Elixine, Krem na dzień SPF 15 przeciwzmarszczkowy (Krem na dzień SPF 15 przeciwzmarszczkowy)

Krem zawiera substancję bogatą w polisacharydy stymulującą syntezę kolagenu i zmiejszającą głębokośc zmarszczek. Krem powoduje poprawę uporządkowania włókien kolagenowych dzięki obecności kolagenu morskiego i dodatkowo chroni przed szkodliwym promieniowaniem UVA.

Właściwości:

- Redukuje zmarszczki głębokie i powierzchniowe.
- Zwiększa sprężystość i elastyczność skóry.
- Stymuluje syntezę kolagenu.
- Poprawia uporządkowanie włókien kolagenowych.
- Odżywia skórę oraz głęboko i długotrwale nawilża.
- Chroni przed promieniowaniem UVA i UVB.
- Łagodzi i osłabia reakcje alergiczne skóry.
- Zawiera hypoalergiczną kompozycję zapachową.

kremy Iwostin - tak, Elixine - nie

Krem „zamówiłam ” sobie na Gwiazdkę po naczytaniu się super pozytywnych opinii w InStyle. Niestety zawiodłam się… Po firmie Iwostin, którą bardzo lubię, spodziewałam się dużo lepszego produktu.
Mam mocno sucha cere i potrzebuja dobrego nawilżania, myslam, ze ten krem bedzie wybawieniem, ale niestety, efekt nawilzania znikał po 30 min. Co więcej, ściągał mi cerę… Dla mojej skóry zdecydowanie za lekki.
Ma filtry UV, co jest na plus, ale niestety nie nadaje się pod makijaż. Wałkuje się, nawet nałożony niezbyt grubą wartswą…
Zapach kiepski.
Pompka zapewnia higienę, ale produktu nabiera się dużo i jakimś cudem brudzi zatyczkę od środka (czyżby wypływał ?)
Ogólnie nie polecam, przynajmniej nie dla suchej skóry.

Rewelacja !

Zdecydowanie polecam ten kremik. Super konsystencja, fajnie sie rozprowadza, idealny pod makijaz. Do tego nie uczula, nie powoduje krost. Wygladza, ujędrnia , nadaje cerze promienny wyglad. Dobrze chroni przed słońcem. Same plusy. Jedyny mały minusik to zapach ale da sie szybko przyzwyczaic. Jak narazie dla mnie to najlepszy krem po 25 roku jakiego używalam. A używałam już Dermedic Efectival, Dermika Peptiq Iq i Nivea Visage Natural Beauty.
Używam tego produktu od:1 miesiąca

sama nie wiem

Mam mieszane uczucia co do tego kremu ale z przewagą na tak:

Plusy:
cena
łatwy w użyciu poręczna tuba
widze efekt napięcia skóry, stała się jędrniejsza
dobrze chroni przed słońcem

Minusy
zapach
średni nawilża

Używam tego produktu od:3 miesiecy

depilacja zalety

brrrr

Dla mnie ten krem jest na pograniczu sredni / kiepski. Po firmie spodziewalabym sie czegos lepszego. Jak dla mnie dosc slabe nawilzenie, nie nadaje sie pod podklad (Revlon), zero efektu na moja cere no i ten okropny zapach kojarzacy mi sie z babcinym kremem do rąk. Nawet nie domęczylam resztek pierwszego opakowania.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: prawie jedno

niezły

Krem żadnej krzywdy mojej skórze nie zrobił wręcz przeciwnie pomógł.
Plusy: dobrze nawilżył skórę, wyrównał jej koloryt, poprawił sprężystość.
Minusy: działania wygładzającego zmarszczki nie zauważyłam.
(Używam go od 2 miesięcy, ale obecnie muszę zmienić, bo jak dla mnie jest zbyt lekki na zimę.)

Uwaga: mam cerę z natury tłusta do tego trądzik (w wieku w którym mieć go już nie powinnam) leczony farmakologicznie środkami, które skórę niesamowicie wprost wysuszają, mimo tego opisywany krem świetnie sobie radzi z jej nawilżaniem.

Kiepski.

Kupiłam i szybko pożałowałam :(
Krem apteczny, ale niestety bardzo szybko podrażnił moją alergiczną cerę. Syntetyczny konwaliowy zapach, słabiutkie nawilżenie, trudna aplikacja, krem niestety ciągnie się i nie ma poślizgu.

Atutem jest obecność filtrów oraz brak parafiny w składzie.

Niestety krem nic specjalnego z cerą nie robi, a podrażnienie wyraźnie wzmaga :(

Odradzam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań:jedno

idealny

Mam 26 lat - jak dla mnie ten krem jest idealny.
Przyjemna konsystencja i delikatny zapach, świetnie się rozprowadza i szybko wchłania. Nie pozostawia filtru na skórze ani nie powoduje efektu świecącej cery.
Nawilżą i chroni przed słońcem.
Twarz i szyja są odżywione.
SUPER :)
Używam go przez cały rok na okrągło.
Idealny pod makijaż. Zużyłam już kilka opakowań i jeszcze nie natknęłam się na żadne wady.

POLECAM!

super krem

Mam 27 lat i jest to moj pierwszy krem p.zmarszczkowy.Bardzo go lubie,dobrze nawilza,ale tez nie powoduje "swiecenia sie twarzy".Nie podraznia,jestem alergiczka,wiec w moim przypadku to wazne.Sprawdzil sie w 100% .Polecam.

Używam tego produktu od:dwóch miesiecy
Ilość zużytych opakowań:koncze pierwsze

Świetny!

Ten wyjątkowo dobry kosmetyk dostał sie w moje ręce bardzo przypadkowo - jest to pierwszy moj przeciwzmarszkowy krem. Szczerze mówiąc bałam się odrobinę jak zareaguje alergicznie i w ogole czy nie okaże się za mocny. To naprawdę wysokiej klasy kosmetyk za stosunkowo aktrakcyjną cenę. Trudno mi stwierdzić jakie jest jego działanie przeciwzmarszczkowe (bo nie mam widocznych zmarszczek;) ale wspaniele nawilża nie pozostawiając tlustej warstwy (mam wersję do b suchej cery) dobrze sprawdza sie pod podkład, przyjemnie- ale nienachalnie- pachnie.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

dobry krem

Krem jest lekki, znakomicie się wchłania i można szybko nałożyć podkład. Dobrze nawilża skórę. W ogóle nie podrażnia, nawet mojej wrażliwej skóry wokół oczu.
Jest nieco droższy od pozostałych kosmetyków Iwostinu a tubka ma mniejszą pojemność, ale dobry tak jak reszta kosmetyków z tej serii ( krem na noc i pod oczy) i jak pozostałe kosmetyków Iwostinu które lubię i cenię.