Samoopalacz do twarzy i ciała

Samoopalacz do twarzy i ciała

Doskonały preparat samoopalający do całorocznego stosowania. Zawarty w nim wyciąg z łupin orzecha włoskiego, bursztynu i marchewki nadaje skórze naturalną złocistą opaleniznę. Witamina E wychwytuje i neutralizuje wolne rodniki powstające pod wpływem promienie słonecznych. Delikatna konsystencja pozwala na równomierne rozprowadzenie preparatu, który po szybkim wchłonięciu idealnie pokrywa skórę, nie pozostawiając smug. Występują 2 wersje: do jasnej i ciemnej karnacji.

Cena: 9,9 zł / 75 ml

bardzo dobry

Używam tego produktu już długo i jestem zadowolona z jego choć nie tak intensywnego działania ,ale o to mi właśnie chodziło
krem opala co prawda efekt jest widoczny po kilku nasmarowaniach ale super pachnie i cudaśnie nawilża skórę
cera podczas jego używania wyraźnie mi się poprawiła
SZCZERZE POLECAM tym paniom które chcą wyglądać młodo i delikatnie.

Używam tego produktu od:1 roku

okroppny

nawet przy jasnej klarnacji nie ma zadych efektów opalania - nakładalam codziennie przez tydzień i nic, poza tym doslownie schodzi ze skóry, roluje się - po raz pierwszy używalam samoopalacza, który nie zabarwia skóry, po tygodniu prób wylądowal w koszu

Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Warto spróbować :)

Jak dla mnie to daje zbyt mały efekt na twarzy. Kiedy użyłam go do ciała to opalenizna była widoczna i miała ładny odcień, taki złocisty... Zapach jak na samoopalacz ładny.

Używam tego produktu od: 6miesiecy

depilacja opóźnianie porostu włosów

Nie polecam

Ten samoopalacz ma tylko jedną zaletę ....ładny zapach i nic poza tym! Nie ma żadnego działania, mam wersje do jasnej karnacji, niestety pomimi 3 krotnego zastosowania nie ma żadnej opalenizny :( To pierwszy samoopalacz po którym nie mam żadnego efektu.

Używam tego produktu od:...
Ilość zużytych opakowań:1/2

NIgdy wiecej !

Ten produkt ma same minusy: ciężką konsystencję, słabe działane nawet w przypadku wersji do ciemnej karnacji, ale największa wada to sposób w jaki schodzi, dosłownie obłazi na skórze. Na dłuższą metę wyjątkowow niekomfortowy w użyciu. Nigdy wiecej go nie zastosuję, chociaż mam jeszcze trochę w opakowaniu.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Całkiem dobry

Samoopalacz całkiem w porządku choć nie daje spektakularnych efektów mimo, ze stosuję wersję do ciemnej karnacji. Nie tworzy smug, nie zabarwia brwi. Polecam :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1,5 ;P

Ogólnie polecam

Miałam wersję do jasnej karnacji ale już po pierwszej aplikacji pojawił się śliczny złocisty kolorek na skórze. Bałam się, że za tak niską cenę będę żółta albo marchewkowa, ale miło się rozczarowałam. Równomiernie rozprowadzony nie powoduje zacieków i smug. Kosmetyk ma też niestety swoje minusy: jak dla mnie zbyt gęsta konsystenjca, co powoduje, że ciężko się go nakłada. Nie zaryzykowałabym nałożenia go na twarz, bo bałabym się, że mi pozapycha pory na mojej "mieszanej" buzi;). Kolejny minus to charakterystyczny samoopalaczowy smrodek, ale wybaczam bo za tę cenę nie powinnam narzekać;). Mało wydajny, wystarczył na zaledwie 4 aplikacje. Nie wiem czy go kupię ponownie, ale jeśli tak to ten do ciemniejszej karnacji.

Ilość zużytych opakowań:zużyta 1 tubka

Dobry i Tani :)

Jak na tak niską cene samoopalacz jest bardzo dobry. Dobrze sie rozprowadza, nie tworzy smug i zacieków.Dość ładnie pachnie i równomiernie schodzi. Mam jasną karnacje ale kupuje wariant dla ciemnej i jestem zadowolna, opalenizna nie jest zbyt ciemna, na moje oko w sam raz, ale musze nalozyc 2, 3 warstwy;) Ogólnie jest godny polecenia.

Używam tego produktu od:?
Ilość zużytych opakowań:w trakcie trzeciego

czwóra z plusem

Naprawdę polecam

Kupiłam przypadkiem ten samoopalacz, ale jestem bardzo zadowolona z niego. Ale do rzeczy:
- po pierwsze: cudownie pachnie!!! Kojarzy mi się ten zapach z kremami Dermedica-taki świeży, coś jakby jabłkowy
- Równomiernie się rozprowadza, nie robi smug, a wcieram go naprawde na oślep
- chociaż jestem bladolica wzięlam ten ciemniejszy wariant i bardzo sie z tego ciesze. Kolor nie jest pomaranczowy, ale zlocisty, i wbrew pozorom wcale nie jest za ciemny. Po tym jasnym chyba nie byłoby żadnego efektu.
- Kosmetyk jest wydajny
- Nie śmierdzi "samoopalaczowo"nawet po kilku godzinach
-Poreczna tubka
- opalenizna schodzi rownomiernie.

Nie jestem ekspertem w dziedzinie samoopalaczy, miałam zaledwie kilka, więc nie mam doświadczenia w nakładaniu tego specyfiku, a mimo to efekt uzyskany po Eveline jest bardzo ładny. Więc polecam szczególnie laikom w tej dziedzinie.