E-naturalne.pl, Francuska glinka zielona

E-naturalne.pl, Francuska glinka zielona

Francuska zielona glinka ECOCERT Montmorillonite to glinka wykazująca najsilniejsze działanie wśród glinek kosmetycznych. Posiada wysokie stężenie krzemu, cynku oraz tlenku glinu. Jest znana ze swoich właściwości zabliźniających, regenerujacych i oczyszczajacych. Trwale poprawia kondycję skóry: ujędrnia, działa ściagająco, zwęża pory, poprawia krążenie i tonizuje.

w słoiku
sypkie
trądzikowa, mieszana, młoda, tłusta, dojrzała
antybakteryjne, matujące, regenerujące, ujędrniające, oczyszczające

Oceniam pozytywnie

Glinka pozostawia fajny efekt oczyszczonej i gladkiej skóry. minusem może być zapach co mnie osobiscie nie przeszkadzało jakoś bardzo. Ja na pewno kupięp onownie

Fajny produkt

Używałam tej glinki jako kurację oczyszczającą wraz z kwasem salicylowym. Myślę że ta glinka nadaje się idealnie. Dobrze wyciąga wszystkie brudy z porów oraz pomaga w gojeniu się krostek. Tylko trzeba uważać żeby nie wyschła na twarzy bo wysuszy i ściągnie skórę. Cena też jest świetna.

Bardzo przydatny kosmetyk

Glinkę warto mieć w swojej kosmetyczce.
Z jej pomocą można zrobić wiele wersji maseczek do twarzy, umyć twarz czy zrobić delikatny peeling.zależności jakie produkty dodane do niej działa nie będzie lekko zmienione. Jeżeli chodzi o tą konkretną ma bardzo dobrą cenę oraz jest skuteczna.

Rewelacja!

Osobiście lubię zieloną glinkę za: natychmiastową poprawę stanu skóry, oczyszczenie jej z toksyn, ekspresowe nawilżenie, przygaszenie niedoskonałości oraz wyrównanie kolorytu. Myślę, że jeśli jest ktoś, kto stosował zielonych glinek, powinien natychmiast to zmienić :) Do pokrycia wystarczy 1,5 miarki glinki, którą rozrobiłam z 1 łyżką wody. Glinę należy dokładnie wymieszać, tak, żeby nie było grudek. Jeśli dobierzemy odpowiednie proporcje, glina będzie dobrze trzymać się na buzi.

Cudowna

Dostałam ją w prezencie od przyjaciółki, która ma wrażliwą cerę i korzysta tylko z naturalnych kosmetyków ze sprawdzonych źródeł. Maseczka z takiej sypkiej glinki wymaga przygotowania i poświęcenia temu kilku chwil, ale jest to jedyny minus, jaki dostrzegam. Mamy za to produkt naturalny, złożony z glinki, wody którą sami dodajemy i ja dodaję jeszcze trochę oleju kokosowego, aby maseczka na twarzy nie zamieniła mi się w skorupkę, która będzie ciężka do zmycia i mocno ściągnie twarz. Po maseczce z tej glinki czuję, że moja buzia jest oczyszczona i świeża.
Ostatnio zaczęłam dodawać też łyżkę-dwie tej glinki do kąpieli, aby oczyścić z toksyn skórę całego ciała.
Bardzo polecam!

KOCHAM!

Uwielbiam zieloną glinkę, moja cera ją kocha!

Plusy:
- oczyszcza
- niedoskonałości dużo szybciej znikają
- twarz jest zmatowiona
- zwęża pory
- łagodzi podrażnienia i stany zapalne

Minusy:
- brak