w których zbiera się puder i podkład, dalej mam lekkie worki i zasinienia pod oczami.

Może krem będzie działał lepiej na kogoś kto ma bardziej wyraźne problemu z okolicą oczu, choć czytając inne opinie trochę w to wątpię....

Ogólnie nie polecam. Na rynku jest wiele kremów, które mają podobne, a może nawet lepsze działanie (np. te z Rossmanna z Rival de Loop) i są o wiele tańsze.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

Przyjemny, ale nieskuteczny

plusy:

- przyjemna konsystencja
- rozświetla i rozjaśnia skórę jak bardzo lekki korektor
- nie podrażnia skóry ani oczu
- dobrze nawilża
- wydajny

minusy:

- nie nadaje się pod makijaż (przynajmniej w przypadku mojej tłustej skóry), ponieważ pozostawia odrobinę lepki film o powoduje, że podkład lub korektor zbiera się w załamaniach
- nie zauważyłam choćby minimalnej redukcji moich zmarszczek (choć są mało nasilone) lub choćby lepszego napięcia, ujędrnienia skóry.
- dla mnie minusem jest opakowanie, bo nie lubię "dłubać" w słoiczkach. Wolałabym pompkę.

Używam tego produktu od: kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

nie zachwyca

a zatem krem
nawilża tak ale bez rewelacji
zmniejsza zmarszczki - nie
redukuje cienie - nie ale ładnie je maskuje, i rozświetla skórę taki delikatny korektor
zwalcza opuchnięcia - nie wiem ale nie sadzę
odżywia nie
Lubie go za konsystencje i rozświetlenie, ale nie kupie go ponownie, myślę że znajdę coś lepszego na rynku

ps. nie wiem o co chodzi z tymi dużymi świecącymi drobinami - ja tego nie zauważyłam

niezły, ale zbyt lekki

Ogólnie kremik jest bardzo przyjemny w stosowaniu, jednak nieco za lekki. Polecałabym go paniom 25+, a nawet 20+. Przy mojej 30, oczekuję już czegoś bardziej regenerującego.

1. krem bardzo dobrze się rozprowadza, jest bardzo lekki, na pewno nie obciąży skóry pod oczami

2. ma delikatnie beżowy kolor i leciutko rozświetla, dość dobry patent :-)

3. może nieco rolować się pod makijażem, ale naprawdę delikatnie i nie stanowi to większego problemu

4. jest taki jedwabisty, przez co bardzo wydajny. Po miesiącu stosowania widzę zaledwie niewielki ubytek.

5. na pewno przy nakładaniu nie podrażnia oczu, nie rozciąga skóry przy wklepywaniu, ma dobry poślizg

6. za lekki po 30. jak wspominałam polecam dla grupy wiekowej 20-28 lat :-)

Możliwe że jeszcze kupię, lecz raczej poszukam czegoś może z linii regenerist.

dobry kremik

Ogolnie jestem z tego kremu zadowolona. Ma bardzo delikatna konsystencja, lekko bezowy kolor. przyjemnie sie go uzywa, chociaz ze wzgledu na dosyc rzadka konsystencja rozmazywal sie, gdy nabralam za duzo.
Kremik dobrze maskuje cienie pod oczami, z poczatku myslalam, ze to zasluga barwnika, bo dzialal wrecz jak korektor, ale po kilku tygodniach uzywania cienie byly rzeczywiscie mniejsze.
Dobrze nawilza, chociaz raczej nie zmniejsza zmarszczek.
Minusem jest walkowanie sie kremu na skorze po calym dniu.

Używam tego produktu od: 3 miesiace
Ilość zużytych opakowań: 1 pelne opakowanie

Zwykły nawilżacz, równie dobrze można zastosować krem do twarzy..

Zacznę od tego, że swego czasu byłam dość dużą fanką serii Total Effects, głownie za sprawą kremu na dzień z filtrem. Siłą rzeczy sięgnęłam po krem pod oczy i tu, niestety, rozczarowanie.

Mały i przyjemny dla oka słoiczek zawiera w sobie kremik beżowego koloru, zbliżonego do koloru skóry. Nie jest to jednak krem maskujący czy wyrównujący koloryt, redukujący cienie. Ot zwykły kremik nawilżający o lżejszej konsystencji . Zmniejszenie zmarszczek – przepraszam ale to śmiech na sali.. :) krem i owszem nawilża ale nie zmniejszy lekkich mimicznych zmarszczek. Owszem jeśli nawilżymy skórę pod oczami można mieć wrażenie, że linie są delikatnie zmniejszone, sprasowane. Wystarczy jednak pod wieczór zerknąć w lustro raz jeszcze żeby zauważyć że małe zmarszczki jak były tak są. Ten krem nie zdziała cudów – po prostu nawilży a to potrafi każdy w miarę dobry krem nawilżający. Nie zauważyłam żeby zredukował opuchliznę pod oczami chyba że wyciągnięty z lodówki .. a w tym przypadku również zadziała każdy inny krem. Na plus zaliczam brak zapachu i opakowanie pozwalające na wyskrobanie wszelkiego rodzaju resztek ;).

Podsumowując, zwykły nawilżający krem wciśnięty w mniejsze opakowanie i nazwany kremem pod oczy. Dałam mu szanse dwukrotnie ale mam wrażenie, że po prostu dałam się zwieść marce. Nie zamierzam już do niego wracać.

Używam tego produktu od: 1 rok
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

wydajny krem ktory starczyl mi na 1.5 roku stosowania rano i wieczorem. szalu nie ma, mimo wszystko nie moge powiedziec ze krem jest zly. polecam dla osob przed 30 rokiem zycia.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1opakowanie