Żel do stóp relaksujący z ekstraktem z szałwii i olejkiem miętowym

Żel do stóp relaksujący z ekstraktem z szałwii i olejkiem miętowym

Delikatny żel przeznaczony do pielęgnacji stóp. Likwiduje uczucie pieczenia i zmęczenia, a także zmniejsza potliwość oraz neutralizuje nieprzyjemny zapach. Skutecznie nawilża, zmiękcza oraz wygładza naskórek, a jednocześnie chłodzi i relaksuje zmęczone stopy. Codzienne stosowanie żelu zapewnia poczucie komfortu i świeżości.

Cena: ok. 3zł / 100ml

Nigdy więcej ...

Zalet nie widze.
Po nałozeniu stopy się kleją, jak już sie żel wchłonie to nawilżenia nie czułam żadnego - a wrecz przeciwnie - skóra była bardzo nieprzyjemnie napięta. Działania przeciwpotnego tez nei stwierdziłam

Zupełnie mnie nie zadowolił

Używam tego produktu od: już nei używam

świetnie się wchłania

Ten zielony żel wchłania się rekordowo szybko. Ładnie pachnie i daje uczucie nawiżenia dłużej niz inne kremy do stóp jakich używałam. Chodziaż na ogół stopy smaruję po prostu balsamem do ciała, to ten kosmetyk zakupie ponownie., bo mnie śmieszy :)

Używam tego produktu od: 3 mies.

lubię

bardzo wydajny, odświeżający. szybko się wchłania, nie pozostawia żadnych warstw na skórze. nie działa na moich stópkach w 100%, ale na nie prawie nic nie działa. nie nawilża spektakularnie (ale nie ma tego w złąożeniach tez robić, więc ok). polecam, bo tani a fajny.

Salon fryzjerski

lepszy od ninnych

bardzo fajny zel :) mam taka prace ze bardzo duzo chodze :( bleee i nogi mnie czasami tak bola i sa takie.... eh.... ze probowalam juz doslownie wszystkiego zeby tym moim biednym nozkom pomoc. Wydalam majatek chociazby na avon ktory w porowaniu z tym kosmicznie tanim zelem wypadl tak blado ze wstyd:) ten zel na prawde ochladza, relaksuje, malo tego!! jak mam opuchniete stopy to po wsmarowanuiu uczucie ciezkosci i opuchniecia mija !!:D i za to go uwielbiam :D i za cene dzieki ktorej moge sobie pozwolic na takaie przyjemnosci :D bardzo bardzo polecam zwlaszcza dla tych co zyja wiecznie w biegu :D

może być :)

lekko chłodzi, troszkę relaksuje, miło go nałożyć po ciężkim dniu :) ale spektakularnych efektów brak :( zapach od raz kojarzy się z szałwią :) mi nie przeszkadza :) niesety kiepsko nawilża, po smarowaniu żelem musiałam użyć jeszcze balsamu -niezły duet :)) tani :))

właściwie do niczego..

Świetnie, że jest tani. Po posmarowaniu stóp bardzo zaczął się kleić do rąk i skarpetek, ani trochę nie chłodzi. Nie wyczułam żeby nawilżał. Użyłam tylko raz i nie jestem pewna czy zaryzykuje drugi..Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

tak, ale na lato

Błyskawicznie się wchłania a to dla mnie najważniejsze. Ma miły zapach, zwłaszcz, że lubię szałwię tudzież inne ziółka... Stopy sie po nim zdecydowanie mniej pocą, a od razu daje uczucie miłego chłodu... Polecam gorąco na lato.

Bardzo go lubię

Lubię go, zwłaszcza latem. Chyba wszystko napisałam w zgłoszeniu. Chłodzi, nawilża, świetnie się wchłania.

dobry zwłaszcza na upał

Wchłania się rzeczywiście dobrze i jest skutecny w przypadku obrzmiałych, zmęczonych stóp, pod warunkiem, że się go opowiednio wcześnie wetrze, najlepiej od razu rano, jak jest upał. Wydajny. Lekko chłodzi, jednak ten efekt mógłby być bardziej długotrwały.