Eveline, Slim Extreme 3D Spa!, Balsam delikatnie brązujący z kompleksem ujędrniającym

Do każdego rodzaju skóry, także wrażliwej. Ujędrnia, nadaje piękny, złocisty odcień już po kilku godzinach od zastosowania.

Cena: ok. 14zł / 200ml

wszystko, czego potrzebuję

Skóra jest po nim gładka, nawilżona ujędrniona. Dodatkowo już po kilku aplikacjach była trochę ciemniejsza. Bardzo ładnie podkreśla opaleniznę dzięki błyszczącym drobinką.

Jednym zdaniem: ma wszystko czego oczekuję od balsamu do ciała!

Używam tego produktu od: 3 m-cy

bardzo dobry:)

produkt bardzo przyjemny:)
ładnie pachnie, skóra jest ujedrniona, bardziej niz wczesniej, delikatnie rozswietla skore drobinkami, jest lekko zbrazowiala:)
wydajny balsam. polecam

Używam tego produktu od:pol roku

O o o o nieeee

O o o o nieeee

Balsam kupiłam w pośpiechu.

Bardzo miła Pani w drogerii mi

go doradziła, ale widocznie nie miała pojecia

co to za produkt :(

Balsam ma jedynie 2 zalety

- skóra staje sie ujedrniona

- Złote drobinki rozswietlaja skóre

Po kilku godzinach, po kilku dniach odcienia opalenizny nie

było. Co jedyne to skóra była troszke żółtawa.

Zapach okropny, który ciezko zmyc.

Może służyc jako brokat do ciała na sylwestra!

Odradzam kupowania tego balsamu.

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Bardzo dobry

Za taką cene nie spodziewałam się cudów.. a jednak :-)
-nie zostawia śladów na ubraniach
-ma delikatne drobinki a nie takie jak gruby brokat
-nie schodzi miejscami -> nie robią się ciapki
-ładnie pachnie
-jest dość wydajny
-kolor opalenizmy jest ładny, delikatny i nie żółty czy pomarańczowy
-nie klei się

Polecam :-)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

raczej nie polecam :|

Nawet dobrze nawilża , nie brudzi ubrań, ma złociste drobinki, ale efektu ujędrnienia nie widać czego nie nalezy sie tez spodziewać po takich balsamach, i aby uzyskac efekt brązujący to trzeba się nim miziac codziennie a efekt sie zmywa podczas kapieli, a i jeszcze plus za cene :)

Używam tego produktu od: niepamiętam

SUPER CENA, SUPER JAKOŚC

Zużywam 4 opakowanie balsamu i jestem nieustannie nim oczarowana. Opala delikatnie i bardzo równomiernie, nie schodzi w łatki. Drobinki są bardzo dyskretne i w jakiś zaskakujący sposób trzymają się ciała- nie ubrań. Nawilża bardzo dobrze, choć w tek kwestii nie jest to mój ideał. Nie wiem jak radzi sobie ze zwalczaniem cellulitu, bo nie zwracam na to uwagi- nie wierzę w takie cuda w kremie ;) Również zapach balsamu jest na plus- delikatny, nie przechodzi w samoopaloaczowy smrodek.
Uważam, że to doskonały produkt za grosze. Nie jest jakoś super wydajny, ale przy tej cenie nie ma to znaczenia.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Niezły

Nie pachnie brzydko jak inne balsamy brązujące. Jest przyjemny w stosowaniu, nie klei się, a miło brązuje, nawilża i ujędrnia. Za tą cenę niezła jakość.

Jedno niedokończone opakowanie, cały czas jestem w trakcie używania

świetny dla białasów ;-)

Jako białas nieuleczalny ( moja skóra jakoś wcale nie chce się opalać- ani na brąz, ani na złoto, ani nawet na czerwono;-) ) wypróbowałam już bardzo wiele balsamów brązujących i samoopalaczy. Niestety po większości miałam albo kolor marchewki albo paskudne smugi ,albo jedno i drugie. Aż trafiłam na to cudo. Może i nie daje efektu czekoladowej karnacji- ale nie oszukujmy się, to nierealne. Natomiast skóra z ziemistej po kilku dniach staje się naturalnie brzoskwiniowa :-) Do tego pięknie załamuje światło dzięki złotym drobinkom. Jak na produkt brązujący zapach jest bardzo przyjemny. Konsystencja lekka i nawilżająca. Za tak niewielką cenę efektu ujędrniania się nie spodziewałam więc trudno mi ocenić.Natomiast cellulit faktycznie mniej jest widoczny - nie wiem czy to działanie kremu, czy efekt związany z ładniejszym kolorem skóry.
Polecam raczej jako balsam poprawiający koloryt dla tych co nie mogą się opalić, a nie chcą latem wyglądać jakby właśnie wstały z trumny ;-)

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:3,5

Lubię ten balsamik

Z pewną rezerwą podchodziłam do tego balsamu, gdyż po serum antycellulitowym z tej serii miałam niemiłe wspomnienia..
Balsam okazał się być jednak całkiem przyjemny:) Producent najwidoczniej zrezygnował z mentolu bo po użyciu nie odczuwam "efektu chłodzącego", podoba mi się również konsystencja-nie za gęsta i nie za rzadka. Balsam zawiera delikatne drobinki, które ładnie rozświetlają.
Przy regularnym stosowaniu skóra jest bardziej napięta, a delikatna opalenizna tuszuje oznaki cellulitu.Używam tego produktu od:2 miesięcy

Nie lubię go.

Albo ja jakaś inna jestem, ale ani ujędrnienia, ani opalenizny. Jedyne co jest to jakaś taka poświata perłowa, która mi osobiście nie leży no, ale obiecują to jest. Może nie widzę opalenizny z racji tego, że mam dość ciemną karnację, ale kurczę, jak ma ujędrniać, to niech ujędrnia! Do tego nie siedzę w fotelu i nie czekam, aż zacznie ujędrniać tylko ćwiczę ile wlezie, a to cholerstwo dalej nic. No to jak nic, to nic. Więcej się nie spotkamy.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

B. Dobry

PLUSY
+ ładna, stopniowa opalenizna
+ nie robi smug, zacieków
+ nie zostawia plam
+ ma ładne drobinki, które nie osadzają się na ubraniu
+ po systematycznym stosowaniu widać efekty ujędrniania
+ nie lepi się, łatwo się go rozsmarowuje
+ przystępna cena

MINUSY
- ten zapach.. coś z nim nie tak :P Jednak da się znieść
- nie jest za bardzo wydajny

Szkoda, że ma tyle rozbieżności w recencjach. Ja np wogóle nie odczuwam efektu chłodzenia (taki odczuwam podczas stosowania serum intentywnie wyszczuplajace+ ujędrniające tej firmy) Drobinki bardzo ładnie wyglądają, nie są na ubraniu, w calej łazience, tylko są na ciele... Łatwo się rozprowadza
i wcale go nie trzeba nie wiem ile na siebie nałożyć.
Ogólnie polecam!

Używam tego produktu od:ok 2-3 miesiecy

całkiem, całkiem

Według mnie nie jest to produkt dla osób liczących na solidny brązowy kolorek-ja kupiłam ten balsam po to, by nie wyglądać bardzo blado, a jedynie mieć skórę "muśniętą słońcem" i jestem zadowolona. Używam 2,3 razy w tygodniu na noc, dzięki temu mam leciutko "opaloną" skórę, a nie muszę się martwić zaciekami czy nierównym schodzeniem. Balsam ma drobinki, czego nie wiedziałam podczas kupna, bo pewnie bym go nie kupiła. Na szczęście nie jest to wielki brokat, więc efektu tandety/choinki raczej nie będzie. Chociaż ja używam tylko na noc, więc jest mi wszystko jedno:). Zapach troche dziwny, ale przyzwyczaiłam się. Typowa woń samoopalacza niezbyt przeze mnie wyczuwalna;) Używam nieregularnie, więc ujędrnienia nie zauważyłam:), na co zresztą nie liczyłam. Ogólnie mozna spróbować.

Używam tego produktu od:nieregularnie, okolo miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1/2