Skin So Soft, Fragrance Free Body Lotion (Balsam do ciała do skóry delikatnej)

Skin So Soft, Fragrance Free Body Lotion (Balsam do ciała do skóry delikatnej)

Balsam nawilża i wygładza skórę. Ma właściwości kojące i zapewnia uczucie komfortu wrażliwej skórze.

Cena: 19,90zł / 250ml

beznadziejny

Ten balsam to totalna porażka. Dostałam go w prezencie ale bez sentymentów za chwile wyląduje on w koszu. Konsystencja nawet ok chociaż dla mnie mogłaby być trochę mniej wodnista. Ale najgorsza rzecz jaką mogę powiedzieć o tym balsamie to to że strasznie klei skóre. Po jednym posmarowaniu sie tym mazidłem cała sie kleiłam. I jeszcze ten nieznośny chemiczny zapach. Zdecydowanie nie!!!

Używam tego produktu od:ok 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:jedno niepełne

w sumie nic nie robi...

ani nie pomaga ani nie szkodzi...
Mam bardzo kapryśną skórę (i nos ;) ), która najlepiej znosi delikatne, lejące się i bezzapachowe balsamy. I ten taki jest. Nie powoduje powstawania krostek na ciele, można go spokojnie stosować po depilacji, bo nie podrażnia skóry. Błyskawicznie się wchłannia, nie pozostawiąjąc lepkiej warstwy. I tu pojawia się niestety mały mankament - ten balsam jest za lekki przez co prawie w ogóle nie nawilża. Dla mojej skóry był "wystarczający", ale podejrzewam, że tylko dlatego iż używałam go ciepłą porą. Na zimę będzie za słaby.
Poza tym jakoś nie mogłam dopatrzeć się wygładzenia czy zmiękczenia. Nie koi swędzącej skóry. W sumie takie nic...

Używałam tego produktu: wiosną ze 2 m-ce

nie dla mnie

mam normalna skore, ktora sie nie przesusza,o ladnym rownomiernym kolorycie ale ten "balsam" wyssie kazda kropelke wody z organizmu!i ten koszmarny nachalny zapach..o nieeee

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 opakow

Avon Mark - relacja

poprawny

Sympatyczny balsam o zapachu braku zapachu. Jest to dobre rozwiązanie dla takich osób jak ja, czyli zadowolonych z nawilżania smarowideł tej serii o niestety zabójczym dla mnie zapachu. Balsam ten jest delikatny, szybko się wchłania, dobrze nawilża, chociaż dla bardzo suchej skóry będzie chyba za słaby. Wszystkie elementy dobrego i lekkiego nawilżającego balsamu są tutaj obecne. Warto spróbować.