Cleanic Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

Cleanic Intimate, Chusteczki do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku

Pojemność 10 szt

Chusteczki Cleanic do higieny intymnej z wyciągiem z rumianku delikatnie i skutecznie odświeżają i oczyszczają intymne części ciała. Zawierają naturalny ekstrakt z rumianku o właściwościach przeciwzapalnych i kojących oraz alantoinę łagodzącą podrażnienia. Chusteczki są idealne do codziennego użycia w domu, w pracy i wyjątkowo praktyczne podczas podróży. Dzięki chusteczkom Cleanic możesz zawsze czuć się świeżo i pewnie. Nie zawierają alkoholu, są hypoalergiczne. Testowane klinicznie i mikrobiologicznie.

Świetny produkt za małe pieniądze

Chusteczki do higieny intymnej sa zawsze w mojej torebce. Wybieram rozne warianty i testuje ich wlasciwosci. Te chusteczki sa jednymi z moich ulubionych.

+ wygodne opakowanie z zmaknieciem na klik oraz ochronna folia zapobiega wysychaniu
+ chusteczki sa optymalnie nawilzone
+ wygodne w uzyciu
+ opakowanie jest praktyczne i zmiesci sie w kazdej torebce
+ dobrze odsiwezaja i myja
+ wydajne
+ cena w stosunku do jakosci

+/- mnie zapach nie do konca sie podoba

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Miałam lepsze

Chusteczki do higieny intymnej są przeze mnie bardzo cenione. Używam ich często, w domu, w pracy, na uczelni, zawsze noszę je w torebce. Te chusteczki kupiłam w Super Pharm na promocji i za dwa opakowania po 10 szt, zapłaciłam coś koło 7zł.

Na początek plusy:
+ niska cena
+ nie uczulają
+ nie podrażniają
+ dobrze nasączone (nie są ani suche ani potwornie mokre)

Ogromnym minusem tych chusteczek (przynajmniej w mojej nowej wersji) jest to, że nie można ich spłukiwać w ubikacji. Tego typu produktów używa się zazwyczaj w toalecie (w domu, w pracy, w szkole, w centrum handlowym), czasami spotykam się z tym, że w kabinie nie ma kosza na śmieci. W mojej pracy jest bardzo niewielka łazienka. Mieści się w niej sedes i minimalna, wisząca umywaleczka. Kosz znajduje się na zewnątrz, w kuchni i saloniku dla personelu. A nie oszukujmy się, bardzo ważne jest, by taki produkt był dyskretny i można było dyskretnie się go pozbyć, kiedy jest zużyty. Zwłaszcza w "trudne dni", kiedy próbujemy się odświeżyć i oczyścić z krwi (użytkowniczki podpasek dobrze wiedzą o czym mówię). Ważne jest więc dla mnie bym nie musiała wychodząc z toalety w pracy, trzymać w ręku brudnej, zużytej chusteczki i paradować z nią do najbliższego kosza na śmieci a potem szukać umywalki by umyć wreszcie ręce. Niedyskretne i niehigieniczne. Poza tym to nieprzyjemne i nieestetyczne wyrzucać np zakrwawioną chusteczkę do kosza wystawionego na widok publiczny.

Ja niestety fakt, że nie można ich spłukiwać w toalecie, zauważyłam dopiero po ich zakupie. Moje rozczarowanie było ogromne, zwłaszcza, że nabyłam je z myślą o noszeniu w torebce, żeby w każdym miejscu, także w pracy, móc się odświeżyć wtedy, kiedy będę tego potrzebowała. Teraz, w ciągu lata, potrzeba szybkiego i łatwego odświeżenia jest częsta i bardzo ważna. Tak więc następnego dnia pobiegłam do sklepu po chusteczki, które (tym razem bardzo zwróciłam na to uwagę) można spłukać w toalecie. Te natomiast zostawiłam i zużywam je w domu.

Zapach tych chusteczek jak dla mnie jest bardzo średni. Nie przeszkadza mi ani nie drażni mojego nosa, aczkolwiek miewałam chusteczki, które pachniały dużo ładniej i używało mi się ich dużo przyjemniej.

Kolejna rzecz, która mi się w nich nie podoba to wrażenie, że są śliskie. Zamiast porządnie oczyszczać, ślizgają się i uciekają z dłoni. Nawet jeśli zwinę lub złożę je dla wygodniejszego trzymania, to i tak za moment podczas użytkowania zostaje mi w ręku tylko mały skrawek chusteczki i ponownie muszę ją składać. Czynność tą powtarzam kilkukrotnie, nim poczuję się na tyle odświeżona, że zużyta chusteczka wyląduje w koszu na śmieci. Bardzo uciążliwe.

Poza tym chusteczki są bardzo fajnej, sporej wielkości i wystarczy jedna by poczuć się świeżo i komfortowo.

Nie wysychają, choć zużywam je w takim tempie, że nawet by nie zdążyły. Klej dobrze trzyma i opakowanie nie otwiera się samo.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego i ostatniego opakowania

Niemal doskonałe!

+ nie podrażniają, nie uczulają
+ miłe w dotyku
+ skutecznie odświeżają
+ odpowiednio nawilżone
+ stosunkowo duże, nie trzeba na raz zużywać 3
+ nienachalny, przyjemny zapach
+ przystępna cena
+ wygodne opakowanie (szczególnie w przypadku 20 sztuk w opakowaniu - zamknięcie plastikowe)

Szkoda tylko, że producent nie pomyślał o takich saszetkach, w których znajdowałaby się 1 chusteczka. Wtedy byłaby idealna do torebki.

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: Wiele

fakty i mity depilacja

Dobre, ale ten zapach.

Chusteczki spełniają swoją fukncję. :)
Są poręczne, odświeżają i nie podrażniają.
Jednakże zużycie ich było dla mnie męczarnią. Ilekroć otwierałam opakowanie miałam dosyć. Dla mnie one po prostu śmierdzą. Po pewnym czasie jakoś się przyzwyczaiłam, ale nigdy więcej ich nie kupię.
Oczywiście zapach to kwestia gustu, ale ja go nie polubiłam. Co nie znaczy, że ktoś inny będzie twierdził tak samo. Zwłaszcza, że poza zapachem są ok.

Tak czy inaczej moich KWC są chusteczki tej samej firmy, ale z ekstraktem z płatków róży.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc i never again
Ilość zużytych opakowań: Jedno

świetne i nie wysychają 2 lata!

rewelacja, muszę to zgłosić- one nie wysychają przez 2 lata po otworzeniu i zapomnieniu o nich:)

-nawilżają, odświeżają,nie podrażniają
-ph tak jak trzeba
polecam

Używam tego produktu od: 2 lata,
Ilość zużytych opakowań: 1 całe skończyłam

Użyteczny gadżet

Zawsze mam w torebce. Oczywiście, zgodnie z przeznaczeniem sprawdzają się do higieny intymnej, ale są też bardziej uniwersalne i można nimi np umyć ręce, gdy nie ma czym innym, więc zawsze się przydają.
A wracając do pierwotnego zastosowania:
-są skuteczne, myją, odświeżają
-nie podrażniają.

Używam tego produktu od: wiele lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Rewelacja

- Świetnie spełniają swoją funkcję – doskonale odświeżają, dają poczucie czystości.
- Ich zapach jest kwestią gustu, ale dla mnie ok - przyjemny, nie drażniący.
- Nie podrażniają, nie uczulają.
- Niewielkie, wygodne opakowanie.
- Plastikowe zamknięcie szczelnie chroni chusteczki przed wysychaniem.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Bardzo dobre :)

Bardzo dobre chusteczki do higieny intymnej, kojące, dobrze nasączone, wygodne opakowanie, wygodne w używaniu, dają uczucie niezłej świeżosci.

Odejmuję gwiazdkę z tego samego powodu co sweetbite, gdyż znalazłam jeszcze lepsze- facelle i to one są moim KWC, ideałem jeśli chodzi o chusteczki do higieny intymnej. Te jednak też są porządne, więc jak macie ochotę, to można spokojnie brać, szkody nie narobią :)

Używam tego produktu od: z 2 lata
Ilość zużytych opakowań: na pewno sporo:) dokładnie nie pamiętam

Sprawdzają się

Chusteczki higieniczne do higieny intymnej to moje ostatnie odkrycie, nigdy nie używałam tego typu produktów a teraz nie wyobrażam sobie bez nich życia.
Te z Cleanic to pierwsze przeze mnie zakupiony i sprawdziły się idealnie.
Świetnie odświeżają, nie podrażniają, są odpowiednio duże i nie drą się.
Są dobrze nasączone - przez pół roku trzymałam je w szafie i były tak samo świeże jak dopiero co kupione. Jest to też kwestia dobrego zamknięcia.
Odejmuję jedną gwiazdkę za cenę - co prawda nadal są to grosze ale odkryłam równie dobre, a tańsze, chusteczki Facelle.

Używam tego produktu od: roku, z przerwą
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

cudne

Naprawde świetny produkt. Chyba są ze mna zawsze i wszędzie :)
+ nie podrażniają!!!
+ odświeżają
+ genialne podczas okresu, wakacji, wyjazdów wszelkiego rodzaju szczególnie pod namiot itp, itd :)

spełniają genialnie swoją funkcję :)

- no może cena :)

Używam tego produktu od: wieków
Ilość zużytych opakowań: tona

Zawsze ze mną w mojej torebce

To już moje drugie opakowanie które na stałe zamieszkało w mojej torebce. Kupiłam je po raz pierwszy podczas wyjazdu i sprawdziły się idealnie, również jako chusteczki do demakijażu :D
Obecnie używam ich do odświeżenia w różnych sytuacjach. Nie wyobrażam sobie, żebym nie miała ich przy sobie, szczególnie w "te" dni.
Nie podrażniają, nie powodują zaczerwienienia i pieczenia. Dobrze odświeżają i myją. Ładnie pachną a zawartość rumianku na pewno pielęgnuje nasze delikatne okolice.
Polecam wszystkim nie tylko na wyjazdy ale na co dzień :)

świetne

Te chusteczki to świetna sprawa. Mnie nie podrażniły ani nic z tych rzeczy. Mają świeży zapach i wygodne opakowanie ( te z klipsem jest droższe).
Odkąd jednak zaczęłam używać romansowych chusteczek wolę właśnie je. Są równie dobre, tańsze i jest ich więcej.

Używam tego produktu od: okazjonalnie
Ilość zużytych opakowań: kilka